Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

Лікування варикозного розширення вен лазером

Варикозне розширення вен - це серйозне захворювання , яке призводить не тільки до постійної болі в ногах та набряків, але й трофічних виразок на ногах, кровотечі або гострого тромбозу варикозно розширених вен.

Ви знаходитесь у підвищеній групі ризику, якщо, крім симптомів також відмічається:

  • Лечение варикозного расширения вен лазеромВарикозна хвороба у ваших батьків;
  • У вас спостерігається підвищений тиск ;
  • У вас є зайва вага ;
  • У вас сидяча робота, або навпаки, вам необхідно довго стояти

Причинами варикозного розширення вен можуть стати фізичні перенапруження. Лікування потрібно починати не тоді, коли на ногах вже з'являються варикозні вузли, а при появі втоми і набряків на ногах, відчуття тяжкості, розпирання в ногах, печіння, нічні судоми литкових м'язів. Всі ці симптоми більш виражені після роботи, у вечірній час, і особливо у спекотну погоду.

Це захворювання розвивається роками. І тоді тягар і біль у ногах, які супроводжувалися незворотнім розширенням вен і потоншенням венозної стінки, проявляються звивистими темно-синіми венами. Запущена варикозна хвороба викликає дерматити, екземи, трофічні виразки. У варикозно розширеній вені може виникати запалення і тромбоз, а це вже пряма загроза життю людини.

СУЧАСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗУ

Ендовенозна лазерна коагуляція ( ЕВЛК ) - це лазерне лікування варикозної хвороби. Після операції пацієнт вже через кілька годин може покинути клініку, перебуваючи в хорошому фізичному стані.

Ендовенозна лазерна коагуляція - це мініінвазивна операція, що не супроводжується розрізами, не залишає пігментних плям і рубців. Лікування проводитися під місцевим знеболенням (так як інше не потрібно), абсолютно безболісно, і з мінімальним ризиком рецидивів.

 Результати ЕВЛК в МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці»Суть методу полягає в термічному впливі лазера на внутрішню венозну стінку. Через катетер, оптоволокно проходить всю патологічно змінену зону, по ньому подаються лазерні імпульси, завдяки яким потоншена вена коагулюється ( зклеюється ) зсередини і заростає не залишаючи слідів. Після проведеного втручання необхідно носити компресійні панчохи, щоб забезпечити тиск на вени для досягнення кращого ефекта. Втручання проводитися під ультразвуковим контролем , що дозволяє усунути всі джерела патологічного венозного кровотоку.

Якщо у вас є підозра на розвиток варикозного розширення вен, Вам варто негайно записатися на консультацію до лікаря флеболога !Лікування варикозної хвороби лазером забезпечує збереження працездатності і фізичної активності людини . Але перш ніж призначити лікування, фахівець флеболог «Оксфорд Медікал - Чернівці» проведе Вам повну діагностику, ретельно огляне і збере анамнез, зробить ультразвукове обстеження вен нижніх кінцівок при варикозі, і підбере метод лікування , який підходить індивідуально для Вас!

Запис на первинну консультацію проводитися по телефону (0372) 90 90 10, або заповнивши форму зворотного зв'язку на нашому сайті. Будьте здорові!

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиВільчинський Андрій Йосифович Лікар-хірург, флеболог

інформація про лікаря

Навчався в Тернопільському державному медичному університеті ім. І.Я. Горбачевського

з 2008 року по 2014 рік на медичному факультеті,по спеціальності лікувальна справа.

З 2014 року по 2017 рік проходив інтернатуру на базі ФПДО за спеціальністю « Хірургія »

Із 2017 року працює хірургом флебологом у мережі медичних центрів «Оксфорд Медікал»

2010 р. – учасник III з’їзду судинних хірургів і ангіологів України

2014р. – Україно-французький семінар «Варикозна хвороба вен нижніх кінцівок», ННЦ «Інститут кардіології ім. акад. М.Д. Стражеско»

2017р. – Сертифікат учасника науково-практичної конференції «Актуальні питання флебології»

2018р. - Диплом учасника науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання сучасної хірургії»

2018р. – Сертифікат учасника XXIVз’їзду хірургів України

Учасник IV, V, VI Всеукраїнської конференції з міжнародною участю “Сухаревскі читання: ангіологія і судинна хірургія сьогодні”;

Учасник семінару «Лазерні технології в хірургії варикозної хвороби»

Провів близько 700ендовенозних лазерних коагуляції (ЕВЛК) з приводу варикозної хвороби вен нижніх кінцівок.

Провів понад 300 склеротерапевтичних сеансів з приводу ретикулярного варикозу

показати повний текст

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом