Видалення кондилом в Чернівцях

Видалення кондилом Оксфорд МедікалКондиломами називаються нарости на шкірі та слизових оболонках тілесного кольору, що можуть бути як тонкими, так і масивними утвореннями.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ КОНДИЛОМ

Основним фактором, що сприяє виникненню кондилом, є наявність в організмі вірусу папіломи людини штамів 11 та 6. Цим вірусом можна заразитися багатьма шляхами, в тому числі, при відвідуванні саун або басейнів.

ОЗНАКИ ГЕНІТАЛЬНИХ КОНДИЛОМ

Найчастіше у жінок генітальні кондиломи виникають на статевих органах ,навколо ануса (поверхневі кондиломи), але можуть розростатися на слизовій шийки матки та уретрі (внутрішні кондиломи). Це можуть бути як одиночні прояви, так і масові утворення, що схожі на бородавки на ніжці, чи навіть «кольорову капусту». За зовнішнім виглядом розрізняють чотири види кондилом:

 • папульозні;

 • загострені;

 • плоскі.

Деякі з цих видів можуть стати причиною виникнення злоякісних новоутворень.

Кондиломи можуть виникати не одразу після зараження, а через деякий період, приблизно до трьох місяців. Сприяти виникненню кондилом мають властивість травми шкіри – тріщини, порізи й пониження імунітету.

Загалом імунітет відіграє важливу роль при наявності в організмі людини вірусу папіломи, адже цей вірус може перебувати, не розвиваючись досить довгий період, але при пониженні імунітету він має здатність поширювати свої прояви. «Власники» багаточисленних наростів можуть скаржитися на:

 • кровотечі;

 • дискомфорт під час статевого акту;

 • косметичний недолік.

Розростання кондилом часто супроводжуються зудом та легким покалуванням.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ КОНДИЛОМ

Діагностувати наявніть кондилом може лікар-гінеколог під час планового огляду на гінекологічному кріслі.

Самостійно від кондилом позбутися неможливо. Тільки спеціаліст після ретельного огляду, визначення точної клінічної картини пацієнта та визначення місцезнаходження кондилом, зможе ефективний метод лікування.  

Під час лікування кондилом застосовують такі методи:

 • радіохвильова хірургія апаратом СУРГІТРОН;

 • медикаментозні препарати;

 • лікування за допомогою рідкого азоту (кріодиструкція)

Не варто відкладати лікування кондилом, адже процеси які сприяють їх розвитку, ті самі що і сприяють розвитку пухлин. При довготривалому перебігу, хвороба може перейти в передраковий стан.

ПЕРЕВАГИ МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»

Обираючи наш медичний центр, кожен може розраховувати на

 • отримання якісних медичних послуг;

 • комфортні умови перебування;

 • якісну діагностику на сучасному обладнанні;

 • можливість скористатися акційними пропозиціями;

 • доступна цінова політика.

Відтак записуйтеся на консультацію у відділення гінекології  медичного центру «Оксфорд Медікал Чернівці» за номером: 0372 93 18 93.

( Рейтинг: 4.61, голосів: 41 )

відгуки
Daria Serokurova 27-05-2024 Для мене важливо мати лікаря, який не лише компетентний і справді лікує, але й вміє створювати комфортну атмосферу для своїх пацієнтів. Доктор Кондря Олена Олександрівна - саме такий фахівець. Її професіоналізм і уважне ставлення до мене створило довірливу атмосферу, де можна відкрито обговорювати будь-які проблеми та тривоги в процесі лікування, що не завжди зустрічається на прийомі у гінеколога. Компетентність лікаря не викликає жодних сумнівів.

відділення: Гінекологія

Кarolina Melnychuk 19-05-2024 Хочу від щирого серця подякувати та порекомендувати гінеколога Кондрю Олену Олександрівну- чудова лікарка та професіоналка своєї справи. Компетентність на найвищому рівні!❤️Приїжджаю до Олени Олександрівни з-за кордону, і ще ні разу не пошкодувала, адже Олена Олександрівна завжди підтримує та дає чітке розуміння, що та як лікуємо.Однозначно рекомендую!

відділення: Гінекологія

Марина 01-07-2021 Дуже вдячна Катерині Анатоліївні за професіоналізм, довіряю їй та рекомендую рідним і друзям!!! Завдяки якісному обстеженню зберегла вагітність і народила свою донечку! Дякую клініці Оксфорд медікал за гарних спеціалістів!!!!

відділення: Гінекологія

Людмила 08-06-2021 Щиро рекомендую Кондрю Олену Олександрівну! Чудовий спеціаліст і приємна жінка) Дуже задоволена що потрапила саме до неї!) Також дуже приємні і привітні інші працівники;)

відділення: Гінекологія

Анастейша 13-03-2020 Клиника мне очень понравилась. Хочу поблагодарить гинеколога Любовь Алексеевну, за то что помогла мне вылечить проблему, которую лечу уже 2 года безуспешно у троих врачей. Зато теперь могу быть спокойна за свое женское здоровье, так как буду ходить к этому врачу постоянно. В целом в клинике очень чистенько, персонал в холе очень приветливый! Я пришла раньше назначенного мне времени, и администратор Алина предложила мне кофе, пока я ожидаю свое время. В кабинет к врачу, меня так же провела администратор , и это было очень любезно, так как не пришлось самой искать кабинет. Еще хочу заметить, что цены очень доступные! Возможно они мне показались такими после безуспешных лечений, на которые я тратилась на протяжении последних двух лет. Ведь начиналось это с доступной цены за консультацию, а потом возрастали цены по мере дополнительных анализов и лечения. Вобщем гинеколога теперь советую всем своим подругам. И уверена что все врачи здесь работают компетентные и им можно доверить свое здоровье. Большое спасибо!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом