Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

Кабінет психолога

Психологічне консультування ВСЬОГО 250 грн.

Кабінет психолога

  Кабінет психолога

  Психолог Чернівці«Усі хвороби від нервів» - відомий всім вислів. І неспроста його придумали, адже ми не запитуємо у нашого організму, чи втомився він? Сьогоднішній ритм життя є серйозним випробуванням для людської психіки, і перебуваючи в стані постійної напруги, ми не встигаємо відновлювати сили, і заганяємо себе у стан морального виснаження!

  Абсолютно кожна сфера життєдіяльності людини наповнена стресами: робота, сімейні взаємини, стосунки в колективі, з друзями, з дітьми ... і іноді, щоб впоратися з проблемами потрібно звернутися за допомогою до фахівця.

  ОСНОВНІ ОЗНАКИ МОРАЛЬНОГО ВИСНАЖЕННЯ:

  • пригнічений стан;
  • депресії;
  • агресивність і дратівливість;
  • часті головні болі;
  • безсоння;
  • нездатність зосередитися.

  Людина з вище переліченими симптомами потребує психокорекції, психотерапії та консультації психолога. У цьому немає нічого страшного, адже якщо у нас болить зуб, то ми йдемо до стоматолога, якщо поламали руку - поспішаємо до травматолога. Але чому ж коли болить душа, ми намагаємося самостійно вирішити проблему, тим самим заганяючи себе в ще більш глибокий стан депресії.

  Психолог - це не психіатр, до нього звертаються абсолютно здорові люди, які опинилися в складній життєвій ситуації, і потребують допомоги.

  ВИДИ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ:

  • Психологічне консультування. Допомагає зняти напругу, зменшує психоемоційне напруження.
  • Психодіагностування. Допомагає людині усвідомити себе саму і дізнатися про свої особливості. Психолог для цього використовує тести і свої власні спостереження.
  • Психокорекція. Проводитися робота над виправленням неефективних моделей поведінки та світогляду.
  • Психотерапія. Використовуються методи психологічного впливу, для поліпшення психологічного благополуччя пацієнта.
  • Психогігієна.
  • Психопрофілактика.

  ФОРМИ РОБОТИ:

  • Індивідуальна;
  • Групова;
  • Сімейна.

  Звернувшись в МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці» ви отримаєте консультацію фахівця, який допоможе знайти вихід зі складної життєвої ситуації, допоможе впоратися з кризою і надасть психологічну підтримку.

  Телефонуйте прямо зараз (0372) 90 90 10 і записуйтеся на консультацію до психолога. Впоратися з проблемами набагато легше, коли відчуваєш підтримку з боку.

  Наші СПЕЦІАЛІСТИ

  усі спеціалісти  Котик Тетяна Іванівна

  Психолог
  Котик Тетяна ІванівнаПсихолог

  інформація про лікаря

   2006р.- закінчила Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича за спеціальністю «Психологія» ( диплом спеціаліста з відзнакою )

  2005 р.- завершила навчальну програму по підготовці телефонних консультантів Міської служби психологічної допомоги, та працювала консультантом телефону довіри.

  З 2006 р. працює в Вищому державному навчальному закладі України « Буковинський державний медичний університет», на базі медико-психологічного центру.

  2014р.- завершила проект власного досвіду з психотерапії « Буковинський проект з групової психотерапії» за напрямком Системна сімейна терапія.

  З 2016 р. є дійсним членом Української Спілки Психотерапевтів.

  З 2018р. психолог медичного центру «Оксфорд Медікал Чернівці»

  Участь в конференціях та семінарах:

  26-27 жовтня 2007 р. « Сучасні аспекти лікування психічних розладів» - науково- практична конференція з міжнародною участю, м. Чернівці.

  2013 р. « Позитивний початковий досвід як чинник успішності професійного розвитку психолога» - науково- практичний семінар, Чернівці.

  2014 р. « Короткострокова терапія осіб, що перебувають ( або перебували ) в кризовій ситуації» - науково- практичний семінар з міжнародною участю, 7-9 липня, Чернівці.

  27-28 червня 2018р. «Етика в психотерапії»- семінар УСП, Чернівці.

  29.06-01.07 2018 р - «Актуальні питання психотерапії та психології»- XXIV науково-практична конференція Української Спілки Психотерапевтів з міжнародною участю, приймала участь в організації та проведенні конференції.

  показати повний текст

  Акції
  актуальна інформація

  Спасибо!

  Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

  Оставить сообщение для администрации клиники
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом