ПРИЙОМ ЛІКАРЯ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ - 650 ГРН
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
З якими скаргами звертаються до ортопеда - травматолога?
До лікаря звертаються, якщо відмічають у себе наступні симптоми:
- біль у суглобах чи у м’язах;
- хрускіт у суглобах;
- обмеження рухливості;
- постійне відчуття втоми в кінцівці;
- набряклість або припухлість суглобів;
Варто звернути увагу на біль в кінцівках після виконання важкої фізичної роботи або після займання спортом. Під час спорту нерідко у спортсменів може трапитись таке ушкодження, як розтягнення зв’язок і м’язових тканин, але і у звичайних умовах розтягнення нерідкі: через падіння, спотикання, підвертання ніг тощо.
Що лікує ортопед-травматолог?
Найпоширеніші захворювання з якими звертаються до ортопеда - травматолога в «Оксфорд Медікал Чернівці» виділяють:
- артрит, артроз (колінних, плечових, гомілковостопних, ліктьових, тазостегнових та інших суглобів);
- бурсит, епікондиліт;
- розтягування та ушкодження м'язів і сухожиль;
- компресійні травми;
- набуті деформації кісток скелету.
Захворювання суглобів часто переходять у хронічну форму і час від часу нагадують про себе, одним із таких захворювань є хронічний артрит та артроз. Хвороба перешкоджає вільному виконанню звичних рухів і викликає больові відчуття. Артроз супроводжується руйнуванням суглобових хрящів і негативними змінами в кістковій тканині. Артрит також може призводити до незворотних змін суглобів.Якщо з’являється біль у суглобі, ми намагаємося обмежити рухи у суглобі, щоб зменшити біль. Тут і з’являється замкнуте коло, оскільки зменшення рухів у суглобі призводить до погіршення вироблення суглобової рідини, яка, у свою чергу, живить хрящ. Різниця між ними в тому, що при артрозі уражаються тільки суглоби, артрит же викликає запальний процес всього організму.
Як проходить прийом травматолога-ортопеда?
На прийомі лікар вислухає всі ваші скарги та симптоми, проведе огляд, за необхідності призначить додаткові обстеження для уточнення діагнозу. Діагностика включає в себе здачу лабораторних аналізів (загальний аналіз крові, ревмопроби, біохімічний аналіз крові, с-реактивний білок) та інструментальну діагностику ( МРТ, КТ, УЗД суглобів, рентгенографію). Після отримання результатів додаткових обстежень лікар призначить медикаментозне лікування.
Не потрібно самостійно намагатися лікувати захворювання і відкладати візит до лікаря. Зняти больовий синдром - не означає позбутися причини. Адже на ранніх стадіях захворювання легше піддається лікуванню.
Хвороби опорно-рухової системи, як правило, супроводжуються вираженим болем, що, погодьтеся, значно погіршує якість життя. Лікарі рекомендують проходити профілактичні огляди в ортопеда щороку. Вони допомагають виявити деякі патології суглобів та кісток на ранніх стадіях, коли процес можна контролювати. З'ясувати причину болю і запобігти розвитку важкої хвороби дозволить консультація досвідченого лікаря вищої категорії.
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ