Флебологія

ПАТОЛОГІЇ ВЕНОЗНОЇ СИСТЕМИ

Сучасна флебологія займається вивченням, діагностуванням, а також мінімальнотравматичним лікуванням різних гострих і хронічних захворювань вен.

Нові методики лікування дозволяють проводити маніпуляції виключаючи перебування в стаціонарах, дають ефективні результати, а відсутність надрізів показує якісний косметичний ефект.

Ритм життя сучасної людини тягне за собою такі наслідки, коли багато хвороб охоплюють категорію людей все молодше і молодше. Не є винятком і патології венозної системи , такі як:

 • варикозна хвороба ;
 • тромбофлебіт ;
 • трофічна виразка ;
 • флебопатія ;
 • судинні зірочки ;
 • хронічна венозна недостатність та ін

В основі варикозних захворювань лежить порушення нормальної роботи клапанів вен - судин, які направляють кров до серця. Кров по судинах нижніх кінцівок рухається знизу вгору. Регулюють цей рух клапани. Коли порушується їх робота, то кров застоюється, і тоді виникає саме поширене захворювання - варикозне розширення вен.

Зверніть увагу ! Перші симптоми варикозного розширення

Вам необхідно записатися на консультацію до лікаря-флеболога, при наявності хоча б одного з перших симптомів:

 • Часте відчуття тяжкості в ногах
 • Набряки ніг, які проходять до ранку
 • Почуття втоми
 • Печіння , постійні болі в ногах
 • Судоми в литкових м'язах
 • Поява судинних зірочок на ногах , розширення вен

На тлі прогресування варикозу розвиваються трофічні розлади шкіри та підшкірної клітковини, аж до утворення паратрофічноі мікробної екземи та хронічних мокрих виразок в нижніх відділах гомілок.

ЛІКУВАННЯ ВЕНОЗНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Для лікування захворювань вен застосовуються консервативні та оперативні методики лікування. На першій стадії захворювання застосовують консервативні методики лікування: компресійна терапія, медикаментозна терапія, корекція способу життя і фізіотерапевтичні заходи, склеротерапія.

Флебологія ЧернівціПочинати лікування варикозної хвороби ніколи не пізно. Якщо Ви звернулися до нас на другий чи третин стадії хвороби , флебологи клініки «Оксфорд Медікал - Чернівці» готові запропонувати Вам лазерне лікування варикозу - ендовенозну лазерну коагуляцію (ЕВЛК). У цьому методі поєднується висока ефективність і мінімальна інвазивність . Відразу після закінчення операції Ви зможете самостійно покинути медичний центр і приступити до своєї звичайної діяльності.

На первинній консультації лікарі-флебологи «Оксфорд Медікал - Чернівці» зможу коректно продіагностувати та призначити саме той метод лікування , який підходить індивідуально Вам. Лікар відповість на всі ваші запитання, уважно огляне, збере анамнез, при необхідності призначить додаткові аналізи, які можна здати прямо в медичному центрі.

Записатися на прийом до лікаря-флеболога Ви можете прямо зараз за телефоном (0372) 90 90 10або заповнивши форму зворотного зв'язку на нашому сайті, і ми з Вами зв'яжемося! Будьте здорові!

послуги Відділення ФлебологіяЦіна
Консультація флеболога 295.00 грн
УЗ дуплексне сканування вен однієї ноги 225.00 грн
УЗ дуплексне сканування вен двох ніг 410.00 грн
Ендовазальна лазерна коагуляція+склеротерапія 11550.00 грн
Склеротерапія (СТ) 8650.00 грн
Склеротерапія (1 процедура) 920.00 грн
Повторна консультація 200.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (0372) 90 90 10

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом