Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Лікування гіпергідрозу ін'єкціями. Чи це шкідливо?

11.09.2015
image

Проблема підвищеного  потовиділення, є частою як у чоловіків, так і у жінок.  Як наслідок, приносить  масу  дискомфортних відчуттів та серйозних комплексів.

Позбутися цієї проблеми на довгий час і зробити ваше життя комфортнішим, можна в МЦ  «Оксфорд Медікал Чернівці»

У сучасному світі  є маса способів, які не вирішують цю проблему, а лише маскують її. Найпопулярнішим методом лікування у всьому світі (не враховуючи оперативний) є - ін'єкції нейротоксину типу А. Однак, перш ніж приступати до лікування цієї проблеми, потрібно з'ясувати,  де її коріння і від чого вона виникла.

В області пахвової западини, долонь та стоп знаходяться апокринові залози. Апокринові залози не мають важливої  функції для організму, тому, що все наше тіло вкрите екриновими залозами, які функціонують з народження. Саме ці залози відповідають за такі важливі функції для організму, як терморегуляція та  видільна функція.  Патологічна активність апокринових залоз - може свідчити про серйозне захворювання.

Гіпергідроз буває як первинним, тобто явище виникло саме по собі або передалося у спадок, так само  і вторинним. Вторинний гіпергідроз виникає як наслідок первинного захворювання, наприклад:  цукровий діабет, ендокринні порушення, туберкульоз. Для постановки діагнозу, лікар збирає повний анамнез пацієнта і при необхідності, направляє на лабораторні аналізи та  УЗД.

Механізм дії препарату, полягає в тимчасовому та оборотному блокуванні імпульсу від нервових закінчень до потових залоз. Процедура займає близько 15-30 хв. Ефект від даної процедури можна помітити вже через 3-14 днів і триває від 6 місяців до 1 року.


Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом