Лазерне лікування варикозу

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ + УЗД ВЕН - 600 грн

Лазерне лікування варикозу - 18850 грн*

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Лазерне лікування вен ніг - це сучасний, малоінвазивний та швидкий метод лікування варикозної хвороби. Даний метод не потребує наркозу та перебування в стаціонарі. 

Переваги лазерного лікування варикозу

Лазерне лікування варикозу ніг 18850 грн*

*В «Оксфорд Медікал» діє єдина ціна на лазерне лікування варикозу, незалежно від стадії хвороби.

У вартість включені наступні послуги:

 • консультація терапевта;
 • ЕКГ;
 • процедура лікування лазером;
 • компресійна панчоха (вдягається одразу після процедури);
 • безкоштовні контрольні огляди флеболога протягом року.

Потрібно здати комплекс передопераційних аналізів (коагулограма, маркери гепатиту В та С, біохімічний аналіз крові). За бажанням ви можете здати їх в Оксфорд Медікал або де вам буде зручніше.

Даний метод лікування має велику кількість переваг, а саме:

 • повертаєтесь до звичайного життя вже на наступний день (якщо робота не фізично важка, в такому випадку до роботи поступово можна повертатися через тиждень);
 • відсутність розрізів, рубців та інших дефектів;
 • немає необхідності перебування в стаціонарі.

Покази до лазерного лікування вен

Якщо ви у себе помічаєте такі симптоми, як набряклість і важкість ніг (особливо в другій половині дня і після тривалих фізичних навантажень), судоми м’язів на ногах (найчастіше з'являються ввечері і в нічний час доби). Якщо раніше вам був поставлений діагноз варикозне захворювання вен нижніх кінцівок 2-3 стадії або Ви помітили відсутність покращення після консервативних методів лікування, необхідно звернутися до спеціаліста.

Не відкладайте візит до лікаря та розпочніть лікування з консультації флеболога та пройдіть повторно доплерографію (УЗД) вен нижніх кінцівок за результатами, яких лікар визначить метод лікування, який підходить саме Вам.

Як відбувається лікування варикозу

Лазерна коагуляція розпочинається з обробки місця проколу антисептичним розчином. Перед початком процедури на шкіру пацієнта наноситься «план операції», тобто розмітку, яка вказує місце введення лазера і хід патологічної судини. Після нанесення мітки флеболог розпочинає з введення знеболення навколо вени під контролем УЗД. Анестезію проводять найтоншою голкою, що дозволяє зробити процедуру комфортнішою.

Лікар впливає лазером на вену та слідкує за провідником УЗД-датчиком, що дозволяє максимально контролювати процедуру. За допомогою провідника в який подається енергія відбувається коагуляція судини — стінки вени злипаються та закривається просвіт в ній. Зазвичай пацієнт не відчуває ніякого дискомфорту, але іноді можливе незначне поколювання.

Після виконання процедури, лікар обережно виймає світловод з катетером та місце проколу обробляється антисептичним розчином, зверху накладається стерильна серветка та одягається компресійна панчоха. Для цього використовується компресійна панчоха, що дозволяє тривалий час зберігати задану ступінь стискання, щоб закриття просвіту вени відбувалося без виражених явищ запалення вен. Відразу після операції, однією з перших рекомендацій є піша 60-ти хвилинна прогулянка.

Реабілітація після лазерної коагуляції ВЕН

У перші дні після лазерного лікування важливо ходити не менше однієї години на день. Також пацієнти можуть відчувати незначний біль в місцях проколу, деякі відмічають тягнучі відчуття у місці знаходження коагульованої судини, почуття «тяжа» при згинанні ноги, також можлива поява синців-це нормально!

Для усунення сильного болю, що тягне, лікар призначає знеболювальні препарати та надає післяопераційні рекомендації. Одягнена в клініці компресійна панчоха носиться пацієнтом безперервно перші 5 днів(навіть під час сну), протягом наступних 2-3 місяців  її носять лише вдень. Протягом місяця потрібно уникати гарячих ванн, відвідування лазнь та саун. Необхідно виконувати щоденні піші прогулянки тривалістю не менше години.

Записатися на прийом до нашого спеціаліста Ви можете, зателефонувавши за номерами телефону: 

+0372 93 18 93

+38050 566 40 24

+38050 988 11 56

Або заповнивши форму на сайті. 

Дзвінки приймаються:  

Пн-Пт 07:00 - 21:00, 

Сб 07:00 - 19:00, 

Нд 08:00 - 18:00.

( Рейтинг: 3.55, голосів: 38 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Ольга

  відділення: Флебологія

 • Мария

  відділення: Флебологія

 • Сильвия

  відділення: Флебологія

 • Елена

  відділення: Флебологія

 • Ольга

  відділення: Флебологія

 • Мария

  відділення: Флебологія

 • Сильвия

  відділення: Флебологія

 • Елена

  відділення: Флебологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом