Турбує ВАРИКОЗ? Лазерне лікування за 60 хвилин

Жіноча урологія в Чернівцях

Жіноча урологіяДо якого фахівця звернутися жінці з урологічними проблемами? До гінеколога або ж все-таки до уролога? Мало хто знає правильну відповідь на це питання. Більша кількість жінок довіряють своїм гінекологам, у яких перебувають на обліку, і впевнені в тому, що позбутися від захворювань сечостатевої системи, допоможе саме гінеколог. Важливо знати кожному, що лікар - уролог - це фахівець який може займатися лікуванням  як чоловіків, так і жінок!

ЯКІ ЗАХВОРЮВАННЯ ЛІКУЄ ЖІНОЧИЙ УРОЛОГ?

Лікарі-урологи МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці» успішно діагностують і проводять лікування таких захворювань:

  • вроджені аномалії сечостатевої системи;
  • запальні процеси: уретрит, цистит, пієлонефрит;
  • порушення сечовипускання, енурез;
  • нетримання сечі;
  • мочекам'яна хвороба.

В умовах нашого медичного центру можна скористатися послугами ДЕННОГО СТАЦІОНАРУ і пройти ефективне лікування в комфортних умовах.

ЯКІ СИМПТОМИ СВІДЧАТЬ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ЗВЕРНЕННЯ ДО УРОЛОГА?

Поспішайте на консультацію до уролога, якщо у Вас:

  • печіння під час сечовипускання;
  • часті або помилкові позиви в туалет;
  • гострі або ріжучі болі внизу живота.

Жіноча частина населення вважається слабкою статтю, але терпіти біль можуть довго і візит до фахівця відкладає до останнього. Але не варто відтягувати похід до лікаря-уролога, адже своєчасна діагностика - це запорука ефективного лікування і швидкого одужання.

ДІАГНОСТИКА УРОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ЖІНОК

Якісно проведена діагностика-це основна складова ефективного лікування. У МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці» можна додатково пройти таку діагностику:

  1. Лабораторні дослідження допомагають визначити зниження гемоглобіну в крові і виявити інфекційний процес. Важливо визначення цукру і білка в крові, їх кількісні показники теж можуть свідчити про різні захворюваннях сечостатевої системи у жінок.
  2. Ендоскопічна діагностика ЦИСТОСКОПІЯ - допомагає ретельно провести огляд внутрішньої поверхнї сечового міхура і сечовипускального каналу в тому числі. Проводять цю процедуру виключно лікарі - урологи. Цистоскоп вводитися в сечовий міхур, і крім візуального огляду дозволяє взяти аналіз тканини (біопсію).

ЛІКУВАННЯ УРОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ В МЦ «ОКСФОРД МЕДИКА ЧЕРНІВЦІ»

У МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці» прийом ведуть досвідчені фахівці з багаторічним стажем роботи. Сучасні методики лікування дозволяють кожній пацієнтці підібрати лікування в індивідуальному порядку! Просторі кабінети для огляду оснащені всім необхідним обладнанням. Для постановки точного діагнозу, додатково можна пройти ультразвукове дослідження сечового міхура і нирок, здати всі необхідні аналізи. Лікування лікар призначає тільки після збору анамнезу і за результатами додаткових обстежень.

 

Запис на прийом до кваліфікованого фахівця проводять адміністратори колцентра щодня по номеру телефону 0372 90 90 10

( Рейтинг: 4.76, голосів: 25 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар уролог І категорії: Рожок Роман Васильович
Рожок Роман Васильович Лікар уролог І категорії

інформація про лікаря

1997р. - 2003р. - Буковинська державна медична академія, факультет «Лікувальна справа», диплом спеціаліста.

2003р. - 2005р. - інтернатура - спеціальність «Урологія».

2006р. - 2011р. - Львівський національний медичний університет, факультет «Фармація».

Березень - квітень 2009р. - цикл стажування по урології, Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

2011р. - 2012р. - інтернатура - спеціальність «Провізор».

Лютий - березень 2013р., цикл тематичного удосконалення «Актуальні аспекти трансуретральних операцій на органах сечостатевої системи», Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Вересень 2013р., цикл тематичного удосконалення «Діагностика і лікування пухлин органів сечостатевої системи», Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Вересень - жовтень 2013р., передатестаційних цикл з урології, Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Березень 2014р. атестація з урології, привласнення ІІ категорії з урології.

Вересень 2017р., цикл тематичного удосконалення «Діагностика і малоінвазивне лікування пухлин органів сечостатевої системи», Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Лютий 2018 р., цикл тематичного удосконалення «трансуретральне ендоскопічні оперативні втручання при урологічній патології», Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Жовтень 2018 р., передатестаційних цикл з урології, Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Листопад 2018 р. Атестація з урології, привласнення І категорії з урології

P 2019 р. - лікар уролог МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці»

показати повний текст

відгуки
Іван 22-01-2014 Доброго дня! Звернувся з проблемою урологї в державну поліклініку. Це просто жах….. Не вірте в чудо безкоштовної медицини. Платив всім, стояв по дві годині в черзі, і залишився з тим з чим прийшов! Побачив на борді рекламу Оксфорд Медікал, був у Тимчука Сергія Ауреловича, хороший спеціаліст у своїй галузі та просто прекрасна людина. Він уважний до проблем своїх пацієнтів. Я залишився дуже задоволений, а найголовніше лікування мені допомогло!!!

відділення: Урологія

-Денис 21-01-2014 Хотів подякувати клініці, за професійну організованість з індивідуальним підходом до пацієнта. Хоча діагноз не дуже задовільний, та все зроблено професійно. Відчувається дружелюбне відношення до пацієнта, я був шокований таким відношенням, такого нема ні в одній поліклініці, аж настрій піднявся. Так тримати МОЛОДЦІ.....

відділення: Урологія

Петро 27-12-2013 Мені порадили звернутися в клініку «Оксфорд медікал», так, як там працює найкращий уролог в Чернівцях. Я в цьому переконався на власному досвіді. В один день я зміг зробити повне урологічне обстеження, по приходу аналізів мені зателефонували та назначили дату наступного прийому, що дуже зручно. Лікар майстер свого діла. Він мені описав весь процес лікування та назначив дати контрольних перевірок. За рахунок новітніх технологій ми вклались в дуже короткій термін, результат на обличчя, я щасливчик. В додаток отримав сертифікат на косметологічні послуги – дружині Новорічний подарунок!

відділення: Урологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом