Відеокольпоскопія в Чернівцях

В гінекології існує безліч патологій, які іноді досить важко діагностувати лише за допомогою огляду на кріслі. В таких випадках важливе місце займає такий метод обстеження як відеокольпоскопія, що дозволяє з точністю визначити стан шийки матки.

КОЛИ ПРИЗНАЧАЮТЬ ВІДЕОКОЛЬПОСКОПІЮ

В нашому медичному центрі відеокольпоскопія являється невід’ємною складовою первинної консультації лікаря-гінеколога. ЇЇ проводять з метою профілактики, для виявлення патологій шийки матки. Проте бувають випадки, коли відеокольпоскопія стає необхідністю. До таких можна віднести наступні:

  • порушення гормонального фону;

  • генітальні кондиломи;

  • маткові кровотечі;

  • болі в області малого тазу;

  • ерозія шийки матки (до та після лікування).

На базі медичного центру "Оксфорд Медікал Чернівці" також можна здати й інші аналізи і проконсультуватися з суміжними спеціалістами.

ВІДЕОКОЛЬПОСКПІЯ МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»

В нашому медичному центрі для проведення обстеження використовується сучасне обладнання. Відеокольпоскопія проводиться за допомогою оптичного прибору з можливістю збільшення зображення та виведення його на монітор. Це дозволяє ретельно вивчити стан шийки матки та відслідкувати навіть найнезначніші зміни в її структурі. Великою перевагою є можливість запису обстеження на комп’ютер для подальшого спостереження змін стану жіночого здоров’я. При побажанні пацієнта, спеціаліст може записати відеокольпоскопію на флешку та видати результат обстеження.

 

Для проведення даної маніпуляції немає необхідності в підготовці, проте варто дотримуватись наступних рекомендацій: виключити інтимні стосунки за два дні до процедури; не використовувати внутрішньо-вагінальні свічки та таблетки; при проведенні гігієнічних процедур не використовувати гель та мило.

 

Відеокольпоскопія являється абсолютно безболісною, не викликає відчуття дискомфорту, не завдає шкоди здоров’ю та займає небагато часу.

Не рекомендується чекати на появу симптомів гінекологічних захворювань, так як деякі патології  можуть бути безсимптомними, а проходити дане обстеження не рідше, ніж двічі на рік.

ЧОМУ САМЕ МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»

Існує ряд причин для звернення в наш медичний центр, а саме:

  • професійний персонал;

  • індивідуальний підхід;

  • анонімність та конфіденційність;

  • сучасне обладнання;

  • можливість комплексного обстеження та підбір ефективних методів лікування.

Записатись на обстеження до спеціаліста в МЦ «Оксфорд Медікал» Чернівці можна, зателефонувавши за номером: 0372 93 18 93 або заповнивши форму на сайті.

Ми працюємо без вихідних!

( Рейтинг: 4.84, голосів: 32 )

відгуки
Daria Serokurova 27-05-2024 Для мене важливо мати лікаря, який не лише компетентний і справді лікує, але й вміє створювати комфортну атмосферу для своїх пацієнтів. Доктор Кондря Олена Олександрівна - саме такий фахівець. Її професіоналізм і уважне ставлення до мене створило довірливу атмосферу, де можна відкрито обговорювати будь-які проблеми та тривоги в процесі лікування, що не завжди зустрічається на прийомі у гінеколога. Компетентність лікаря не викликає жодних сумнівів.

відділення: Гінекологія

Кarolina Melnychuk 19-05-2024 Хочу від щирого серця подякувати та порекомендувати гінеколога Кондрю Олену Олександрівну- чудова лікарка та професіоналка своєї справи. Компетентність на найвищому рівні!❤️Приїжджаю до Олени Олександрівни з-за кордону, і ще ні разу не пошкодувала, адже Олена Олександрівна завжди підтримує та дає чітке розуміння, що та як лікуємо.Однозначно рекомендую!

відділення: Гінекологія

Марина 01-07-2021 Дуже вдячна Катерині Анатоліївні за професіоналізм, довіряю їй та рекомендую рідним і друзям!!! Завдяки якісному обстеженню зберегла вагітність і народила свою донечку! Дякую клініці Оксфорд медікал за гарних спеціалістів!!!!

відділення: Гінекологія

Людмила 08-06-2021 Щиро рекомендую Кондрю Олену Олександрівну! Чудовий спеціаліст і приємна жінка) Дуже задоволена що потрапила саме до неї!) Також дуже приємні і привітні інші працівники;)

відділення: Гінекологія

Анастейша 13-03-2020 Клиника мне очень понравилась. Хочу поблагодарить гинеколога Любовь Алексеевну, за то что помогла мне вылечить проблему, которую лечу уже 2 года безуспешно у троих врачей. Зато теперь могу быть спокойна за свое женское здоровье, так как буду ходить к этому врачу постоянно. В целом в клинике очень чистенько, персонал в холе очень приветливый! Я пришла раньше назначенного мне времени, и администратор Алина предложила мне кофе, пока я ожидаю свое время. В кабинет к врачу, меня так же провела администратор , и это было очень любезно, так как не пришлось самой искать кабинет. Еще хочу заметить, что цены очень доступные! Возможно они мне показались такими после безуспешных лечений, на которые я тратилась на протяжении последних двух лет. Ведь начиналось это с доступной цены за консультацию, а потом возрастали цены по мере дополнительных анализов и лечения. Вобщем гинеколога теперь советую всем своим подругам. И уверена что все врачи здесь работают компетентные и им можно доверить свое здоровье. Большое спасибо!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом