Консультативний прийом гінеколога 390 грн. Працюємо БЕЗ ВИХІДНИХ

Дитячий  стоматолог

Лікування зубів без болю та сліз.

Консультація стоматолога БЕЗКОШТОВНА.

Дитячий стоматолог
Дитячий стоматолог

  Дитячий стоматолог

  Дитячий стоматолог Оксфорд МедікалЗдорові білі зуби – мрія кожного дорослого. Адже гарні зуби – це не тільки красива посмішка для оточуючих, а й хороший вплив на органи травної системи і всього організму в цілому. Та сяюча усмішка у зрілому віці дуже часто є результатом старань батьків в дитинстві.

   

  Попри те, що у дітей є ще молочні зубки, важливо приділяти ротовій порожнині увагу ще змалку. Саме батьки мають прищепити діткам культуру догляду за ротом, а найголовніше – навчити не боятися відвідувати стоматолога не тільки, коли заболить зуб, а й з профілактичною метою.

  ДИТЯЧИЙ СТОМАТОЛОГ В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»

  У медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» кваліфіковані дитячі стоматологи вщент розбивають заїжджені стереотипи щодо «злих дядьків-стоматологів». Тут, завдяки сучасному медичному обладнанні та турботі про найменших пацієнтів, огляд й лікування зубів є абсолютно безболісною і навіть приємною процедурою, що запам’ятається діткам надовго.

   

  Лікарі-стоматологи намагаються зробити все, аби діти не боялися лікарів, а довіряли їм і йшли на повторні прийоми з радістю. Адже своєчасне звернення за професійною допомогою дає можливість попередити виникнення багатьох суміжних хвороб, як-от деформація щелепи, чи навіть захворювання шлунково-кишкового тракту.

   

  У дитячій стоматології медичного центру «Оксфорд Медікал Чернівці» Вам та Вашим діткам гарантують максимально комфортне та позбавлене болю лікування зубів. Зокрема, тут пропонують багато різноманітних послуг зі сфери стоматології для дітей:

  • діагностика ротової порожнини;

  • лікування карієсу;

  • пломбування та видалення молочних зубів;

  • виправлення прикусу;

  • вирівнювання зубів;

  • чистка зубів;

  • підбір матеріалів для догляду за зубами;

  • поради щодо правильної гігієни рота.

  Особливу увагу тут приділяють вивченню стану та наявності ймовірних захворювань зубів. Це важливо, оскільки ця процедура, окрім своєї інформативності, повинна бути й повністю безпечною для дитини. Це можливо завдяки новітнім технологіям, які застосовують в «Оксфорд Медікал Чернівці».

   

  Будь-які процедури кваліфіковані лікарі-стоматологи проводять з використанням обезболюючих препаратів. Для цього спочатку потрібно застосувати обезболюючих гель для обробки потрібної ділянки, і тільки після цього провести ін’єкцію.

  ПІДГОТОВКА ДИТИНИ ДО ОГЛЯДУ СТОМАТОЛОГА

  Дуже важливо, щоб дитина не відчувала жодного дискомфорту перед консультацією лікаря-стоматолога. Для цього потрібно прикласти багато зусиль не тільки спеціалістам закладу, а й самим батькам. Головне, щоб вони не переклали на дитину власний досвід лікування зубів застарілими методами, адже попри всі новітні медичні впровадження багато дорослих і досі самі не можуть подолати власний страх і віддають перевагу терпінню зубного болю.

   

  Дітки ж не мають такого досвіду і є абсолютно відкритими до лікарів-стоматологів.

  Окрім цього, останні також повинні зробити все від них залежне, щоб перший прийом пройшов вдало і дитина захотіла прийти сюди ще.

  ПЕРЕВАГИ ДИТЯЧОЇ СТОМАТОЛОГІЇ В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»

  У медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» Вашим дітям гарантують:

  • огляд кваліфікованого та турботливого спеціаліста;

  • безболісне лікування проблем ротової порожнини;

  • швидку та ефективну діагностику рота;

  • безпеку для дітей;

  • індивідуальний підхід до дитини;

  • гнучку цінову політику.

  Батьки, подаруйте своїм дітям щасливе та здорове дитинство з сяючою посмішкою, записуйтеся на прийом до лікаря-стоматолога в медичний центр «Оксфорд Медікал Чернівці» за номером: 0372 93 18 93.

  ( Рейтинг: 4.74, голосів: 27 )

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Оставить сообщение для администрации клиники
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом