Консультативний прийом гінеколога 390 грн. Працюємо БЕЗ ВИХІДНИХ

Дитячий ЛОР

Огляд отоларинголога, консультація, схема лікування ВСЬОГО 350 грн.

Дитячий ЛОР
Дитячий ЛОР

  Дитячий ЛОР

  Дитячий ЛОР ЧернівціНайчастіше діти страждають від простудних хвороб. Кашель, біль у горлі, нежить – це тільки невелика частина тих проблем, з якими по декілька разів на рік стикається багато дітей, а відповідно, і їхніх батьків. Діти є дуже вразливими до таких захворювань, оскільки у них ще не повністю сформована імунна система.

   

  На перший погляд, простудні захворювання здаються не надто серйозними проблемами, а такими, що батьки можуть вилікувати їх самостійно, без консультації із лікарем. Та це не зовсім так, тому що такі хвороби є дуже взаємозалежними, наприклад, невилікуваний вчасно біль у горлі може віддатися болем у вухах. Окрім цього, простудні захворювання мають впливати на інші органи та системи організму, і до прикладу, можуть віддаватися проблемами з нирками тощо. Відтак не варто відтягувати звернення до кваліфікованого лікаря-отоларинголога, адже це має здатність призводити до погіршення ситуації. Жодне лікування «перевіреними» на перший погляд рецептами народної медицини не дасть необхідного ефекту і не зможе повністю позбавити від проблеми. Тому при перших ознаках простудних захворювань звертайтеся за професійною допомогою.

  СИМПТОМИ ПРОСТУДНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

  До основних ознак наявності простуди відносять:

  • кашель (сухий або мокрий);
  • утруднене ковтання;
  • біль горла;
  • нежить;
  • хропіння уві сні;
  • гнійні виділення з вуха;
  • болю у вухах
  • погіршення слуху;
  • систематичні застуди.

  Вище зазначені ознаки є першими провісниками таких хвороб, як ангіна, отит, застуда. Також варто зазначити, що навіть незначна зміна в диханні, як-от, хрипи, або ж поколювання в горлі чи носі, можуть бути симптомами простудних захворювань.

   

  Інколи ці атрибути також бувають ознаками хвороб інших органів чи систем організму. У такому разі лікар-отоларинголог може перенаправити дитину до педіатра для проведення додаткових аналізів та визначення точної проблеми.

  ОГЛЯД ЛОРА В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»

  У медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» лікарі-отоларингологи намагаються зробити все, щоб перший огляд не викликав у маленького пацієнта ні страху, ні найменшого дискомфорту. ЛОР акуратно проводить огляд горла, носових пазух, вуха, щоб не налякати дитину.

   

  У разі необхідності спеціаліст може виписати направлення на проведення мазка на флору (для визначення джерела інфекції), загального аналізу крові, КТ носових пазух тощо.

   

  Тільки після повного та детального огляду пацієнта лікар-отоларинголог має змогу встановити причину захворювання, а відтак і встановити метод лікування і те, як він має виконуватися. Тобто які саме процедури потрібно проводити: використання полоскань, промивань горла і носа, антибіотики, змазування горла, інгаляції, озонолікування, видалення мигдалин чи аденоїдів.

   

  Також батькам варто пам’ятати, що при схильності дитини до простудних захворювань, лікаря-отоларинголога треба відвідувати не тільки при перших симптомах хвороби, а й з метою профілактичних заходів.

  ОСОБЛИВОСТІ ДИТЯЧОЇ ОТОЛАРИНГОЛОГІЇ В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»

  До основних переваг дитячого ЛОРа в медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» відносяться:

  • медичне обслуговування світового зразка;

  • якісне обладнання;

  • турбота про пацієнта;

  • зручність та відсутність дискомфорту для дитини;

  • оперативність;

  • точність;

  • ефективність лікування.

  Для того, щоб записатися на первинний прийом та огляд в відділення дитячої отоларингології «Оксфорд Медікал Чернівці», звертайтеся за номером телефону: 0372 93 18 93.

  ( Рейтинг: 4.95, голосів: 21 )

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Оставить сообщение для администрации клиники
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом