Відгуки
Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.
Відгуки пацієнтів
Кріс 04.06.2026
Дуже ретельний та професійний підхід.Атмосфера комфортна та ненав'язлива. Ідеальний варіант для тих, хто хоче результат, а не безкінечне говоріння. Обов'язково повернуся до Андріани.
Євсюкова Анастасія 03.06.2026
Хочу подякувати гінекологу Філіпчук Світлані Валентинівні, дуже хороший лікар, я вдячна за підхід, за хороше лікування, за те що дуже доступно все пояснила та допомогла! Дуже рекомендую цього лікаря! І саму клініку!
Ірина Гущева 03.06.2026
Вдячна за кваліфіковане обстеження та рекомендації лікаря-гастроентеролога. У клініці працюють спеціалісти високо рівня.
Angela 01.06.2026
Нягу Петро Радович — це лікар від Бога! Знаю його вже понад 18 років. Надзвичайно професійна та мудра людина. Дуже рада, що він продовжує практикувати в "Оксфорд Медікал". Як тоді, 18 років тому, так і сьогодні, захоплююся його підходом до пацієнтів та глибиною знань. Це справжній приклад того, яким має бути лікар. Щиро рекомендую Петра Радовича кожному, хто шукає надійного кардіолога!»
Алина Мисерва 01.06.2026
була на прийомі у гастроентеролога, досить приємний чоловік професіонал своєї справи, визначив проблему приписав ліки. 😌😌😌
Жанна Зінь 01.06.2026
Були на прийомі в педіатра,все сподобалось,лікар призначила хороше лікування,уважна.Про клініку приємне враження
Записатись через кол-центр
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр