Консультативний прийом гінеколога 390 грн. Працюємо БЕЗ ВИХІДНИХ

Педіатрія

Огляд педіатра, консультація, схема лікування ВСЬОГО 320 грн.

Виклик лікаря додому - 950 грн

Педіатрія
Педіатрія

  Педіатрія

  Дитячий лікар, який буде піклуватися та берегти здоров’я вашої дитини від самого народження та до 18 років – педіатр. Йому ви довіряєте найдорожче – щастя та благополуччя вашої дитини. Адже не має більшої радості для батьків, як бачити своє маля радісним та активним.

  ПЛАНОВІ ТА ПОЗАПЛАНОВІ ОГЛЯДИ ПРОТЯГОМ ВСЬОГО ПЕРІОДУ РОЗВИТКУ

  Одразу після пологового будинку, раз у місяць протягом року ваше маля оглядає дитячий лікар. Тому ви повинні обрати саме того лікаря, якому будете довіряти та впевнено прислуховуватися до всіх порад по догляду.  Систематичний огляд, вимірювання зросту та ваги, проводиться з профілактичною метою:

  • для раннього виявлення будь-якої вродженої патології;
  • щоб попередити відставання чи затримку розвитку;
  • щоб не допустити будь-якої патології в ранньому віці з боку серцево-судинної системи, нервової системи, шлунково-кишкового тракту та ін..

  Лікар, якому ви довіряєте, обов’язково знає всі особливості етапів розвитку дитини, норми клінічних показників в залежності від віку, володіє психологією, володіє інформацією про генетичні захворювання та ризик їх отримання при патологіях вагітності. Педіатр завжди повинен пояснити батькам, що відбувається з їх дитиною. Він не тільки лікує, але й розповідає, що потрібно робити, щоб дитина росла здоровою.

  ДИТЯЧА МЕДИЦИНА

  Є велика різниця між обстеження та лікування дорослої людини та маленької дитини.  В дитячому організмі є свої особливості перебігу захворювань. Це особливості фізіологічні та анатомічної будови, які потрібно враховувати при  діагностиці та призначенні лікування. 

  Дуже важливо, щоб педіатр міг та хотів пояснити батькам, що він призначає, і чому потрібно пильно виконувати всі його вказівки. І зовсім не вигідна ситуація, коли батьки не довіряють своєму педіатру, та намагаються не звертатися до нього зайвий раз. Натомість вони слідують порадам близьких та друзів, які не мають медичної освіти. Якщо дыльничий педіатр здається вам недостатньо кваліфікований – ви маєте право обрати іншого лікаря, і навіть звернутися до приватної клініки.

  УВАЖНИЙ ОГЛЯД ТА ДІАГНОСТИКА СТАНУ ДИТИНИ ЛІКАРЕМ ПЕДІАТРОМ

  У медичному центрі «Оксфорд Медікал – Чернівці» працюють педіатри, які кваліфіковано проведуть повний огляд та діагностику вашої дитини. В первинну консультацію лікаря входить: огляд шкірних покривів, огляд слизових оболонок, пальпація лімфатичних вузли, пальпація животика, аскультація дихальної системи, аускультація серця, вимірюється температура, вимірюється тиск, при необхідності назначаються додаткові методи обстеження.  Лікар веде прийом в затишному кабінеті, облаштованому   спеціально для психологічного комфорту маленького пацієнта.  Ви отримаєте кваліфіковані відповіді, по всіх питаннях які вас турбують відносно здоров’я малюка. А також рекомендації досвідченого дитячого лікаря по лікуванню та безпечній профілактиці будь-якої складної хвороби. Не варто недооцінювати дитячі хвороби, адже вони не менш небезпечні, ніж хвороби дорослих людей.  Дитячий лікар медичного центру «Оксфорд Медікал» своєчасно порекомендує необхідні щеплення та профілактику можливих хвороб. Записатися на прийом до лікаря-педіатри можна у зручний для вас час. Не варто гаяти час у черзі. Краще витратити його на дозвілля з малечею!

  Симптоми, при яких слід звернутися до педіатра позапланово

  • Температура;
  • Дратівливість;
  • Свербіж;
  • Висипання;
  • Поганий апетит;
  • Нудота;
  • Болі;
  • Запах з рота

  Записуйтесь до лікаря-педіатра по телефону 0372 93 18 93, або (050) 988-11-56! Та будьте здорові!

  ( Рейтинг: 4.50, голосів: 46 )

  Наші СПЕЦІАЛІСТИ

  усі спеціалісти  Лікар – педіатр: Сумарюк Максим Петрович

  інформація про лікаря

  2013 р. закінчив Буковинський державний медичний університет і отримав повну вищу освіту  за спеціальністю "Лікувальна справа"

  2015 р. -  ВДНЗ БДМУ «Сімейна медицина» 

  2018 р. – кваліфікація лікаря – спеціаліста за спеціальністю «Педіатрія»

  З 2021 р. лікар педіатр МЦ Оксфорд Медикал Чернівці

  показати повний текст
  послуги Відділення ПедіатріяЦіна
  Первинна консультація педіатраоглядзбір анамнезурекомендації щодо лікування (схема лікування) 320.00 грн
  Виклик лікаря на дім в межах міста 950.00 грн
  Повторна консультація 250.00 грн

  Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (0372) 93 18 93

  відгуки
  Леся 18-01-2020 Чудовий лікар!Знайшов підхід до дитини,яка раніше боялася навіть заходити в кабінет. Без сліз поклали ліки в зубчик. Ми, як батьки, дуже задоволені.

  відділення: Педіатрія

  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Оставить сообщение для администрации клиники
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом