Відгуки
Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.
Відгуки пацієнтів
Світлана 30.05.2026
Бажаю висловити подяку лікарю-гінекологу Філіпчук Світлані Валентинівні, у якої сьогодні відбувся прийом. Консультацією задоволена, лікар професійно та доступною мовою надавала коментарі при огляді, передивилась попередні аналізи та обстеження, звернула увагу на скарги та нюанси стосовно самопочуття, при призначенні лікування пояснила кожен крок. Буду звертатись ще, рекомендую!
Юра 26.05.2026
Робив узд суглобів кілька разів і не тільки, Дуже сильно задоволений все чітко і ясно Інформативно.Одразу видно що Лікар знає свою справу хочу виразити вдячність Лікарю Денису Сиренко, можу спокійно продовжувати лікуватись, завдяки точному обстеженю та слідкувати чи є зміни. Рекомендую!!!
Катерина 21.05.2026
Була у лікаря алерголога Капоріна Олега Івановича, дуже задоволена консультацією. Все чітко пояснив, відправив на аналізи. Після аналізів повернусь знову до цього лікаря. Лікарня теж сподобалась, чисто, привітні працівники.
Оксана Маронюк 17.05.2026
Хочу щиро подякувати лікарю Немішу Петру Любомировичу та персоналу за професіоналізм, уважність і хороше ставлення. Дуже хвилювалася перед процедурою, але все пройшло максимально акуратно, делікатно та комфортно. Дякую за підтримку, людяність і спокійну атмосферу під час візиту. Приємно потрапити до лікаря, якому справді довіряєш❤️
Ірина 28.04.2026
Професіоналізм і чуйність - ось що відрізняє цей заклад від інших !!! Вражена і дякую персоналу даного закладу за відношення
Тетяна 10.04.2026
Щиро дякую, Людмилі Романівні.Чудовий лікар і людина ,з дитиною налагодили контакт і вдалося зробити еег.Лікар заспокоїла мене і зняла всі мої тривоги,і надала відповіді на все ,що турбувало мене як маму .
Записатись через кол-центр
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр