Кабінет психолога

Психолог Чернівці«Усі хвороби від нервів» - відомий всім вислів. І неспроста його придумали, адже ми не запитуємо у нашого організму, чи втомився він? Сьогоднішній ритм життя є серйозним випробуванням для людської психіки, і перебуваючи в стані постійної напруги, ми не встигаємо відновлювати сили, і заганяємо себе у стан морального виснаження!

Абсолютно кожна сфера життєдіяльності людини наповнена стресами: робота, сімейні взаємини, стосунки в колективі, з друзями, з дітьми ... і іноді, щоб впоратися з проблемами потрібно звернутися за допомогою до фахівця.

ОСНОВНІ ОЗНАКИ МОРАЛЬНОГО ВИСНАЖЕННЯ:

 • пригнічений стан;
 • депресії;
 • агресивність і дратівливість;
 • часті головні болі;
 • безсоння;
 • нездатність зосередитися.

Людина з вище переліченими симптомами потребує психокорекції, психотерапії та консультації психолога. У цьому немає нічого страшного, адже якщо у нас болить зуб, то ми йдемо до стоматолога, якщо поламали руку - поспішаємо до травматолога. Але чому ж коли болить душа, ми намагаємося самостійно вирішити проблему, тим самим заганяючи себе в ще більш глибокий стан депресії.

Психолог - це не психіатр, до нього звертаються абсолютно здорові люди, які опинилися в складній життєвій ситуації, і потребують допомоги.

ВИДИ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ:

 • Психологічне консультування. Допомагає зняти напругу, зменшує психоемоційне напруження.
 • Психодіагностування. Допомагає людині усвідомити себе саму і дізнатися про свої особливості. Психолог для цього використовує тести і свої власні спостереження.
 • Психокорекція. Проводитися робота над виправленням неефективних моделей поведінки та світогляду.
 • Психотерапія. Використовуються методи психологічного впливу, для поліпшення психологічного благополуччя пацієнта.
 • Психогігієна.
 • Психопрофілактика.

ФОРМИ РОБОТИ:

 • Індивідуальна;
 • Групова;
 • Сімейна.

Звернувшись в МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці» ви отримаєте консультацію фахівця, який допоможе знайти вихід зі складної життєвої ситуації, допоможе впоратися з кризою і надасть психологічну підтримку.

Телефонуйте прямо зараз 0372 93 18 93 і записуйтеся на консультацію до психолога. Впоратися з проблемами набагато легше, коли відчуваєш підтримку з боку.

( Рейтинг: 4.48, голосів: 33 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалісти



Психолог: Котик Тетяна Іванівна

інформація про лікаря

 2006р.- закінчила Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича за спеціальністю «Психологія» ( диплом спеціаліста з відзнакою )

2005 р.- завершила навчальну програму по підготовці телефонних консультантів Міської служби психологічної допомоги, та працювала консультантом телефону довіри.

З 2006 р. працює в Вищому державному навчальному закладі України « Буковинський державний медичний університет», на базі медико-психологічного центру.

2014р.- завершила проект власного досвіду з психотерапії « Буковинський проект з групової психотерапії» за напрямком Системна сімейна терапія.

З 2016 р. є дійсним членом Української Спілки Психотерапевтів.

З 2018р. психолог медичного центру «Оксфорд Медікал Чернівці»

Участь в конференціях та семінарах:

26-27 жовтня 2007 р. « Сучасні аспекти лікування психічних розладів» - науково- практична конференція з міжнародною участю, м. Чернівці.

2013 р. « Позитивний початковий досвід як чинник успішності професійного розвитку психолога» - науково- практичний семінар, Чернівці.

2014 р. « Короткострокова терапія осіб, що перебувають ( або перебували ) в кризовій ситуації» - науково- практичний семінар з міжнародною участю, 7-9 липня, Чернівці.

27-28 червня 2018р. «Етика в психотерапії»- семінар УСП, Чернівці.

29.06-01.07 2018 р - «Актуальні питання психотерапії та психології»- XXIV науково-практична конференція Української Спілки Психотерапевтів з міжнародною участю, приймала участь в організації та проведенні конференції.

показати повний текст
послуги Відділення Кабінет психологаЦіна
Прийом психолога 900.00 грн
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ ПСИХОЛОГА 750.00 грн
Консультація психолога сімейної пари (1,5 година) 1350.00 грн
Консультація психолога сімейної пари (2 година) 1800.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки




Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції




актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом