записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0372) 90 90 10
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Чернівецької клініки

Вибрати інше місто
 

Неврологія

З якими скаргами звертаються до невропатолога

Лікар НЕВРОПАТОЛОГ займається лікуванням хвороб центральної та периферичної нервової системи. До такого фахівця, люди звертаються, коли у них часто болить голова, спостерігаються запаморочення, після перенесених інсультів, різних травм голови, якщо трапляються стани втрати свідомості або порушення координації, із захворюваннями судин головного мозку, при болі в області хребта, попереку, шиї, при хворобі Паркінсона та ін ..

Здорова нервова система - запорука правильної роботи всіх органів та систем людського організму. Від стану здоров'я центральної нервової системи, периферичних нервів і хребта залежить те, як людина сприймає світ навколо себе: як він бачить, чує, говорить, усвідомлює себе.

Біль - сигнал організму про небезпеку!

Постійні стреси, дратівливість - це ті стани, які призводять до порушення роботи ЦНС, появі синдрому хронічної втоми, погіршення пам'яті, частіше трапляються головні болі різної етіології (мігрень, напруга, посттравматичні головні болі). Біль - це ознака проблем в організмі, і вагомий аргумент, щоб людина одразу звернувся за консультацією до лікаря. Головні болі, болі в шиї, руках, ногах, спині - це одні з перших симптомів захворювань нервової системи. Звичайно можна випити знеболюючу таблетку, але вона тільки прибере симптом. Щоб усунути причину болю, необхідно звернутися за консультацією до кваліфікованого фахівця невропатолога.

Рекомендуємо звернутися до невропатолога, в разі якщо Ви хоча б інколи спостерігаєте у себе наступні симптоми:

  • Головний біль, біль у шиї, спині, попереку
  • Запаморочення, порушення координації
  • Випадки втрати свідомості
  • Гул або шум у вухах
  • Двоїться в очах, пропадає чіткість зору
  • Позиви до блювання після удару, або травми голови
  • Гальмування розумової діяльності, погане сприйняття інформації
  • Судорожне скорочення мускулатури, або м'язова слабкість

Дуже важливо отримати своєчасну консультацію невропатолога

Від правильного діагнозу і своєчасного лікування залежить швидке і ефективне одужання пацієнта. Найкраще з'ясувати причину головного болю у невропатолога, так як вона може бути симптомом різних захворювань, а не тільки мігрені, яку люди звикли притупляти таблетками. Особливу увагу потрібно звернути на шию, так як в ній проходить спинний мозок та знаходиться велика кількість спинномозкових корінців. Запалення цих корінців супроводжується болем, і називається радикуліт. Радикуліт так само може бути наслідком старої травми хребта, захворювань внутрішніх органів, або навіть пухлини. Тому САМОЛІКУВАННЯ ШКІДЛИВО ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я. Необхідно звернутися за консультацією до лікаря, який точно встановить причину болю і захворювання.

Зверніть увагу на свій хребет! Біль в спині це не тільки дискомфорт, але й ознаки остеохондрозу. Якщо не вживати заходів, остеохондроз призводить до компресії спинного мозку. А це, в свою чергу, тягне за собою проблеми з печінкою, серцем, нирками, підшлунковою залозою. Остеохондроз грудного відділу імітує болі серцево-судинних захворювань, при апендициті, нирковій кольці, коліті. Тому якщо у вас немає підстав підозрювати у себе подібні захворювання - зверніться за консультацією до кваліфікованого невропатолога.

Так само особливу увагу варто приділити м'язевій слабкості. І не важливо який м'яз ослаб - на обличчі або на нозі. М'язева слабкість - це ознака важкого неврологічного захворювання.

На консультацію до лікаря невропатолога медичного центру «Оксфорд Медікал» Вам не доведеться чекати в черзі і витрачати свій час. Просто зателефонуйте за номером (0372) 90 90 10 та запишіться на той час, який зручно для Вас.

Методи діагностики, які використовує невропатолог в медичному центрі «Оксфорд Медікал - Чернівці»

На первинному прийомі у лікаря невропатолога в медичному центрі «Оксфорд Медікал - Чернівці» проводитися ретельне опитування пацієнта для з'ясування скарг. За необхідності так само розпитують супроводжуючих, які були свідками нападів. Лікар проводить збір анамнезу захворювання. При собі потрібно мати результати попередніх обстежень, виписки із стаціонарів, при наявності таких. Огляд пацієнта включає в себе загальний огляд, вимірювання артеріального тиску і частоти пульсу, підрахунок частоти серцевих скорочень. Проводиться спеціальний огляд з оцінкою неврологічного статусу.

У бесіді з пацієнтом, лікар розповідає про характер його захворювання, відповідає на всі ваші запитання, визначає тактику подальшого лікування. При необхідності, лікар може призначити додаткові обстеження: УЗД судин голови і шиї, рентгенографію хребта, комп'ютерну томографію та магнітно-резонансну томографію голови і хребта, електроенцифалографію та ін.

Записуйтеся на прийом до лікаря невропатолога в медичний центр «Оксфорд Медікал - Чернівці» по телефону (0372) 90 90 10 та будьте здорові!

Індивідуальний підхід до лікування і профілактики прискорює процес Вашого одужання.

послуги відділення Неврологія Ціна
   
Первинна консультація невролога  295, 00 грн
огляд     
збір анамнезу    
рекомендації щодо лікування (схема лікування) 
Консультація дитячого невролога  250,00 грн
Повторна консультація   200,00 грн

C детальним прайсом ви можете ознайомитися в МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці»

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки