Лікування інфекційних захворювань

ЗППП (захворювання, що передаються статевим шляхом) - це інфекції, які передаються при статевому контакті з інфікованим партнером.

Причиною ЗППП є мікроорганізми, які проникають в організм здорової людини разом з кров'ю, спермою або вагінальними виділеннями хворого.

В той же час, багато ЗППП не мають симптомів. По цьому, якщоу Вас є причини вважати, що Ви піддалися ризику зараження їм,одразу ж зверніться до лікаря або пройдіть обстеження в 

спеціалізованій лабораторії.

КОЛИ ВАРТО ЗВЕРТАТИСЯ ДО ГІНЕКОЛОГА?

Кожен статевий акт, який є підозрілим, - це привід звернеться до фахівця.

Практично усі захворювання сечостатевої системи у жінок хворобливі. 

Основними ознаками наявності інфекції є:

  • *свербіж, паління;
  • *хворобливе сечовиділення (звичайне паління) з частими позивами;
  • *виділення з сечовидільного каналу, почервоніння і злипання зовнішнього отвору, запах;
  • *наявність крові в сечі;
  • *дуже темна або прозора сеча.

Кожен з цих симптомів, а тим більше, їх сукупність є основою для звернення до лікаря і проведення комплексу лабораторних досліджень. Більшість інфекційних захворювань піддаються лікуванню, - головне не запускати хворобу. Інакше Ви ризикуєте отримати дуже серйозні ускладнення. До них відносяться і запальні захворювання органів малого тазу з різними ускладненнями, для репродуктивного віку одно з грізних - безпліддя, різні гормональні порушеннями і функціональні порушення різних органів і систем.

ЯК ПОПЕРЕДИТИ ЗАРАЖЕННЯ ЗППП?

Найпростіший і поширеніший спосіб не заразитися ЗППП - це використання презерватива. Проте, ефективність цього засобу профілактики ЗППП не складає усі сто відсотків, оскільки досить часто презервативи рвуться або зісковзують із статевого члена.

Профілактика ЗППП полягає в дотриманні деяких нескладних рекомендацій:

  1. По-перше, слід докласти усі зусилля, щоб виключити випадкові статеві контакти, оскільки людина, що має більше одного статевого партнера, відразу ж потрапляє в групу ризику по можливості зараження ЗППП.
  2. По-друге, при статевому знесенні з новим партнером, в здоров'ї якого немає упевненості, слід в обов'язковому порядку використати презерватив.
  3. По-третє, необхідно ретельно дотримуватися правил гігієна статевого життя, яка припускає виключення використання чужих гігієнічних предметів, приміром, рушника і нижньої білизни, мочалок і гребінців і ін.

Відвідування гінеколога потрібне при виявленні у  себе симптомів інфекції, що передається статевим шляхом. В цьому випадку Ви АНОНІМНО можете звернутися в нашу клініку, де після попереднього огляду лікар призначить вам додаткові обстеження і здачу аналізів, у тому числі ПЦР діагностику. Після лабораторного дослідження в найкоротші терміни фахівець поставить діагноз і почне лікування.

ЛІКУВАННЯ ЗППП

Лікування цієї групи захворювань вимагає в першу чергу комплексного обстеження для постановки точного діагнозу і виявлення протипоказань до лікарських засобів, вживані при лікуванні.

Основним правилом лікування ЗППП є одночасне лікування у обох партнерів.

Дуже важливо позбавитися від ЗППП до початку передбачуваної вагітності,оскільки інфекція може викликати проблеми з виношуванням і порушення розвитку плоду. Також викликає передчасні пологи. Існує вірогідність інфікування плоду в процесі пологів. Щоб уникнути вищеперелічених ускладнень усім вагітним жінках і тим, хто планує вагітність, необхідно здати аналізи на наявність інфекційних захворювань.

Ніяке самолікування ЗППП неприпустимо! Ні в якому разі не наслідуйте ради знайомих і друзів. Призначати лікування може тільки лікар (гінеколог) після ретельного обстеження. Тільки професійне лікування ЗППП, проведене фахівцем на основі ретельної діагностики, дозволить виключити або звести до мінімуму негативні наслідки захворювань, що передаються статевим шляхом. До ЗППП не виробляється імунітет, тому лікуватися доведеться після кожного ризикованого зв'язку. Неодмінна умова успіху - одночасне лікування ЗППП у обох партнерів, інакше станеться повторне зараження.

( Рейтинг: 4.53, голосів: 38 )

відгуки
Daria Serokurova 27-05-2024 Для мене важливо мати лікаря, який не лише компетентний і справді лікує, але й вміє створювати комфортну атмосферу для своїх пацієнтів. Доктор Кондря Олена Олександрівна - саме такий фахівець. Її професіоналізм і уважне ставлення до мене створило довірливу атмосферу, де можна відкрито обговорювати будь-які проблеми та тривоги в процесі лікування, що не завжди зустрічається на прийомі у гінеколога. Компетентність лікаря не викликає жодних сумнівів.

відділення: Гінекологія

Кarolina Melnychuk 19-05-2024 Хочу від щирого серця подякувати та порекомендувати гінеколога Кондрю Олену Олександрівну- чудова лікарка та професіоналка своєї справи. Компетентність на найвищому рівні!❤️Приїжджаю до Олени Олександрівни з-за кордону, і ще ні разу не пошкодувала, адже Олена Олександрівна завжди підтримує та дає чітке розуміння, що та як лікуємо.Однозначно рекомендую!

відділення: Гінекологія

Марина 01-07-2021 Дуже вдячна Катерині Анатоліївні за професіоналізм, довіряю їй та рекомендую рідним і друзям!!! Завдяки якісному обстеженню зберегла вагітність і народила свою донечку! Дякую клініці Оксфорд медікал за гарних спеціалістів!!!!

відділення: Гінекологія

Людмила 08-06-2021 Щиро рекомендую Кондрю Олену Олександрівну! Чудовий спеціаліст і приємна жінка) Дуже задоволена що потрапила саме до неї!) Також дуже приємні і привітні інші працівники;)

відділення: Гінекологія

Анастейша 13-03-2020 Клиника мне очень понравилась. Хочу поблагодарить гинеколога Любовь Алексеевну, за то что помогла мне вылечить проблему, которую лечу уже 2 года безуспешно у троих врачей. Зато теперь могу быть спокойна за свое женское здоровье, так как буду ходить к этому врачу постоянно. В целом в клинике очень чистенько, персонал в холе очень приветливый! Я пришла раньше назначенного мне времени, и администратор Алина предложила мне кофе, пока я ожидаю свое время. В кабинет к врачу, меня так же провела администратор , и это было очень любезно, так как не пришлось самой искать кабинет. Еще хочу заметить, что цены очень доступные! Возможно они мне показались такими после безуспешных лечений, на которые я тратилась на протяжении последних двух лет. Ведь начиналось это с доступной цены за консультацию, а потом возрастали цены по мере дополнительных анализов и лечения. Вобщем гинеколога теперь советую всем своим подругам. И уверена что все врачи здесь работают компетентные и им можно доверить свое здоровье. Большое спасибо!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом