Ефективне лікування варикозу. Єдина ціна незалежно від стадії хвороби!

Урологія

Покращення потенції. Лікування простатиту.

Огляд уролога, консультація, схема лікування ВСЬОГО 390 грн.

Урологія

Медичний центр «Оксфорд Медікал» у місті Чернівці вже довгий час успішно працює в області діагностики, лікування та профілактики чоловічих захворювань. Висока поширеність захворювань передміхурової залози диктує необхідність профілактичних оглядів, метою, яких є раннє виявлення і своєчасне лікування. Кожному чоловікові, який досягнув 25-річного віку необхідний профілактичний огляд уролога 1-2 рази на рік.

Представники сильної статі з великими труднощами зізнаються навіть собі, що у них виявилися сексуальні розлади. І нерідко воліють звинувачувати в невдачах партнерку або інші зовнішні причини. А вони, безумовно, існують. Перевтома або хронічне недосипання - вже аргумент. В уявленні багатьох чоловіків, щоб впоратися з проблемою, досить просто мати під рукою в потрібний момент потрібний стимулюючий препарат. Ті, хто думає так, не враховують, що проблема в ліжку може бути тільки вершиною «айсберга», тобто наслідком якихось органічних порушень.

Найбільш характерними симптомами урологічних захворювань є погіршення загального самопочуття, болі різної локалізації і сили, часті позиви до сечовипускання, порушення сексуального життя. Самолікування може тільки погіршити стан хворого і призвести до переходу захворювання в хронічну форму. Тому при появі перших симптомів слід відразу звернутися до фахівця з урології.

Фахівці-урологи надають таку статистику: в середньому чоловіки зволікають цілих два роки перед тим, як прийти до лікаря. У Вас можуть бути свої причини не звертатися до лікаря - почуття сорому і небажання піддавати себе болючим процедурам, страх «жахливого діагнозу», нестача коштів, безтурботність, принципова нелюбов до лікарів і т.д.

У ваших інтересах «не запускати процес» і звернутися до лікаря, якомога раніше. Будь-яке інфекційне захворювання, не кажучи вже про такі серйозні проблеми, як простатит і аденома простати, не тільки спричиняє фізичні страждання, а й загрожує проблемами з ерекцією і навіть онкологічними захворюваннями. Фахівці «Оксфорд Медікал» готові значно поліпшити якість життя чоловіка, подарувати йому - а, значить, і його половині - довгі роки прекрасного, насиченого та яскравого життя.

Не варто зволікати! Консультація уролога відніме всього 1 годину вашого часу, а позбавить від багатьох сумнівів і підозр. 

Записатися на прийом до уролога можна за телефоном у Чернівцях (0372) 90 90 10. Наші оператори підберуть зручний для вас час і дадуть відповідь на ваші питання.

Також ви можете звернутися до нас, заповнивши форму зворотного зв'язку на нашому сайті або залишити свій телефон і ми самі з вами зв'яжемося.

При записі на консультацію до уролога Ви отримуєте:

 • Детальну бесіду з лікарем, збір анамнезу та складання медичної карти;
 • УЗД передміхурової залози;

Діагностика в урології МЦ«Оксфорд Медікал Чернівці»Апаратна діагностика причин сексуальної дисфункції:

 • БІОТЕНЗІОМЕТРІЯ - перевірка статевого органу на тактильну і вібраційну чутливість;
 • ДОППЛЕРОГРАФІЯ - перевірка кровотоку судин статевого органу. Вчасно проведене обстеження судин статевого члена, дозволяє заздалегідь виявити сприятливі фактори для розвитку порушень кровообігу;
 • ВАЗОАКТИВНИЙ ТЕСТ - перевірка потенціалу судин статевого члена;
 • Постановка попереднього діагнозу.

При необхідності лікар може призначити здачу додаткових лабораторних аналізів, яку можна здійснити безпосередньо в клініці.

У відділенні урології успішно лікується:

 • Простатит;
 • Еректильна дисфункція (проблеми з потенцією);
 • Передчасне сім'явипорскування та його затримка;
 • Інфекційні захворювання .

Наш медичний центр використовує тільки НОВІТНІ амбулаторні МЕТОДИКИ і ми ГАРАНТУЄМО:

 • Індивідуальні схеми лікування - лікарі-урологи підбирають лікування за результатами обстеження та згідно з особливостями вашого організму.
 • Проведення апаратної діагностики - сучасне діагностичне та лікувальне обладнання допоможе швидко і ефективно вирішити вашу урологічну проблему без побічних ефектів на сексуальну функцію. Всі процедури клінічно випробувані і не супроводжується больовими відчуттями.
 • Можливість здати всі необхідні аналізи на базі клініки - заощаджуйте свій час і нерви! БЕЗ ЧЕРГИ, безпосередньо на прийомі або в будь-який зручний для Вас час!
 • Конфіденційність - "Оксфорд Медікал" працює за європейськими стандартами медицини і ви можете бути впевнені в тому, що будь-яка інформація про ваше здоров'я та лікуванні, залишиться між вами і лікарем.
 • Можливість отримання суміжної консультації гінеколога, якщо ви звертаєтеся в клініку разом з дружиною - якщо у вас сімейна проблема, або ви хочете пройти профілактичний огляд, в нашій клініці ви зможете отримати комплексний огляд і консультацію обох фахівців, за результатами якої буде визначено план лікування. Так само передбачається ЗНИЖКА 20% на суміжну консультацію, що заощадить Ваш сімейний бюджет.

Ми даємо гарантію на ЕФЕКТИВНІСТЬ лікування захворювань чоловічої статевої сфери за умови дотримання вами всіх розпоряджень лікаря!

Запишіться на консультацію уролога прямо зараз за тел. 0372 93 18 93

( Рейтинг: 4.02, голосів: 43 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар уролог І категорії: Рожок Роман Васильович
Рожок Роман Васильович Лікар уролог І категорії

інформація про лікаря

1997р. - 2003р. - Буковинська державна медична академія, факультет «Лікувальна справа», диплом спеціаліста.

2003р. - 2005р. - інтернатура - спеціальність «Урологія».

2006р. - 2011р. - Львівський національний медичний університет, факультет «Фармація».

Березень - квітень 2009р. - цикл стажування по урології, Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

2011р. - 2012р. - інтернатура - спеціальність «Провізор».

Лютий - березень 2013р., цикл тематичного удосконалення «Актуальні аспекти трансуретральних операцій на органах сечостатевої системи», Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Вересень 2013р., цикл тематичного удосконалення «Діагностика і лікування пухлин органів сечостатевої системи», Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Вересень - жовтень 2013р., передатестаційних цикл з урології, Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Березень 2014р. атестація з урології, привласнення ІІ категорії з урології.

Вересень 2017р., цикл тематичного удосконалення «Діагностика і малоінвазивне лікування пухлин органів сечостатевої системи», Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Лютий 2018 р., цикл тематичного удосконалення «трансуретральне ендоскопічні оперативні втручання при урологічній патології», Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Жовтень 2018 р., передатестаційних цикл з урології, Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Листопад 2018 р. Атестація з урології, привласнення І категорії з урології

P 2019 р. - лікар уролог МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці»

показати повний текст
послуги Відділення УрологіяЦіна
Первинна консультація (сбір анамнезу, огляд, пальцевий ректальний огляд передміхурової залози, консультація по результатам огляду) 390.00 грн
Повторна консультація 250.00 грн
Доплерографія 670.00 грн
Біотезіометрія 520.00 грн
Вазоактивний тест 690.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (0372) 93 18 93

відгуки
Іван 22-01-2014 Доброго дня! Звернувся з проблемою урологї в державну поліклініку. Це просто жах….. Не вірте в чудо безкоштовної медицини. Платив всім, стояв по дві годині в черзі, і залишився з тим з чим прийшов! Побачив на борді рекламу Оксфорд Медікал, був у Тимчука Сергія Ауреловича, хороший спеціаліст у своїй галузі та просто прекрасна людина. Він уважний до проблем своїх пацієнтів. Я залишився дуже задоволений, а найголовніше лікування мені допомогло!!!

відділення: Урологія

-Денис 21-01-2014 Хотів подякувати клініці, за професійну організованість з індивідуальним підходом до пацієнта. Хоча діагноз не дуже задовільний, та все зроблено професійно. Відчувається дружелюбне відношення до пацієнта, я був шокований таким відношенням, такого нема ні в одній поліклініці, аж настрій піднявся. Так тримати МОЛОДЦІ.....

відділення: Урологія

Петро 27-12-2013 Мені порадили звернутися в клініку «Оксфорд медікал», так, як там працює найкращий уролог в Чернівцях. Я в цьому переконався на власному досвіді. В один день я зміг зробити повне урологічне обстеження, по приходу аналізів мені зателефонували та назначили дату наступного прийому, що дуже зручно. Лікар майстер свого діла. Він мені описав весь процес лікування та назначив дати контрольних перевірок. За рахунок новітніх технологій ми вклались в дуже короткій термін, результат на обличчя, я щасливчик. В додаток отримав сертифікат на косметологічні послуги – дружині Новорічний подарунок!

відділення: Урологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом