Консультативний прийом гінеколога 390 грн. Працюємо БЕЗ ВИХІДНИХ

Дитячий невролог

Огляд невролога, консультація, схема лікування ВСЬОГО 320 грн.

Дитячий невролог
Дитячий невролог

  Дитячий невролог

  Неврологія - одна з найскладніших напрямків у медицині. Складніше тільки дитяча неврологія, так як захворювання у дітей проявляються інакше, ніж у дорослих, симптоматика суттєво відрізняється, і може змінюватися з віком і залежить від початкового стану здоров'я. Важливо в ранньому віці розпізнати рідкісні неврологічні захворювання з атиповим протіканням.

   

  Неврологічні захворювання у дітей вивчає саме дитячий невролог. Початкове завдання дитячого фахівця визначити відхилення в розвитку нервової системи, на більш ранньому етапі. На розвиток неврологічних захворювань впливає багато факторів і фахівець невролог повинен розпізнати перинатальні патології і їх особливості

  ПРИЧИНИ ЗВЕРНЕННЯ ДО ДИТЯЧОГО НЕВРОЛОГА

  До дитячого фахівця необхідно звернутися:

  1. Профілактичний огляд у віці до 1 року. Необхідно тричі за рік, навіть без явних скарг та симптомів, пройти огляд у невролога, для виключення неврологічних захворювань, і ранньої діагностики таких, без яскравої клінічної симптоматики.
  2. Попередній огляд перед  вступом в дитячий сад або школу. Це є обов'язковим заходом, і без висновку спеціаліста, дитина не буде допущена до навчального процесу.
  3. Після родових травм при наявності перинатальних патологій. Після важких пологів і наявності уражень нервової системи, важливо постійно тримати під контролем стан здоров'я малюка. Відомо, що структури головного мозку, що відповідають за мову, формування інтелекту і багато інших функцій, дозрівають саме на перших роках життя. Важливо не запізнитися, призначити ефективне лікування, для подальшої стабілізації розвитку.
  4. Епілепсія і судомні напади. Самостійно батькам вкрай складно розпізнати напади епілепсії у дітей і відрізнити це від звичайної активної рухливості малюка. Крім того, не завжди дане захворювання супроводжується судомами, і тільки фахівець поставить діагноз після ретельного огляду.
  5. Логоневроз (заїкання). У віці від 2 до 5 років відбувається формування мови, і важливо стежити за цим процесом і не упустити відхилень. Викликати заїкання можуть багато чинників: фізіологічні, психологічні та соціальні. Невролог визначає справжню причину, призначає лікування і виключає провокуючі фактори.
  6. Нетримання сечі (енурез). Захворювання може бути викликане різними факторами: спадковість, гормональний збій, захворювання сечової системи, неврологічні відхилення. Відсутність інформаційного зв'язку між мозком і сечовим міхуром, основна причина енурезу. Призначення комплексного лікування принесе результат.
  7. Батьки повинні з повною серйозністю поставитися до неврологічних розладів, уважніше придивитися до своїх дітей і не відкладати візит до фахівця, в разі виявлення тривожних симптомів.

  СИМПТОМИ НЕВРОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ

  Батьки повинні знати і розуміти, які симптоми сигналізують про ураження нервової системи:

  • неспокійний сон у малюка, часті пробудження і складність із засипанням;

  • тремтячі руки і ноги, тремор підборіддя;

  • зригування (більше норми);

  • підвищена дратівливість;

  • відсутність контакту з однолітками;

  • підвищена неуважність;

  • порушення координації рухів;

  • надмірна активність;

  • порушення мови.

  У медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» приймають кваліфіковані фахівці, які легко знайдуть підхід до вашого малюка. Якісно проведена діагностика, на сучасному обладнанні - запорука успішного лікування.

   

  Записатися на прийом до дитячого невролога можна по телефону 0372 93 18 93 або замовити дзвінок на зручний для вас час, заповнивши форму сайту.

  ( Рейтинг: 4.81, голосів: 31 )
  послуги Відділення Дитячий неврологЦіна
  Прийом дитячого невролога 320.00 грн

  Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (0372) 93 18 93

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Оставить сообщение для администрации клиники
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом