Склеротерапія в Чернівцях

Прийом флеболога + УЗД вен - 600 грн

Склеротерапія (пінне склерозування вен) – популярна, безпечна та ефективна методика, яка дозволяє не тільки усунути судинну сітку, а й варикоз на початковій стадії.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ


Кому підходить склеротерапія?

Склеротерапія найчастіше проводять щоб прибрати зовнішні прояви судинних порушень («судинну сіточку») і повернути ногам привабливий вигляд.

Медичні покази необов’язкові для виконання даної процедура , але вона допоможе якщо під час самостійного огляду ви помітили у себе на ногах:

 • судинні сіточки або зірочок із судин;
 • відчуття тяжкості у нижніх кінцівках;
 • біль у ногах;
 • набряклість нижніх кінцівок.

Судинні зміни у вигляді «судинних зірочок» (телеангіоекстазія) виникають в результаті ослаблення стінок судин, як наслідок тривалого навантаження на ноги і навіть можуть бути спадковим захворюванням.

Склеротерапія не потребує попередньої підготовки та за необхідності виконується одразу на консультації. Ця процедура популярна завдяки наступним перевагам:

 • немає потреби в госпіталізації;
 • повертаєтесь до звичайного життя одразу після процедури;
 • відсутність розрізів, рубців;
 • тривалість процедури – до 30 хвилин.

Як і багато інших, захворювання судин розвиваються поступово та без явних симптомів. Зазвичай на початкових стадіях їх часто ігнорують. Тому не потрібно відкладати візит до лікаря, адже при виявленні хвороби на ранніх стадіях призначається більш просте лікування, яке підходить саме вам. За показами флеболог проводить візуальний огляд та виконує доплерографію (УЗД) вен ніг.

Як відбувається пінне склерозування вен

Перед процедурою необхідно відмінити прийом препаратів для розрідження крові та не слід наносити косметичні засоби на шкіру ніг. Також рекомендується вдягнути вільний, зручний одяг та взуття, для комфорту після процедури.

Суть процедури полягає в тому, що через тонку голку в просвіт пошкодженої вени потрапляє спеціальний препарат (склерозант), який склеює стінки судини та виключає її з кровотоку. Вена, яка не функціонує, поступово розсмоктується, а кровотік перенаправляється у здорові судини. 

Тонка голка, якою вводять препарат не залишає на шкірі рубців, одразу після склеротерапії ви повертаєтесь до звичайного способу життя. Процедура триває до 30 хвилин. Кількість процедур визначає лікар флеболог, в кожному випадку підбирається індивідуально.

Після процедури флеболог рекомендує щоденне носіння компресійного трикотажу (панчохи) та щоденну ходьбу близько 5-7 км за день, терміном в тиждень. Також необхідно обмежити фізичне навантаження та відвідування саун, бань та соляріїв протягом 1-2 тижнів залежно від випадку.

Склеротерапія в МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці»

Процедуру склеротерапію в «Оксфорд Медікал Чернівці» проводить досвідчений лікар-флеболог з м. Львів. Лікар оглядає, вислуховує скарги й вивчає історію хвороби. Визначивши діагноз і переконавшись у відсутності протипоказів, флеболог призначає лікування.

Процедура склеротерапія може бути проведена в день консультації, оскільки такий метод лікування є малотравматичним, пацієнт не потребує подальшої госпіталізації та реабілітації. Ви зможете повернутися до звичних справ одразу після проведення процедури.

Записатися на прийом до нашого спеціаліста Ви можете, зателефонувавши за номерами телефону: 

+0372 93 18 93

+38050 566 40 24

+38050 988 11 56

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Дзвінки приймаються:  

Пн-Пт 07:00 - 21:00, 

Сб 07:00 - 19:00, 

Нд 08:00 - 18:00.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Ольга

  відділення: Флебологія

 • Мария

  відділення: Флебологія

 • Сильвия

  відділення: Флебологія

 • Елена

  відділення: Флебологія

 • Ольга

  відділення: Флебологія

 • Мария

  відділення: Флебологія

 • Сильвия

  відділення: Флебологія

 • Елена

  відділення: Флебологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом