Первинна консультація гінеколога в Чернівцях

Консультація гінеколога – рано чи пізно всі жінки зіштовхуються з даною необхідністю. Причин для візиту до лікаря може бути безліч, проте не варто очікувати, доки з’явиться серйозний привід для звернення до спеціаліста. Рекомендується проходити обстеження у лікаря гінеколога з періодичністю два рази на рік.

ЕТАПИ ГІНЕКОЛОГІЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ

При первинному прийомі в першу чергу лікар-гінеколог проводить опитування пацієнта стосовно скарг, збирає анамнез. Якщо скарги відсутні, оскільки це візит з метою профілактики, спеціаліст уточнює додаткову інформацію для складання повноцінної картини.

Первинна консультація гінеколога Оксфорд МедікалПісля запису в медичну картку, лікар-гінеколог переходить до огляду.

Для огляду в нашому медичному центрі використовується комфортне гінекологічне крісло та стерильний одноразовий інструмент.

Основними моментами при огляді на гінекологічному кріслі, є наступні:

 • візуальне оцінювання стану слизових оболонок;

 • огляд стану шийки матки з допомогою гінекологічних дзеркал;

 • забір аналізів: мазок на флору; цитоморфологічне обстеження (не входять в вартість первинного прийому, оплачуються окремо згідно прайсу лабораторії);

 • пальпація шийки матки для виключення ймовірних патологій загального характеру.

Додатковим та надзвичайно важливим методом діагностування, що входить в вартість первинної консультації, являється відеокольпоскопія. Даний метод дозволяє детальніше оглянути стан шийки матки, наявність ерозії, поліпів, кондилом, тощо.

 

Первинна консультація спеціаліста займає в середньому півгодини, не потребує спеціальної підготовки (окрім як: утриматись від прийому антибіотиків, інтимної близькості та обробки антисептичними препаратами статевих органів), огляд являється безболісним та проходить без відчуття дискомфорту.

ПЕРЕВАГИ МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ» ЧЕРНІВЦІ

Існує ряд причин для звернення саме до нашого медичного центру:

 • всі знають, що запорука здоров’я і не лише жіночого, а і загалом, - це хороший спеціаліст. В нашому медичному центрі працюють професіонали з багаторічним досвідом роботи;

 • індивідуальний підхід, адже кожному організму притаманні свої особливості, які наші спеціалісти обов’язково враховують;

 • сучасне обладнання (відеокольпоскопія – високоефективний метод обстеження шийки матки, являється невід’ємною частиною первинного прийому в нашому медичному центрі);

 • анонімність та конфіденційність (дані, які пацієнт надає, не виходять за межі медичного центру);

 • для зручності, є можливість всі додаткові обстеження проходити в нашому медичному центрі;

 • всі прийоми проводяться по попередньому запису, вам не потрібно очікувати в черзі, а просто записатись та прийти в свій час;

 • достовірність аналізів, адже ми співпрацюємо з незалежними лабораторіями, що працюють згідно стандартів Міністерства Охорони Здоров’я.

Для запису на прийом до лікаря-гінеколога, телефонуйте за номером: 0372 93 18 93, або заповніть форму на сайті.

Ми працюємо без вихідних!

( Рейтинг: 4.64, голосів: 42 )

відгуки
Daria Serokurova 27-05-2024 Для мене важливо мати лікаря, який не лише компетентний і справді лікує, але й вміє створювати комфортну атмосферу для своїх пацієнтів. Доктор Кондря Олена Олександрівна - саме такий фахівець. Її професіоналізм і уважне ставлення до мене створило довірливу атмосферу, де можна відкрито обговорювати будь-які проблеми та тривоги в процесі лікування, що не завжди зустрічається на прийомі у гінеколога. Компетентність лікаря не викликає жодних сумнівів.

відділення: Гінекологія

Кarolina Melnychuk 19-05-2024 Хочу від щирого серця подякувати та порекомендувати гінеколога Кондрю Олену Олександрівну- чудова лікарка та професіоналка своєї справи. Компетентність на найвищому рівні!❤️Приїжджаю до Олени Олександрівни з-за кордону, і ще ні разу не пошкодувала, адже Олена Олександрівна завжди підтримує та дає чітке розуміння, що та як лікуємо.Однозначно рекомендую!

відділення: Гінекологія

Марина 01-07-2021 Дуже вдячна Катерині Анатоліївні за професіоналізм, довіряю їй та рекомендую рідним і друзям!!! Завдяки якісному обстеженню зберегла вагітність і народила свою донечку! Дякую клініці Оксфорд медікал за гарних спеціалістів!!!!

відділення: Гінекологія

Людмила 08-06-2021 Щиро рекомендую Кондрю Олену Олександрівну! Чудовий спеціаліст і приємна жінка) Дуже задоволена що потрапила саме до неї!) Також дуже приємні і привітні інші працівники;)

відділення: Гінекологія

Анастейша 13-03-2020 Клиника мне очень понравилась. Хочу поблагодарить гинеколога Любовь Алексеевну, за то что помогла мне вылечить проблему, которую лечу уже 2 года безуспешно у троих врачей. Зато теперь могу быть спокойна за свое женское здоровье, так как буду ходить к этому врачу постоянно. В целом в клинике очень чистенько, персонал в холе очень приветливый! Я пришла раньше назначенного мне времени, и администратор Алина предложила мне кофе, пока я ожидаю свое время. В кабинет к врачу, меня так же провела администратор , и это было очень любезно, так как не пришлось самой искать кабинет. Еще хочу заметить, что цены очень доступные! Возможно они мне показались такими после безуспешных лечений, на которые я тратилась на протяжении последних двух лет. Ведь начиналось это с доступной цены за консультацию, а потом возрастали цены по мере дополнительных анализов и лечения. Вобщем гинеколога теперь советую всем своим подругам. И уверена что все врачи здесь работают компетентные и им можно доверить свое здоровье. Большое спасибо!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом