записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0372) 90 90 10
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Чернівецької клініки

Вибрати інше місто
 

Флебологія

Патології венозної системи

Сучасна флебологія займається вивченням, діагностуванням, а також мінімальнотравматичним лікуванням різних гострих і хронічних захворювань вен.

Нові методики лікування дозволяють проводити маніпуляції виключаючи перебування в стаціонарах, дають ефективні результати, а відсутність надрізів показує якісний косметичний ефект.

Відділення флебології в МЦ "ОКсфорд Медікал - Чернівці"http://img.youtube.com/vi/rdNPjO7YFUQ/hqdefault.jpgФлебологія: про відділення флебології в МЦ "Оксфорд Медікал - Чернівці"

Ритм життя сучасної людини тягне за собою такі наслідки, коли багато хвороб охоплюють категорію людей все молодше і молодше. Не є винятком і патології венозної системи , такі як:

 • варикозна хвороба ;Лечение варикозного расширения вен лазером
 • тромбофлебіт ;
 • трофічна виразка ;
 • флебопатія ;
 • судинні зірочки ;
 • хронічна венозна недостатність та ін

В основі варикозних захворювань лежить порушення нормальної роботи клапанів вен - судин, які направляють кров до серця. Кров по судинах нижніх кінцівок рухається знизу вгору. Регулюють цей рух клапани. Коли порушується їх робота, то кров застоюється, і тоді виникає саме поширене захворювання - варикозне розширення вен.

Зверніть увагу ! Перші симптоми варикозного розширення

Вам необхідно записатися на консультацію до лікаря-флеболога, при наявності хоча б одного з перших симптомів:

 • Часте відчуття тяжкості в ногах
 • Набряки ніг, які проходять до ранку
 • Почуття втоми
 • Печіння , постійні болі в ногах
 • Судоми в литкових м'язах
 • Поява судинних зірочок на ногах , розширення вен

На тлі прогресування варикозу розвиваються трофічні розлади шкіри та підшкірної клітковини, аж до утворення паратрофічноі мікробної екземи та хронічних мокрих виразок в нижніх відділах гомілок.

Лікування венозних захворювань

Для лікування захворювань вен застосовуються консервативні та оперативні методики лікування. На першій стадії захворювання застосовують консервативні методики лікування: компресійна терапія, медикаментозна терапія, корекція способу життя і фізіотерапевтичні заходи, склеротерапія.

Починати лікування варикозної хвороби ніколи не пізно. Якщо Ви звернулися до нас на другий чи третин стадії хвороби , флебологи клініки «Оксфорд Медікал - Чернівці» готові запропонувати Вам лазерне лікування варикозу - ендовенозну лазерну коагуляцію (ЕВЛК). У цьому методі поєднується висока ефективність і мінімальна інвазивність . Відразу після закінчення операції Ви зможете самостійно покинути медичний центр і приступити до своєї звичайної діяльності.

На первинній консультації лікарі-флебологи «Оксфорд Медікал - Чернівці» зможу коректно продіагностувати та призначити саме той метод лікування , який підходить індивідуально Вам. Лікар відповість на всі ваші запитання, уважно огляне, збере анамнез, при необхідності призначить додаткові аналізи, які можна здати прямо в медичному центрі.

Записатися на прийом до лікаря-флеболога Ви можете прямо зараз за телефоном (0372) 90 90 10, або заповнивши форму зворотного зв'язку на нашому сайті, і ми з Вами зв'яжемося! Будьте здорові!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки