Записатись через кол-центр
Відділення

Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Залишити відгук

Як ми формуємо рейтинг?

Рейтинг формуєтьсяз відгуків пацієнтів, кваліфікації, наукового ступеня.

Відгуки пацієнтів
Христина 19.06.2026
Хочу висловити щиру подяку лікарю-неврологу за професійний підхід до нашої дитини. Ми звернулися з проблемою заїкання, і вже під час першого прийому відчули уважність, доброзичливість та щире бажання допомогти. Лікар знайшов підхід до дитини, створив спокійну та комфортну атмосферу, завдяки чому консультація пройшла без стресу. Усе було детально пояснено зрозумілою мовою, надані рекомендації та відповіді на всі наші запитання. Дуже приємно зустрічати таких фахівців — компетентних, уважних і небайдужих до маленьких пацієнтів. Щиро дякуємо за турботу та професіоналізм! Рекомендуємо цього лікаря всім батькам, які шукають хорошого дитячого невролога.
Star Star Star Star Star
Манолій 19.06.2026
Щира подяка за якісне і професійне обстеження. За чуйність і піклування та зацікавленість у наданні допомоги.
Star Star Star Star Star
Ірина 19.06.2026
Дякую за чуйність. Дякую за професіоналізм. Раджу всім кому потрібна допомога.
Star Star Star Star Star
Ірина 19.06.2026
Дякую за професіоналізм, за надію і допомогу на виздоровлення. Кліка чудова. Спеціалісти супер.
Star Star Star Star Star
Катерина 15.06.2026
Хочу щиро подякувати гінекологу Філіпчук Світлані Валентинівні за професіоналізм і уважне ставлення. Дуже уважний, делікатний і компетентний спеціаліст. Рекомендую Світлану Валентинівну всім, хто шукає гарного та професійного гінеколога.
Star Star Star Star Star
Ariana Alekseeva 10.06.2026
Лікар лор Панькевич М. В. Хочу залишити відгук Пішла до нього вже як до 4 лікаря (до того були в інших клініках) і тільки тут біль пройшла після лікування і знайшли справжню причину болю, боліло більше року 🙈 ні один інший лікар не міг вилікувати Вперше бачила що лікар розписує кожну деталь окремо на друкованому листку (зрозуміло 😅) кожні ліки мають свій стовпчик і не потрібно вгадувати що саме пити 2 а що 3 рази якщо забув (за це окремо дякую) Лікар дуже ввічливий та говорить все що потрібно знати зрозумілими для простих людей словами Акуратність, що не менш важливо на вищому рівні (все стерильно) В даний момент вже 4 члена моєї сімʼї лікуються в нього (2 з яких вже повністю здорові), нажаль якби звернулись раніше ніхто з нас не мав би вже хронічні захворювання бо це тягнулося роками Дуже вдячна лікарю (і побільше б таких лікарів)
Star Star Star Star Star
Записатись через кол-центр
в клініці
online
Цей сайт захищений технологією reCAPTCHA, а також застосовуються Політика конфіденційності та Умови надання послуг Google.
Цей сайт захищений технологією reCAPTCHA, а також застосовуються Політика конфіденційності та Умови надання послуг Google.
Привіт!
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр

Ми застосовуємо файли cookies та інші технології для того, щоб запам'ятати Ваші уподобання та дізнатися, як саме Ви користуєтесь сайтом та взаємодієте з ним.

Використовуючи наш сайт, Ви також погоджуєтесь з умовами "Угоди користувача" та "Положення про обробку та захист персональних даних". Натискаючи "ПОГОДЖУЮСЬ", Ви надаєте згоду на обробку Ваших даних.