Консультація лікаря онлайн!
Безпечно та ефективно!

Педіатрія

Огляд педіатра, консультація, схема лікування ВСЬОГО 280 грн.

Виклик лікаря на дім - 850 грн

Педіатрія

Дитячий лікар, який буде піклуватися та берегти здоров’я вашої дитини від самого народження та до 18 років – педіатр. Йому ви довіряєте найдорожче – щастя та благополуччя вашої дитини. Адже не має більшої радості для батьків, як бачити своє маля радісним та активним.

ПЛАНОВІ ТА ПОЗАПЛАНОВІ ОГЛЯДИ ПРОТЯГОМ ВСЬОГО ПЕРІОДУ РОЗВИТКУ

Одразу після пологового будинку, раз у місяць протягом року ваше маля оглядає дитячий лікар. Тому ви повинні обрати саме того лікаря, якому будете довіряти та впевнено прислуховуватися до всіх порад по догляду.  Систематичний огляд, вимірювання зросту та ваги, проводиться з профілактичною метою:

 • для раннього виявлення будь-якої вродженої патології;
 • щоб попередити відставання чи затримку розвитку;
 • щоб не допустити будь-якої патології в ранньому віці з боку серцево-судинної системи, нервової системи, шлунково-кишкового тракту та ін..

Лікар, якому ви довіряєте, обов’язково знає всі особливості етапів розвитку дитини, норми клінічних показників в залежності від віку, володіє психологією, володіє інформацією про генетичні захворювання та ризик їх отримання при патологіях вагітності. Педіатр завжди повинен пояснити батькам, що відбувається з їх дитиною. Він не тільки лікує, але й розповідає, що потрібно робити, щоб дитина росла здоровою.

ДИТЯЧА МЕДИЦИНА

Є велика різниця між обстеження та лікування дорослої людини та маленької дитини.  В дитячому організмі є свої особливості перебігу захворювань. Це особливості фізіологічні та анатомічної будови, які потрібно враховувати при  діагностиці та призначенні лікування. 

Дуже важливо, щоб педіатр міг та хотів пояснити батькам, що він призначає, і чому потрібно пильно виконувати всі його вказівки. І зовсім не вигідна ситуація, коли батьки не довіряють своєму педіатру, та намагаються не звертатися до нього зайвий раз. Натомість вони слідують порадам близьких та друзів, які не мають медичної освіти. Якщо дыльничий педіатр здається вам недостатньо кваліфікований – ви маєте право обрати іншого лікаря, і навіть звернутися до приватної клініки.

УВАЖНИЙ ОГЛЯД ТА ДІАГНОСТИКА СТАНУ ДИТИНИ ЛІКАРЕМ ПЕДІАТРОМ

У медичному центрі «Оксфорд Медікал – Чернівці» працюють педіатри, які кваліфіковано проведуть повний огляд та діагностику вашої дитини. В первинну консультацію лікаря входить: огляд шкірних покривів, огляд слизових оболонок, пальпація лімфатичних вузли, пальпація животика, аскультація дихальної системи, аускультація серця, вимірюється температура, вимірюється тиск, при необхідності назначаються додаткові методи обстеження.  Лікар веде прийом в затишному кабінеті, облаштованому   спеціально для психологічного комфорту маленького пацієнта.  Ви отримаєте кваліфіковані відповіді, по всіх питаннях які вас турбують відносно здоров’я малюка. А також рекомендації досвідченого дитячого лікаря по лікуванню та безпечній профілактиці будь-якої складної хвороби. Не варто недооцінювати дитячі хвороби, адже вони не менш небезпечні, ніж хвороби дорослих людей.  Дитячий лікар медичного центру «Оксфорд Медікал» своєчасно порекомендує необхідні щеплення та профілактику можливих хвороб. Записатися на прийом до лікаря-педіатри можна у зручний для вас час. Не варто гаяти час у черзі. Краще витратити його на дозвілля з малечею!

Симптоми, при яких слід звернутися до педіатра позапланово

 • Температура;
 • Дратівливість;
 • Свербіж;
 • Висипання;
 • Поганий апетит;
 • Нудота;
 • Болі;
 • Запах з рота

Записуйтесь до лікаря-педіатра по телефону (0372) 90 90 10, або (050) 988-11-56! Та будьте здорові!

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиНазарій Aнна Василівна Лікар-педіатр II категорії
Назарій Aнна ВасилівнаЛікар-педіатр II категорії

пр. Незалежності 121-А;

інформація про лікаря

 • В 2006 р. закінчила з відзнакою Чернівецький медичний коледж БДМУ за спеціальністю «Лікувальна справа».
 • В 2013 р. закінчила Буковинський державний медичний університет, спеціальність «Педіатрія».
 • 2006 – 2013 рр. – фельдшер педіатричної виїзної бригади Чернівецької станції швидкої медичної допомоги.
 • 2013 – 2015 рр. – інтернатура за спеціальністю «Педіатрія» на базі КМУ «Міська дитяча клінічна лікарня» та КМУ «Міська дитяча поліклініка» в м. Чернівці.
 • З 2015 р. – лікар-педіатр виїзної педіатричної бригади Чернівецької міської станції швидкої медичної допомоги Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
 • З 2018 р. –лікар-педіатр в МЦ «Оксфорд Медікал» Чернівці.
 • Червень 2018 р. – цикл тематичного удосконалення: «Первинна та вторинна профілактика внутрішніх хвороб у практиці лікаря».
показати повний текст
Андрійчук Денис Романович Кандидат медичних наук, лікар-педіатр ІІ категорії
Андрійчук Денис РомановичКандидат медичних наук, лікар-педіатр ІІ категорії

інформація про лікаря

2001-2007 рр. -  навчання в Буковинському державному медичному університеті.

2007-2009 рр. - навчання в магістратурі при Буковинському державному медичному університеті, отримано звання - магістр медицини з фаху "Педіатрія".

2009-2012 рр. - навчання в аспірантурі при Буковинському державному медичному університеті, отримано звання - кандидат медичних наук з фаху "Педіатрія".

2012 р. – по теперішній час – асистент кафедри педіатрії та медичної генетики Буковинського державного медичного університету.

2009-2017 рр.- працював лікарем-стажистом-анестезіологом дитячим в інфекційному відділенні анестезіології та інтенсивної терапії обласної дитячої клінічної лікарні м. Чернівці.

З 2019 р. – лікар-педіатр медичного центру «Оксфорд Медікал Чернівці»

показати повний текст
послуги Відділення ПедіатріяЦіна
Первинна консультація педіатраоглядзбір анамнезурекомендації щодо лікування (схема лікування) 280.00 грн
Виклик лікаря на дім в межах міста 850.00 грн
Повторна консультація 250.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (0372) 90 90 10

відгуки
18-01-2020 Чудовий лікар!Знайшов підхід до дитини,яка раніше боялася навіть заходити в кабінет. Без сліз поклали ліки в зубчик. Ми, як батьки, дуже задоволені.

відділення: Педіатрія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом