Відгуки
Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.
Відгуки пацієнтів
Мар'яна Риб'юк 08.04.2026
Щиро вдячна лікарю Ротар Д.В. за проведене оперативне втручання(тонзилектомію), все пройшло швидко та на вищому рівні. Окремо хочу подякувати анестезіологу Рудько А.П. за позитивну атмосферу в операційній що дорогого вартує. Рекомендую клініку, тому що в ній працюють професіонали своєї справи🤍🤍🤍
Тетяна 31.03.2026
Хочу залишити відгук про лікаря УЗД я дуже задоволена прийомом. Лікар уважний, все детально пояснює, відповідає на всі запитання без поспіху. Обстеження пройшло комфортно, без стресу, адже стояло питання операції. Відчувається професіоналізм і людяне ставлення до пацієнта. Дуже приємно, коли лікар не просто робить свою роботу, а дійсно піклується. Рекомендую!
Анонім 16.03.2026
Пречудовий лікар, щира, віддана своїй справі, а головне-вміє знайти підхід до маленької дитини. Дуже вдячні, що потрапили саме до неї. І іншим рекомендую від щирого серця , не пожалкуєте.
Вікторія 23.02.2026
Прийшла з запитом - видалити жовчний, операція пройшла успішно: Юрій Степанович Царюк справжній професіонал, Все зробив якісно! Також хочу відмітити чудові умови в лікарні. Генератори працюють, було тепло і комфортно. А ванна кімната не гірше п’ятизіркового готелю. Рекомендую
Руслана 19.02.2026
Хочу висловити величезну подяку Світлані Валентинівні не лише за професіоналізм, але і уважність до деталей. Кращого лікаря годі й шукати. Ця людина щиро зацікавлена у тому, щоб допомогти, ніколи не призначить нічого лишнього, але точно порадить те, що потрібно і дійсно допоможе. Я неабияк вдячна їй за те, що вона правильно встановила діагноз та призначила лікування, завдяки чому запобігли операції. Також до неї зверталась моя мама, теж залишилась дуже задоволена.
Олена 23.01.2026
Хочу подякувати чудовому лікарю-косметологу Рогозній Юлії Сергіївні за професіоналізм, увагу та участь!!! Дуже рекомендую, не можу натішитися результатами!!! Дякую🌟🌟🌟🌟🌟
Записатись через кол-центр
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр