Омолодження ін'єкціями

Для чого потрібні омолоджуючі ін'єкціі?

 

Щодня ми здійснюємо більше 15000 рухів обличчям. У результаті до років тридцяти в міжбрів'ї, на лобі і навколо очей з'являється видима сіточка дрібних зморшок. При ін'єкції нейротоксину типу А в шкіру він викликає тимчасовий параліч м'язів. В результаті обмежується міміка, наприклад, втрачається звичка хмурити лоб. Відповідно, чим менше природних мімічних рухів, тим менше зморшок.

Ін'єкції - одні з найпопулярніших косметологічних процедур омолодження, як серед жінок, так і серед чоловіків. Препарат вводиться точково в певні м'язи для усунення зморшок, складок, корекції овалу обличчя, збільшення обсягу губ, щік і підборіддя.

Крім косметичних ефектів, багато пацієнтів після процедури позбавляються також і головного болю. Пов'язано це з тим, що м'язи розслабляються, більше не перетискають нервові закінчення, і не провокують мігрень.

Чим відрізняються препарати на основі нейротоксину типу А?

Це різні фірмові назви фактично одного і того ж препарату. Крім того, у них різна дифузія впливу.

Як це працює?

Ін'єкції проводяться амбулаторно. Якщо обсяг ділянки впливу значний, попередньо на шкіру наносять мітки, за якими потім роблять уколи. Коли препарат починає діяти, м'язові волокна розслаблюються. М'язи стають малорухомі, але при цьому продовжують забезпечуватися кров'ю і поживними речовинами.

Ефект проявляється на 4-5 день після проведення процедури і триває до п'яти місяців, після закінчення яких процедуру потрібно повторити. Максимальний результат спостерігається після 2 тижні, і зберігається в середньому протягом 4-6 місяців.

У результаті розгладжуються зморшки, але у пацієнта зберігається природна міміка, що не викликає зморшок або заломів на шкірі.

Препарат абсолютно безпечний для організму, так як діє тільки в зоні введення. При правильному введенні і дозуванні не повинен вплинути на виразність обличчя. Просто, наприклад, коли людина сміється, «гусячі лапки» в куточках очей кривляться менше.

У Європі такі ін'єкції часто називають "укол краси під час ланчу», так як процедура займає 15-20 хвилин.

У клініці «Оксфорд Медікал» досвідчені лікарі-косметологи проведуть вам безкоштовну консультацію і дадуть всі необхідні рекомендації з подальшого догляду за шкірою.

Ми працюємо, щоб дарувати вам молодість і красу!

( Рейтинг: 4.96, голосів: 50 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-косметолог: Рогозна Юлія Сергіївна
Рогозна Юлія Сергіївна Лікар-косметолог

інформація про лікаря

2009р. - Закінчила Івано-Франківська національний медичний університет

2009-2011 р.р. - Інтернатура на базі Буковинського державного медичного університету (БДМУ)

2009 - старший лаборант на кафедрі Буковинського державного медичного університету (БДМУ)

2010 - курси за спеціальністю косметолог на базі навчального центру «Космо-Трейд» (м Київ)

2010 -2011г.г.

Навчалася класичної та апаратної косметології

Навчання по роботі з професійними косметологічними брендами Sothys, Norma Durvile

Курси в Чехії апаратної косметології фірми BTL

З 2011 р - по нинішній час лікар-косметолог в МЦ «Оксфорд Медікал»

показати повний текст

відгуки
Ира 22-01-2014 Я была у врача дерматолога-косметолога Пысаренко Н. Ю. Было страшное лицо, все в прыщи, все в пятнах, по прошествию 2-3 месяцев у меня просто идеальная кожа! Предел моих мечтаний! Советую с проблемой прыщей обратиться именно к ней! В клинике Оксфорд Медикал по адресу проспект Независимости 121. К сожалению ее личного номера телефона нет, но на сайте указаны данные клиники, там Вам помогут записаться на прием.
Микул Н. І. 27-12-2013 Завжди слідкую за Вашими акціями «Оксфорд медікал». Приємний персонал, лікарі – спеціалісти, та хороші знижки!!! Дякую!!!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом