Цистоскопія в Чернівцях

Для оцінки стану і діагностування захворювань сечівника і сечового міхура, лікарі урологи проводять таке обстеження як цистоскопія.

Призначається дана процедура в діагностичних цілях.

Цистоскоп оснащений відеокамерою і підсвічуванням, що дає можливість лікарю візуально провести огляд сечовивідних шляхів, виключити наявність новоутворень і поліпів, визначити звуження каналу (якщо воно має місце бути).

КОЛИ ПОТРІБНО РОБИТИ ЦИСТОСКОПІЮ

Цистоскопія призначається виключно лікарем після огляду, при наявності таких симптомів і показань:

 • проблеми з триманням сечі;
 • наявність крові в сечі;
 • часті цистити;
 • хронічні захворювання сечостатевої системи;
 • біль під час сечовипускання;
 • при підозрі онкологічних захворювань;
 • певні гінекологічні захворювання;
 • необхідність видалення стороннього тіла.

Якщо під час проведення ультразвукової діагностики, були виявлені новоутворення, які вимагають більш ретельного опису, лікар може призначити цистоскопию, як більш точний метод діагностики.

Встановити діагноз, точно визначити джерело кровотечі і стежити за ходом лікування - це основні переваги даної методики. Вже сьогодні ця процедура користується популярністю серед урологів, так як значно спрощує процес діагностики різних захворювань.

ЦИСТОСКОПІЯ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»

Перед початком проведення цистоскопії, пацієнту роблять анестезію (місцеву), що б знеболити і полегшити процедуру. Потім вводять цистоскоп через уретру в сечовий міхур і наповнюють його спеціальним розчином, для кращої візуалізації стінок обстежуваного органу. Під час проведення даного обстеження, лікар може взяти зразок тканини, для проведення біопсії. Вся процедура з підготовкою до неї займе не більше 30 хв.

ЧОМУ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "ОКСФОРД МЕДІКАЛ"

Перед вибором медичного закладу, варто дізнатися більше про лікарів і оснащеності кабінетів. Досвід лікаря грає важливу роль, але і відповідне обладнання повинно бути у фахівця, для проведення всіх необхідних процедур. Основні переваги приватного медичного центру:

 • грамотно побудована робота всього персоналу;
 • можливість пройти всі необхідні діагностичні процедури;
 • отримання консультації суміжних фахівців;
 • сучасне обладнання в руках досвідчених фахівців.

Дізнатися більше інформації про сучасний метод діагностики можна на консультації лікаря уролога. Кваліфіковані фахівці підберуть максимально результативні методи діагностики, і призначати ефективне лікування.

Записатися на прийом в МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці» можна в телефонному режимі 0372 93 18 93 або ж заповнити форму зворотного зв'язку на нашому сайті. Наші адміністратори в режимі реально часу, запишуть Вас на прийом.

( Рейтинг: 4.69, голосів: 32 )

відгуки
Іван 22-01-2014 Доброго дня! Звернувся з проблемою урологї в державну поліклініку. Це просто жах….. Не вірте в чудо безкоштовної медицини. Платив всім, стояв по дві годині в черзі, і залишився з тим з чим прийшов! Побачив на борді рекламу Оксфорд Медікал, був у Тимчука Сергія Ауреловича, хороший спеціаліст у своїй галузі та просто прекрасна людина. Він уважний до проблем своїх пацієнтів. Я залишився дуже задоволений, а найголовніше лікування мені допомогло!!!

відділення: Урологія

-Денис 21-01-2014 Хотів подякувати клініці, за професійну організованість з індивідуальним підходом до пацієнта. Хоча діагноз не дуже задовільний, та все зроблено професійно. Відчувається дружелюбне відношення до пацієнта, я був шокований таким відношенням, такого нема ні в одній поліклініці, аж настрій піднявся. Так тримати МОЛОДЦІ.....

відділення: Урологія

Петро 27-12-2013 Мені порадили звернутися в клініку «Оксфорд медікал», так, як там працює найкращий уролог в Чернівцях. Я в цьому переконався на власному досвіді. В один день я зміг зробити повне урологічне обстеження, по приходу аналізів мені зателефонували та назначили дату наступного прийому, що дуже зручно. Лікар майстер свого діла. Він мені описав весь процес лікування та назначив дати контрольних перевірок. За рахунок новітніх технологій ми вклались в дуже короткій термін, результат на обличчя, я щасливчик. В додаток отримав сертифікат на косметологічні послуги – дружині Новорічний подарунок!

відділення: Урологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом