Передчасне сім'явиверження

Простатит? Зверніться до фахівців

За статистикою 30-40% чоловіків 25-40-річного віку страждають простатитом. Захворювання в першу чергу негативно впливає на функцію сечовипускання, може бути причиною статевих розладів. Проблеми з потенцією сьогодні мають 27% чоловіків після 30 років і 38% - після 40.

Простатит - це запалення передміхурової залози. У гострій формі воно може протікати 1-2 місяці. Якщо не почати курс лікування, хвороба може стати хронічною.

Лікарі урологи стверджують, що кожен чоловік після 40 років повинен перевірятися в уролога хоча б один-два рази на рік. Адже чим раніше виявити проблему і призначити лікування, тим більше вірогідність того, що пацієнт зможе уникнути ускладнень захворювання.

Навіть у здорового чоловіка періодично може виникати послаблення потенції, але якщо проблеми тривають довше двох місяців або періодично повторюються - обов'язково необхідно звернутися до фахівця. Вже під час першого візиту, лікар за допомогою сучасних методів діагностики може з'ясувати причину сексуальних розладів.

Симптоми простатиту:

 1.  прискорене сечовипускання протягом дня;
 2.  почастішання нічних позивів;
 3.  слабкий потік сечі;
 4.  неприємне почуття після сечовипускання;
 5.  нетримання сечі;
 6.  наявність крові в сечі;
 7.  підвищення температури;
 8.  лихоманка і озноб;
 9.  сексуальні порушення;
 10.  біль в області прямої кишки і промежини;
 11.  нервові розлади;
 12.  погіршення загального стану - постійне нездужання, ломота в суглобах і міалгія (біль у м'язах).

Якщо ці симптоми Вам знайомі, слід негайно звернутися до лікаря. У Вас можуть розвинутися такі серйозні патології, як хронічний простатит і навіть рак передміхурової залози. Чим довше Ви ігноруєте хвороба, тим серйозніше НАСЛІДКИ: порушення ерекції, передчасне сім'явиверження, нирковокам'яна хвороба, порушення статевих функцій.

Запишіться на консультацію уролога медичного центру «Оксфорд Медікал» у будь-який зручний для Вас час за тел. (0372) 90 90 10

Індивідуальне лікування гострого простатиту в медичному центрі «Оксфорд Медікал» включає в себе:

 • антибактеріальну терапію;
 • фітотерапію;
 • імунокоректори;
 • фізіотерапію;
 • лікувальну гімнастику;
 • профілактичні заходи;
 • урологічний масаж.

Якщо у Вас є хоч найменші підозри і сумніви, не відкладайте дзвінок у «Оксфорд Медікал»! Можливо, Ваш візит обмежиться тільки профілактичним оглядом. А можливо, Ваша передбачливість виявиться своєчасної, і розвитоку хвороби вдасться запобігти.

Ми гарантуємо 100% ефективність лікування простатиту, незалежно від Вашого віку та наявності комплексних захворювань організму!

Запишіться на консультацію уролога прямо зараз за тел. 0372 93 18 93!

( Рейтинг: 4.89, голосів: 38 )

відгуки
Іван 22-01-2014 Доброго дня! Звернувся з проблемою урологї в державну поліклініку. Це просто жах….. Не вірте в чудо безкоштовної медицини. Платив всім, стояв по дві годині в черзі, і залишився з тим з чим прийшов! Побачив на борді рекламу Оксфорд Медікал, був у Тимчука Сергія Ауреловича, хороший спеціаліст у своїй галузі та просто прекрасна людина. Він уважний до проблем своїх пацієнтів. Я залишився дуже задоволений, а найголовніше лікування мені допомогло!!!

відділення: Урологія

-Денис 21-01-2014 Хотів подякувати клініці, за професійну організованість з індивідуальним підходом до пацієнта. Хоча діагноз не дуже задовільний, та все зроблено професійно. Відчувається дружелюбне відношення до пацієнта, я був шокований таким відношенням, такого нема ні в одній поліклініці, аж настрій піднявся. Так тримати МОЛОДЦІ.....

відділення: Урологія

Петро 27-12-2013 Мені порадили звернутися в клініку «Оксфорд медікал», так, як там працює найкращий уролог в Чернівцях. Я в цьому переконався на власному досвіді. В один день я зміг зробити повне урологічне обстеження, по приходу аналізів мені зателефонували та назначили дату наступного прийому, що дуже зручно. Лікар майстер свого діла. Він мені описав весь процес лікування та назначив дати контрольних перевірок. За рахунок новітніх технологій ми вклались в дуже короткій термін, результат на обличчя, я щасливчик. В додаток отримав сертифікат на косметологічні послуги – дружині Новорічний подарунок!

відділення: Урологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом