Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Лікування гіпергідрозу ін'єкціями. Чи це шкідливо?

Проблема підвищеного  потовиділення, є частою як у чоловіків, так і у жінок.  Як наслідок, приносить  масу  дискомфортних відчуттів та серйозних комплексів.

Позбутися цієї проблеми на довгий час і зробити ваше життя комфортнішим, можна в МЦ  «Оксфорд Медікал Чернівці»

У сучасному світі  є маса способів, які не вирішують цю проблему, а лише маскують її. Найпопулярнішим методом лікування у всьому світі (не враховуючи оперативний) є - ін'єкції нейротоксину типу А. Однак, перш ніж приступати до лікування цієї проблеми, потрібно з'ясувати,  де її коріння і від чого вона виникла.

В області пахвової западини, долонь та стоп знаходяться апокринові залози. Апокринові залози не мають важливої  функції для організму, тому, що все наше тіло вкрите екриновими залозами, які функціонують з народження. Саме ці залози відповідають за такі важливі функції для організму, як терморегуляція та  видільна функція.  Патологічна активність апокринових залоз - може свідчити про серйозне захворювання.

Гіпергідроз буває як первинним, тобто явище виникло саме по собі або передалося у спадок, так само  і вторинним. Вторинний гіпергідроз виникає як наслідок первинного захворювання, наприклад:  цукровий діабет, ендокринні порушення, туберкульоз. Для постановки діагнозу, лікар збирає повний анамнез пацієнта і при необхідності, направляє на лабораторні аналізи та  УЗД.

Механізм дії препарату, полягає в тимчасовому та оборотному блокуванні імпульсу від нервових закінчень до потових залоз. Процедура займає близько 15-30 хв. Ефект від даної процедури можна помітити вже через 3-14 днів і триває від 6 місяців до 1 року.


( Рейтинг: 5.00, голосів: 23 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом