Консультація лікаря онлайн!
Безпечно та ефективно!

Дитячий  стоматолог

Лікування зубів без болю та сліз.

Консультація стоматолога БЕЗКОШТОВНА.

Дитячий стоматолог

Дитячий стоматолог Оксфорд МедікалЗдорові білі зуби – мрія кожного дорослого. Адже гарні зуби – це не тільки красива посмішка для оточуючих, а й хороший вплив на органи травної системи і всього організму в цілому. Та сяюча усмішка у зрілому віці дуже часто є результатом старань батьків в дитинстві.

 

Попри те, що у дітей є ще молочні зубки, важливо приділяти ротовій порожнині увагу ще змалку. Саме батьки мають прищепити діткам культуру догляду за ротом, а найголовніше – навчити не боятися відвідувати стоматолога не тільки, коли заболить зуб, а й з профілактичною метою.

ДИТЯЧИЙ СТОМАТОЛОГ В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» кваліфіковані дитячі стоматологи вщент розбивають заїжджені стереотипи щодо «злих дядьків-стоматологів». Тут, завдяки сучасному медичному обладнанні та турботі про найменших пацієнтів, огляд й лікування зубів є абсолютно безболісною і навіть приємною процедурою, що запам’ятається діткам надовго.

 

Лікарі-стоматологи намагаються зробити все, аби діти не боялися лікарів, а довіряли їм і йшли на повторні прийоми з радістю. Адже своєчасне звернення за професійною допомогою дає можливість попередити виникнення багатьох суміжних хвороб, як-от деформація щелепи, чи навіть захворювання шлунково-кишкового тракту.

 

У дитячій стоматології медичного центру «Оксфорд Медікал Чернівці» Вам та Вашим діткам гарантують максимально комфортне та позбавлене болю лікування зубів. Зокрема, тут пропонують багато різноманітних послуг зі сфери стоматології для дітей:

 • діагностика ротової порожнини;

 • лікування карієсу;

 • пломбування та видалення молочних зубів;

 • виправлення прикусу;

 • вирівнювання зубів;

 • чистка зубів;

 • підбір матеріалів для догляду за зубами;

 • поради щодо правильної гігієни рота.

Особливу увагу тут приділяють вивченню стану та наявності ймовірних захворювань зубів. Це важливо, оскільки ця процедура, окрім своєї інформативності, повинна бути й повністю безпечною для дитини. Це можливо завдяки новітнім технологіям, які застосовують в «Оксфорд Медікал Чернівці».

 

Будь-які процедури кваліфіковані лікарі-стоматологи проводять з використанням обезболюючих препаратів. Для цього спочатку потрібно застосувати обезболюючих гель для обробки потрібної ділянки, і тільки після цього провести ін’єкцію.

ПІДГОТОВКА ДИТИНИ ДО ОГЛЯДУ СТОМАТОЛОГА

Дуже важливо, щоб дитина не відчувала жодного дискомфорту перед консультацією лікаря-стоматолога. Для цього потрібно прикласти багато зусиль не тільки спеціалістам закладу, а й самим батькам. Головне, щоб вони не переклали на дитину власний досвід лікування зубів застарілими методами, адже попри всі новітні медичні впровадження багато дорослих і досі самі не можуть подолати власний страх і віддають перевагу терпінню зубного болю.

 

Дітки ж не мають такого досвіду і є абсолютно відкритими до лікарів-стоматологів.

Окрім цього, останні також повинні зробити все від них залежне, щоб перший прийом пройшов вдало і дитина захотіла прийти сюди ще.

ПЕРЕВАГИ ДИТЯЧОЇ СТОМАТОЛОГІЇ В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» Вашим дітям гарантують:

 • огляд кваліфікованого та турботливого спеціаліста;

 • безболісне лікування проблем ротової порожнини;

 • швидку та ефективну діагностику рота;

 • безпеку для дітей;

 • індивідуальний підхід до дитини;

 • гнучку цінову політику.

Батьки, подаруйте своїм дітям щасливе та здорове дитинство з сяючою посмішкою, записуйтеся на прийом до лікаря-стоматолога в медичний центр «Оксфорд Медікал Чернівці» за номером: (0372) 90-90-10.

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом