Турбує ВАРИКОЗ? Лазерне лікування за 60 хвилин

Лікування циститу

Лікування циститу в МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці»Одним із найпоширеніших   захворювань сечостатевих органів рахується цистит – запалення сечового міхура. Це захворювання може уражати як жінок так і чоловіків. Хоча у жінок він зустрічається на багато частіше. Це викликано тим, що у жіночому організмі будова сечовивідного каналу має дещо іншу будову: він широкий та короткий.

СИМПТОМИ, ЩО СВІДЧАТЬ ПРО ЗАХВОРЮВАННЯ:

 • Болісне сечовипускання;
 • Печіння під час сечовипускання;
 • Помутніння  сечі;
 • Збільшення кількості позивів до туалету.

Основним фактором, що викликає цистит – є бактеріальні інфекції, але це єдина причина виникнення цього захворювання. Насправді є набагато більше  причин виникнення циститу:

 • Сидяча робота порушує кровообіг в стінках сечового міхура
 • Часті та довготривалі запори
 • Носіння тісної нижньої білизни
 • Зниження імунітету
 • Вживання великої кількості гострої та смаженої їжі
 • Переохолодження організму
 • Недотримання правил гігієни.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ

Лікування та діагностика циститу в МЦ "Оксфорд Медікал Чернівці"При появі перших ознак захворювання, слід негайно звернутися до лікаря. Не варто займатися самолікуванням, адже наслідки від не вилікуваного циститу дуже серйозні запалення поширюэться нанирки, та викликає їх запалення – пієлонефрит. А це захворювання вже потребує лікування в стаціонарі. Також запалення може розповсюдитися на м'язову стінку сечового міхура. Ця форма циститу більш серйозна, майже не піддається лікування, в основному хворі на інтерстиціальний цистит потребують хірургічного втручання.

Записуйтесь на консультацію до лікаря уролога за тел. (0372) 90 90 10 або 050 988 11 56.

Основною перевагою  медичного  центра  «Оксфорд Медікал» є висококваліфіковані лікарі з досвідом роботи. Перш ніж поставити діагноз, Вам буде проведена детальна діагностика. Здача всіх аналізів та додаткові обстеження проводяться на базі нашого центру, що суттєво заощадить Ваш час.

Пам`ятайте! Вчасно звернувшись до лікаря, Ви значно швидше здолаєте хворобу.

( Рейтинг: 4.63, голосів: 30 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар уролог І категорії: Рожок Роман Васильович
Рожок Роман Васильович Лікар уролог І категорії

інформація про лікаря

1997р. - 2003р. - Буковинська державна медична академія, факультет «Лікувальна справа», диплом спеціаліста.

2003р. - 2005р. - інтернатура - спеціальність «Урологія».

2006р. - 2011р. - Львівський національний медичний університет, факультет «Фармація».

Березень - квітень 2009р. - цикл стажування по урології, Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

2011р. - 2012р. - інтернатура - спеціальність «Провізор».

Лютий - березень 2013р., цикл тематичного удосконалення «Актуальні аспекти трансуретральних операцій на органах сечостатевої системи», Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Вересень 2013р., цикл тематичного удосконалення «Діагностика і лікування пухлин органів сечостатевої системи», Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Вересень - жовтень 2013р., передатестаційних цикл з урології, Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Березень 2014р. атестація з урології, привласнення ІІ категорії з урології.

Вересень 2017р., цикл тематичного удосконалення «Діагностика і малоінвазивне лікування пухлин органів сечостатевої системи», Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Лютий 2018 р., цикл тематичного удосконалення «трансуретральне ендоскопічні оперативні втручання при урологічній патології», Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Жовтень 2018 р., передатестаційних цикл з урології, Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Листопад 2018 р. Атестація з урології, привласнення І категорії з урології

P 2019 р. - лікар уролог МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці»

показати повний текст

відгуки
Іван 22-01-2014 Доброго дня! Звернувся з проблемою урологї в державну поліклініку. Це просто жах….. Не вірте в чудо безкоштовної медицини. Платив всім, стояв по дві годині в черзі, і залишився з тим з чим прийшов! Побачив на борді рекламу Оксфорд Медікал, був у Тимчука Сергія Ауреловича, хороший спеціаліст у своїй галузі та просто прекрасна людина. Він уважний до проблем своїх пацієнтів. Я залишився дуже задоволений, а найголовніше лікування мені допомогло!!!

відділення: Урологія

-Денис 21-01-2014 Хотів подякувати клініці, за професійну організованість з індивідуальним підходом до пацієнта. Хоча діагноз не дуже задовільний, та все зроблено професійно. Відчувається дружелюбне відношення до пацієнта, я був шокований таким відношенням, такого нема ні в одній поліклініці, аж настрій піднявся. Так тримати МОЛОДЦІ.....

відділення: Урологія

Петро 27-12-2013 Мені порадили звернутися в клініку «Оксфорд медікал», так, як там працює найкращий уролог в Чернівцях. Я в цьому переконався на власному досвіді. В один день я зміг зробити повне урологічне обстеження, по приходу аналізів мені зателефонували та назначили дату наступного прийому, що дуже зручно. Лікар майстер свого діла. Він мені описав весь процес лікування та назначив дати контрольних перевірок. За рахунок новітніх технологій ми вклались в дуже короткій термін, результат на обличчя, я щасливчик. В додаток отримав сертифікат на косметологічні послуги – дружині Новорічний подарунок!

відділення: Урологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом