Турбує ВАРИКОЗ? Лазерне лікування за 60 хвилин

Первинна консультація уролога в Чернівцях

Консультація уролога потрібна для виявлення захворювань сечостатевої системи і сексуальних розладів. Важливо звернутися за допомогою до фахівця при перших симптомах, в такому випадку лікування буде проходить швидше та ефективніше. До консультації уролога необхідно підготуватися. Обов'язковою умовою є виключення сечовипускання мінімум за два годину до прийому. Це необхідно для здачі аналізів, і в разі направлення на ультразвукове дослідження (так як це дослідження проводитися на повний сечовий міхур). У разі прийому антибіотиків, по можливості, призупинити прийом за три дні до консультації уролога, так як це може вплинути на результати аналізів. Також потрібно виключити статеві контакти та прийом алкоголю.

Коли звертатися до уролога

Наш організм сигналізує про наявність захворювання, головне вчасно розпізнати симптоми. Вам необхідна консультація уролога, якщо у Вас:

 • Первинна консультація уролога в Чернівцяхбіль в області паху і попереку;

 • часте та болісне сечовипускання;

 • сексуальні розлади;

 • наявність крові в сечі;

 • гнійні виділення;

 • почервоніння статевих органів;

 • наявність новоутворень на статевих органах;

 • свербіж і печіння.

Самостійно поставити діагноз неможливо. Не варто займатися самолікуванням, і намагатися вилікуватися, прислухаючись до рекомендацій знайомих. Витрачений час даремно, тільки посилить захворювання. Не варто відкладати візит до уролога.

Консультація уролога в Оксфорд Медікал

Під час первинної консультації, фахівець проводить ретельний збір анамнезу та зовнішній огляд статевих органів і лімфатичних вузлів. Також може проводитися палацовий огляд передміхурової залози. Для постановки точного діагнозу, пацієнту можуть бути призначені додаткові діагностичні процедури:

 • ультразвукове дослідження;

 • лабораторні аналізи;

 • біотезіометрія;

 • доплерографія;

 • вазоактивний тест.

Всі необхідні дослідження можна пройти в стінах нашого центру, що істотно заощадить Ваш час. Уже за результатами проведених обстежень, фахівець виставляє діагноз і призначає курс лікування. Лікування може бути амбулаторне, або ж проходити в умовах денного стаціонару, під контролем фахівця.

Чому МЦ Оксфорд Медікал

Вже протягом багатьох років, в наш центр звертаються за допомогою, так як є ряд суттєвих переваг:

 • сучасні амбулаторні методики лікування;

 • проведення комплексного обстеження;

 • можливість проходження лікування в умовах денного стаціонару;

 • консультації суміжних фахівців (при необхідності);

 • повна конфіденційність.

Лікарі урологи медичного центру Оксфорд Медікал допоможуть Вам впоратися з захворюванням і насолоджуватися повноцінним життям.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ! З метою профілактики, лікаря уролога варто відвідувати хоча б один раз на рік.

Записатися на первинну консультацію лікаря уролога можна по телефону 0372 90 90 10 або ж заповнивши форму зворотного зв'язку на нашому сайті!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар уролог І категорії: Рожок Роман Васильович
Рожок Роман Васильович Лікар уролог І категорії

інформація про лікаря

1997р. - 2003р. - Буковинська державна медична академія, факультет «Лікувальна справа», диплом спеціаліста.

2003р. - 2005р. - інтернатура - спеціальність «Урологія».

2006р. - 2011р. - Львівський національний медичний університет, факультет «Фармація».

Березень - квітень 2009р. - цикл стажування по урології, Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

2011р. - 2012р. - інтернатура - спеціальність «Провізор».

Лютий - березень 2013р., цикл тематичного удосконалення «Актуальні аспекти трансуретральних операцій на органах сечостатевої системи», Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Вересень 2013р., цикл тематичного удосконалення «Діагностика і лікування пухлин органів сечостатевої системи», Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Вересень - жовтень 2013р., передатестаційних цикл з урології, Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Березень 2014р. атестація з урології, привласнення ІІ категорії з урології.

Вересень 2017р., цикл тематичного удосконалення «Діагностика і малоінвазивне лікування пухлин органів сечостатевої системи», Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Лютий 2018 р., цикл тематичного удосконалення «трансуретральне ендоскопічні оперативні втручання при урологічній патології», Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Жовтень 2018 р., передатестаційних цикл з урології, Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Листопад 2018 р. Атестація з урології, привласнення І категорії з урології

P 2019 р. - лікар уролог МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці»

показати повний текст

відгуки
Іван 22-01-2014 Доброго дня! Звернувся з проблемою урологї в державну поліклініку. Це просто жах….. Не вірте в чудо безкоштовної медицини. Платив всім, стояв по дві годині в черзі, і залишився з тим з чим прийшов! Побачив на борді рекламу Оксфорд Медікал, був у Тимчука Сергія Ауреловича, хороший спеціаліст у своїй галузі та просто прекрасна людина. Він уважний до проблем своїх пацієнтів. Я залишився дуже задоволений, а найголовніше лікування мені допомогло!!!

відділення: Урологія

-Денис 21-01-2014 Хотів подякувати клініці, за професійну організованість з індивідуальним підходом до пацієнта. Хоча діагноз не дуже задовільний, та все зроблено професійно. Відчувається дружелюбне відношення до пацієнта, я був шокований таким відношенням, такого нема ні в одній поліклініці, аж настрій піднявся. Так тримати МОЛОДЦІ.....

відділення: Урологія

Петро 27-12-2013 Мені порадили звернутися в клініку «Оксфорд медікал», так, як там працює найкращий уролог в Чернівцях. Я в цьому переконався на власному досвіді. В один день я зміг зробити повне урологічне обстеження, по приходу аналізів мені зателефонували та назначили дату наступного прийому, що дуже зручно. Лікар майстер свого діла. Він мені описав весь процес лікування та назначив дати контрольних перевірок. За рахунок новітніх технологій ми вклались в дуже короткій термін, результат на обличчя, я щасливчик. В додаток отримав сертифікат на косметологічні послуги – дружині Новорічний подарунок!

відділення: Урологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом