Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Безін`екційна мезотерапія - залишатися молодою легко

По всьому світу дуже популярна класична мезотерапія, при якій мікроін`єкціями  вводяться біологічно активні компоненти.

Але, що робити, якщо жінка боїться ін`єкцій краси? Особливо якщо це стосується шкіри обличчя!

На зустріч прийшли новітні технології – безін`екційна мезотерапія, яка без болісних відчуттів бореться з сухістю, гіперпігментацією, зі старінням шкіри в ділянці обличчя, шиї  та декольте, поліпшує структуру, тон, еластичність шкіри, відновлюються фізіологічні та обмінні процеси в шкірі (активуються фібробласти, покращуються кровообіг).

Процедура дуже приємна, триває 30 хвилин. В основу лікування покладено нову технологію аквафорез. Використовується лазерна стимуляція та спеціальний імпульс для проникнення активних коктейлів  в шкіру, у склад яких входять натуральні екстракти : комплекс антиоксидантів, Д2 –пантенол, імуностимулятори та інше.

Пігментація.

Може бути спровокована генетичним фактором, прийомом медикаментів, сонячним випроміненням,  інфекційними захворюваннями. В програмі ретельно підібраній коктейль з компонентів, які зменшують кількість меланіну.

Лікування зморшок.

Старіння це фізіологічний процес, при якому зменшується дегідратація та  вироблення колагену та  еластину . Безін`єкційна мезотерапія включає в себе зволожуючі компоненти, які сприяють омолодженню.

Курс лікування  є індивідуальним. Включає в себе до 8 процедур. Після процедури Ви  можете одразу повернутися до свого звичного ритму життя.

Без болі, без гіпермії , неінвазивна мезотерапія поліпшить стан вашої шкіри і при цьому омолодить Вас на декілька років. 


( Рейтинг: 4.94, голосів: 36 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом