записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0372) 90 90 10
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Чернівецької клініки

Вибрати інше місто
 
Педіатрія

Дитячий лікар

Дитячий лікар, який буде піклуватися та берегти здоров’я вашої дитини від самого народження та до 18 років – педіатр. Йому ви довіряєте найдорожче – щастя та благополуччя вашої дитини. Адже не має більшої радості для батьків, як бачити своє маля радісним та активним.

http://img.youtube.com/vi/0JdpT-p0MuM/hqdefault.jpg

Планові та позапланові огляди протягом всього періоду розвитку

Одразу після пологового будинку, раз у місяць протягом року ваше маля оглядає дитячий лікар. Тому ви повинні обрати саме того лікаря, якому будете довіряти та впевнено прислуховуватися до всіх порад по догляду.  Систематичний огляд, вимірювання зросту та ваги, проводиться з профілактичною метою:

 • для раннього виявлення будь-якої вродженої патології;
 • щоб попередити відставання чи затримку розвитку;
 • щоб не допустити будь-якої патології в ранньому віці з боку серцево-судинної системи, нервової системи, шлунково-кишкового тракту та ін..

Лікар, якому ви довіряєте, обов’язково знає всі особливості етапів розвитку дитини, норми клінічних показників в залежності від віку, володіє психологією, володіє інформацією про генетичні захворювання та ризик їх отримання при патологіях вагітності. Педіатр завжди повинен пояснити батькам, що відбувається з їх дитиною. Він не тільки лікує, але й розповідає, що потрібно робити, щоб дитина росла здоровою.

Дитяча медицина

Є велика різниця між обстеження та лікування дорослої людини та маленької дитини.  В дитячому організмі є свої особливості перебігу захворювань. Це особливості фізіологічні та анатомічної будови, які потрібно враховувати при  діагностиці та призначенні лікування. 

Дуже важливо, щоб педіатр міг та хотів пояснити батькам, що він призначає, і чому потрібно пильно виконувати всі його вказівки. І зовсім не вигідна ситуація, коли батьки не довіряють своєму педіатру, та намагаються не звертатися до нього зайвий раз. Натомість вони слідують порадам близьких та друзів, які не мають медичної освіти. Якщо дыльничий педіатр здається вам недостатньо кваліфікований – ви маєте право обрати іншого лікаря, і навіть звернутися до приватної клініки.

Уважний огляд та діагностика стану дитини лікарем педіатром

У медичному центрі «Оксфорд Медікал – Чернівці» працюють педіатри, які кваліфіковано проведуть повний огляд та діагностику вашої дитини. В первинну консультацію лікаря входить: огляд шкірних покривів, огляд слизових оболонок, пальпація лімфатичних вузли, пальпація животика, аскультація дихальної системи, аускультація серця, вимірюється температура, вимірюється тиск, при необхідності назначаються додаткові методи обстеження.  Лікар веде прийом в затишному кабінеті, облаштованому   спеціально для психологічного комфорту маленького пацієнта.  Ви отримаєте кваліфіковані відповіді, по всіх питаннях які вас турбують відносно здоров’я малюка. А також рекомендації досвідченого дитячого лікаря по лікуванню та безпечній профілактиці будь-якої складної хвороби. Не варто недооцінювати дитячі хвороби, адже вони не менш небезпечні, ніж хвороби дорослих людей.  Дитячий лікар медичного центру «Оксфорд Медікал» своєчасно порекомендує необхідні щеплення та профілактику можливих хвороб. Записатися на прийом до лікаря-педіатри можна у зручний для вас час. Не варто гаяти час у черзі. Краще витратити його на дозвілля з малечею!

Симптоми, при яких слід звернутися до педіатра позапланово

 • Температура;
 • Дратівливість;
 • Свербіж;
 • Висипання;
 • Поганий апетит;
 • Нудота;
 • Болі;
 • Запах з рота

Записуйтесь до лікаря-педіатра по телефону (0372) 90 90 10, або (050) 988-11-56! Та будьте здорові!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки