Дитячий стоматолог
Дитячий стоматолог

  Дитячий стоматолог

  Дитячий стоматолог Оксфорд МедікалЗдорові білі зуби – мрія кожного дорослого. Адже гарні зуби – це не тільки красива посмішка для оточуючих, а й хороший вплив на органи травної системи і всього організму в цілому. Та сяюча усмішка у зрілому віці дуже часто є результатом старань батьків в дитинстві.

   

  Попри те, що у дітей є ще молочні зубки, важливо приділяти ротовій порожнині увагу ще змалку. Саме батьки мають прищепити діткам культуру догляду за ротом, а найголовніше – навчити не боятися відвідувати стоматолога не тільки, коли заболить зуб, а й з профілактичною метою.

  ДИТЯЧИЙ СТОМАТОЛОГ В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»

  У медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» кваліфіковані дитячі стоматологи вщент розбивають заїжджені стереотипи щодо «злих дядьків-стоматологів». Тут, завдяки сучасному медичному обладнанні та турботі про найменших пацієнтів, огляд й лікування зубів є абсолютно безболісною і навіть приємною процедурою, що запам’ятається діткам надовго.

   

  Лікарі-стоматологи намагаються зробити все, аби діти не боялися лікарів, а довіряли їм і йшли на повторні прийоми з радістю. Адже своєчасне звернення за професійною допомогою дає можливість попередити виникнення багатьох суміжних хвороб, як-от деформація щелепи, чи навіть захворювання шлунково-кишкового тракту.

   

  У дитячій стоматології медичного центру «Оксфорд Медікал Чернівці» Вам та Вашим діткам гарантують максимально комфортне та позбавлене болю лікування зубів. Зокрема, тут пропонують багато різноманітних послуг зі сфери стоматології для дітей:

  • діагностика ротової порожнини;

  • лікування карієсу;

  • пломбування та видалення молочних зубів;

  • виправлення прикусу;

  • вирівнювання зубів;

  • чистка зубів;

  • підбір матеріалів для догляду за зубами;

  • поради щодо правильної гігієни рота.

  Особливу увагу тут приділяють вивченню стану та наявності ймовірних захворювань зубів. Це важливо, оскільки ця процедура, окрім своєї інформативності, повинна бути й повністю безпечною для дитини. Це можливо завдяки новітнім технологіям, які застосовують в «Оксфорд Медікал Чернівці».

   

  Будь-які процедури кваліфіковані лікарі-стоматологи проводять з використанням обезболюючих препаратів. Для цього спочатку потрібно застосувати обезболюючих гель для обробки потрібної ділянки, і тільки після цього провести ін’єкцію.

  ПІДГОТОВКА ДИТИНИ ДО ОГЛЯДУ СТОМАТОЛОГА

  Дуже важливо, щоб дитина не відчувала жодного дискомфорту перед консультацією лікаря-стоматолога. Для цього потрібно прикласти багато зусиль не тільки спеціалістам закладу, а й самим батькам. Головне, щоб вони не переклали на дитину власний досвід лікування зубів застарілими методами, адже попри всі новітні медичні впровадження багато дорослих і досі самі не можуть подолати власний страх і віддають перевагу терпінню зубного болю.

   

  Дітки ж не мають такого досвіду і є абсолютно відкритими до лікарів-стоматологів.

  Окрім цього, останні також повинні зробити все від них залежне, щоб перший прийом пройшов вдало і дитина захотіла прийти сюди ще.

  ПЕРЕВАГИ ДИТЯЧОЇ СТОМАТОЛОГІЇ В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»

  У медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» Вашим дітям гарантують:

  • огляд кваліфікованого та турботливого спеціаліста;

  • безболісне лікування проблем ротової порожнини;

  • швидку та ефективну діагностику рота;

  • безпеку для дітей;

  • індивідуальний підхід до дитини;

  • гнучку цінову політику.

  Батьки, подаруйте своїм дітям щасливе та здорове дитинство з сяючою посмішкою, записуйтеся на прийом до лікаря-стоматолога в медичний центр «Оксфорд Медікал Чернівці» за номером: 0372 93 18 93.

  ( Рейтинг: 4.08, голосів: 52 )

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації клініки
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом