Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

Еректильна дисфункція (імпотенція)

Що потрібно знати про еректильну дисфункцію, її лікуваннята профілактику.

У дев'яноста восьми зі ста випадків слабкої ерекції лікарі здатні виправити становище.

Представники сильної статі з великими труднощами зізнаються навіть собі, що у них виявилися сексуальні розлади. І нерідко воліють звинувачувати в невдачах партнерку або інші зовнішні причини.

Еректильна дисфункція - найпоширеніший чоловічий недуг.

Вже до сорока років близько 40% чоловіків в тій чи іншій мірі мають порушення ерекції. З віком ця цифра збільшується і до сімдесяти років досягає 70% - відзначають урологи-андрологи.

Еректильна дисфункція - нездатність досягати чи підтримувати ерекцію статевого члена, достатню для задоволення сексуальних потреб. Якщо ви страждаєте еректильною дисфункцією, Ви не є безплідним і зберігаєте здатність до оргазму і сем´явиверження.

Але варто пам'ятати важливу річ: якщо симптоми повертаються постійно, або повторюються протягом трьох місяців - це свідчить про прогресуючий характер хвороби. І в такому випадку слід обов'язково проконсультуватися з фахівцем.

Не можна обходите увагою ні тимчасові, ні постійні чоловічі «неполадки». Якщо досягнення ерекції дається досить важко, або ви відзначили її нестабільність, заплануйте візит до лікаря, який допоможе запобігти багатьом небажаним результатам.

Характерна симптоматика (відсутність ерекції, передчасна еякуляція, раннє або запізніле сім'явиверження) дозволяє лікарю зробити попередній прогноз щодо майбутньої діагностики та лікування.

Порушення ерекції може бути викликано цілим комплексом причин. Ці причини можна розділити на:

 • Стани, що призводять до порушення притоку крові до кавернозних тіл статевого члена (ураження артерій) або до посилення відтоку крові від них (порушення клапанного апарату вен).
 • Хронічні захворювання: атеросклероз, артеріальна гіпертензія, цукровий діабет. Ці захворювання викликають ураження судин всього організму.
 • Депресії і тривалі стреси.
 • Вплив несприятливих факторів зовнішнього середовища.
 • Куріння.
 • Надлишкова маса тіла.
 • Травми статевих органів і спинного мозку.
 • Медикаментозний вплив.

Якщо вас сильно турбують періодичні проблеми з ерекцією під час статевого акту, вам необхідна допомога грамотного фахівця. Остаточний діагноз ставить лікар за результатами ряду клінічних досліджень:

 • Клінічні аналізи;
 • Апаратні дослідження (біотензіометрія, доплерографія, вазоактивний тест, УЗД передміхурової залози).

Проблеми з ерекцією можуть не тільки погіршити Ваш психологічний стан, погіршити якість життя, але і призвести до розвитку важких патологій. Більше того, діагностику та лікування еректильної дисфункції проводити НЕОБХІДНО, так як вона є маркером для інших захворювань!

Лікування еректильної дисфункції в нашій клініці - це:

Бесіда кваліфікованого лікаря уролога-андролога з пацієнтом

Лікар з'ясовує безлічі деталей, які, на перший погляд, можуть здатися несуттєвими, але насправді важливі для правильного і повного розуміння ситуації.

Точна і безпечна діагностика завдяки використанню новітнього обладнання

Сучасна апаратура та досвід наших лікарів допомагають уникнути гіпердіагностики і помилкової постановки діагнозу.

Оцінка стану гормональної, неврологічної та судинної систем

Ми підходимо до Вашої урологічної проблеми комплексного, оскільки нам важливо визначити загальний стан Вашого організму і з'ясувати причини дисфункції;

Складання індивідуального плану лікування з урахуванням історії минулих медичних втручань.

Уролог, який займається Вашим лікуванням, - це ВАШ ЛІКАР, який контролює всі етапи діагностики і терапії, які вам належить пройти.

Медичний центр «Оксфорд Медікал» практикує індивідуальний підхід і повну анонімність лікування еректильної дисфункції. Повернення потенції гарантовано в 98% випадків, незалежно від віку пацієнта і супутніх хвороб!

Запишіться на консультацію уролога прямо зараз за тел. (0372) 90 90 10!

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиінформація про лікаря

 • 2009 р. – закінчив Чернівецький медичний коледж за спеціальністю «лікувальна справа»
 • 2015 р. – закінчив Буковинський державний медичний університет за спеціальністю «лікувальна справа»
 • 2015 – 2017 р. – інтернатура на кафедрі БДМУ за спеціальністю «урологія»
 • З 09.2017 р. – лікар-уролог в МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці»
показати повний текст
Рожок Роман Васильович Лікар уролог І категорії

інформація про лікаря

1997р. - 2003р. - Буковинська державна медична академія, факультет «Лікувальна справа», диплом спеціаліста.

2003р. - 2005р. - інтернатура - спеціальність «Урологія».

2006р. - 2011р. - Львівський національний медичний університет, факультет «Фармація».

Березень - квітень 2009р. - цикл стажування по урології, Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

2011р. - 2012р. - інтернатура - спеціальність «Провізор».

Лютий - березень 2013р., цикл тематичного удосконалення «Актуальні аспекти трансуретральних операцій на органах сечостатевої системи», Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Вересень 2013р., цикл тематичного удосконалення «Діагностика і лікування пухлин органів сечостатевої системи», Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Вересень - жовтень 2013р., передатестаційних цикл з урології, Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Березень 2014р. атестація з урології, привласнення ІІ категорії з урології.

Вересень 2017р., цикл тематичного удосконалення «Діагностика і малоінвазивне лікування пухлин органів сечостатевої системи», Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Лютий 2018 р., цикл тематичного удосконалення «трансуретральне ендоскопічні оперативні втручання при урологічній патології», Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Жовтень 2018 р., передатестаційних цикл з урології, Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Листопад 2018 р. Атестація з урології, привласнення І категорії з урології

P 2019 р. - лікар уролог МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці»

показати повний текст

Акції
актуальна інформація

Текстові відгуки

22-01-2014 Доброго дня! Звернувся з проблемою урологї в державну поліклініку. Це просто жах….. Не вірте в чудо безкоштовної медицини. Платив всім, стояв по дві годині в черзі, і залишився з тим з чим прийшов! Побачив на борді рекламу Оксфорд Медікал, був у Тимчука Сергія Ауреловича, хороший спеціаліст у своїй галузі та просто прекрасна людина. Він уважний до проблем своїх пацієнтів. Я залишився дуже задоволений, а найголовніше лікування мені допомогло!!!

відділення: Урологія

21-01-2014 Хотів подякувати клініці, за професійну організованість з індивідуальним підходом до пацієнта. Хоча діагноз не дуже задовільний, та все зроблено професійно. Відчувається дружелюбне відношення до пацієнта, я був шокований таким відношенням, такого нема ні в одній поліклініці, аж настрій піднявся. Так тримати МОЛОДЦІ.....

відділення: Урологія

27-12-2013 Мені порадили звернутися в клініку «Оксфорд медікал», так, як там працює найкращий уролог в Чернівцях. Я в цьому переконався на власному досвіді. В один день я зміг зробити повне урологічне обстеження, по приходу аналізів мені зателефонували та назначили дату наступного прийому, що дуже зручно. Лікар майстер свого діла. Він мені описав весь процес лікування та назначив дати контрольних перевірок. За рахунок новітніх технологій ми вклались в дуже короткій термін, результат на обличчя, я щасливчик. В додаток отримав сертифікат на косметологічні послуги – дружині Новорічний подарунок!

відділення: Урологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом