Шановні пацієнти, медичний центр "Оксфорд Медікал Чернівці" працює:Пн - Пт 08:00-19:00 Сб 08:00-18:00 Нд 09:00-15:00
Для запису та уточнення інформації телефонувати за номерами: +38 (0372) 93 18 93 +38 (050) 566 40 24

Дитячий невролог

Огляд невролога, консультація, схема лікування ВСЬОГО 450 грн.

Дитячий невролог
Дитячий невролог

  Дитячий невролог

  Неврологія - одна з найскладніших напрямків у медицині. Складніше тільки дитяча неврологія, так як захворювання у дітей проявляються інакше, ніж у дорослих, симптоматика суттєво відрізняється, і може змінюватися з віком і залежить від початкового стану здоров'я. Важливо в ранньому віці розпізнати рідкісні неврологічні захворювання з атиповим протіканням.

   

  Неврологічні захворювання у дітей вивчає саме дитячий невролог. Початкове завдання дитячого фахівця визначити відхилення в розвитку нервової системи, на більш ранньому етапі. На розвиток неврологічних захворювань впливає багато факторів і фахівець невролог повинен розпізнати перинатальні патології і їх особливості

  ПРИЧИНИ ЗВЕРНЕННЯ ДО ДИТЯЧОГО НЕВРОЛОГА

  До дитячого фахівця необхідно звернутися:

  1. Профілактичний огляд у віці до 1 року. Необхідно тричі за рік, навіть без явних скарг та симптомів, пройти огляд у невролога, для виключення неврологічних захворювань, і ранньої діагностики таких, без яскравої клінічної симптоматики.
  2. Попередній огляд перед  вступом в дитячий сад або школу. Це є обов'язковим заходом, і без висновку спеціаліста, дитина не буде допущена до навчального процесу.
  3. Після родових травм при наявності перинатальних патологій. Після важких пологів і наявності уражень нервової системи, важливо постійно тримати під контролем стан здоров'я малюка. Відомо, що структури головного мозку, що відповідають за мову, формування інтелекту і багато інших функцій, дозрівають саме на перших роках життя. Важливо не запізнитися, призначити ефективне лікування, для подальшої стабілізації розвитку.
  4. Епілепсія і судомні напади. Самостійно батькам вкрай складно розпізнати напади епілепсії у дітей і відрізнити це від звичайної активної рухливості малюка. Крім того, не завжди дане захворювання супроводжується судомами, і тільки фахівець поставить діагноз після ретельного огляду.
  5. Логоневроз (заїкання). У віці від 2 до 5 років відбувається формування мови, і важливо стежити за цим процесом і не упустити відхилень. Викликати заїкання можуть багато чинників: фізіологічні, психологічні та соціальні. Невролог визначає справжню причину, призначає лікування і виключає провокуючі фактори.
  6. Нетримання сечі (енурез). Захворювання може бути викликане різними факторами: спадковість, гормональний збій, захворювання сечової системи, неврологічні відхилення. Відсутність інформаційного зв'язку між мозком і сечовим міхуром, основна причина енурезу. Призначення комплексного лікування принесе результат.
  7. Батьки повинні з повною серйозністю поставитися до неврологічних розладів, уважніше придивитися до своїх дітей і не відкладати візит до фахівця, в разі виявлення тривожних симптомів.

  СИМПТОМИ НЕВРОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ

  Батьки повинні знати і розуміти, які симптоми сигналізують про ураження нервової системи:

  • неспокійний сон у малюка, часті пробудження і складність із засипанням;

  • тремтячі руки і ноги, тремор підборіддя;

  • зригування (більше норми);

  • підвищена дратівливість;

  • відсутність контакту з однолітками;

  • підвищена неуважність;

  • порушення координації рухів;

  • надмірна активність;

  • порушення мови.

  У медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» приймають кваліфіковані фахівці, які легко знайдуть підхід до вашого малюка. Якісно проведена діагностика, на сучасному обладнанні - запорука успішного лікування.

   

  Записатися на прийом до дитячого невролога можна по телефону 0372 93 18 93 або замовити дзвінок на зручний для вас час, заповнивши форму сайту.

  ( Рейтинг: 4.81, голосів: 31 )

  Наші СПЕЦІАЛІСТИ

  усі спеціалісти  Дитячий невролог: Гекова Марина В'ячеславівна

  інформація про лікаря

  2002 р. - закінчила педіатричний факультет Харківського державного медичного університету.

  2002 – 2003 роках проходила інтернатуру за фахом “Дитяча неврологія” на базі міської дитячої лікарні №5 та на кафедрі “Невропатології та дитячої неврології” Харківської медичної академії післядипломної освіти.

  З серпня 2003 року працювала у міській дитячій поліклініці № 15 дитячим неврологом.

  З 07.11.05 по 27.12.05 проходила заняття в лабораторії нейрофункціональної діагностики на базі кафедри нервових хвороб Харківського державного медичного університету.

  З 2012 року працює лікарем неврологом дитячим у третьому неврологічному відділенні ХМДЛ №5. 

  У 2015 році присвоєна вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності дитяча неврологія. 

  У 2018 році проходила спеціалізацію з «Функціональної діагностики» на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти та присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Функціональна діагностика».

  З 2014 року є членом Української протиепілептичної ліги. В тому ж році вступила в українсько-німецьку медичну асоціацію. 

  З 18.03.19 по 23.03.19 прослухала курс лекцій з «Клінічної епілептології з основами ЕЕГ» в Інституті дитячої неврології та епілепсії ім. Святителя Луки м. Москва. 

  З 2020р працює за сумісництвом молодшим науковим співробітником у відділі дитячої психоневрології та парокисзмальних станів ДУІНПН НАМН України. 

  показати повний текст
  послуги Відділення Дитячий неврологЦіна
  Прийом дитячого невролога 450.00 грн

  Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Оставить сообщение для администрации клиники
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом