Знижка - 15% на УЗ-діагностику та консультацію терапевта або педіатра для іменинників місяця

Вірус папіломи людини (ВПЛ)

Вірус папіломи людини (ВПЛ) є одним із найпоширеніших типів вірусів, від яких страждає людина. Вважається, що носіями саме цього вірусу є близько 80% людей. Проте в значної кількості із носіїв він ніяк себе не проявляє, відтак людина може навіть не здогадуватися, що вона хвора на вірус папіломи людини.

Він може передаватися один одному через спільний побут, статевим шляхом, або від матері до дитини при народженні.

Ознаки вірусу папіломи людини

Виявити себе вірус папіломи людини може при низькому імунітету хворого, коли імунна система вже не справляється із всіма загрозами, тоді він і проявляється на поверхню. Це може мати місце при виникненні на тілі людини:

  • Лікувати вірус папіломи людини в Чернівцяхбородавок;

  • папілом;

  • висячих родимок;

  • кондилом;

  • передракових захворювань.

Але знову ж таки багато людей можуть жити із цим вірусом, навіть не підозрюючи про нього. Або ж навіть коли на тілі людини виникають певні бородавки чи папіломи, які є зовсім незначними симптомами вірусу папіломи людини, то при зміцненні імунної системи, уникненні стресів тощо, у такому випадку дуже ймовірно, що ці ознаки згодом пройдуть самостійно, без вирішення цієї проблеми хворим.

Проте при ігноруванні первинних симптомів вірусу папіломи людини, він може стати причиною виникнення таких захворювань, як дисплазія і рак шийки матки.

Профілактика від вірусу папіломи людини

Найефективнішим та найбільш поширеним способом профілактики захворювань шийки матки є проведення вакцинації від вірусу папіломи людини. Лікарі-гінекологи зазначають, що існує два типи пацієнтів, яким варто використовувати вакцину від ВПЛ. До них відносять:

  • дівчаток до старту статевого життя;

  • жінок, що вже розпочали статеве життя, але не страждають від вірусу папіломи людини.

Для здійснення процедури вакцинації від ВПЛ в медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» застосовують загальноприйняті норми. Для другого типу пацієнтів, тобто жінок, що вже живуть статевим життям, варто пройти огляд і консультацію в лікаря-гінеколога. Вакцина вводиться в передпліччя, внутрішньом’язово, три рази (ще через місяць і півроку від першого щеплення). Дія такого імунітету від щеплення тримається до восьми років.

Вакцина від ВПЛ не має протипоказань, інколи може виникнути певний дискомфорт та почервоніти місце, де було здійснено ін’єкцію.

Процедура вакцинації дозволяє організмові жінки виробити спеціальні захисні антитіла до моменту пошкодженням вірусом, створюючи імунітет до нього. Але варто обов’язково звернути увагу на той факт, що якщо пацієнтка вже страждає від вірусу папіломи людини, то щеплення не має захисної сили. Саме тому лікарі-гінекологи наголошують на необхідності проведення вакцинації до тієї миті, коли дівчина починає жити статевим життям, з тією метою, щоб значно зменшити ймовірність зараження ВПЛ. І саме тому, що щеплення не захищає вже від наявного в організмі вірусу, перед цією процедурою потрібно пройти огляд у кваліфікованого лікаря-гінеколога і здати всі необхідні аналізи, результати яких вкажуть на те, чи страждає жінка від вірусу папіломи людини. 

У відділенні гінекології медичного центру «Оксфорд Медікал Чернівці» працюють провідні спеціалісти, які нададуть Вам всі необхідні консультації щодо вірусу папіломи людини та вакцинації від нього. Пам’ятайте, що своєчасне звернення за кваліфікованою допомогою, позбавить від багатьох можливих проблем зі здоров’ям у майбутньому, як-от, вакцинація від ВПЛ може стати ефективним методом профілактики дисплазії та раку шийки матки.

Для запису на огляд лікарем-гінекологом телефонуйте за номером телефону: 0372 93 18 93, або заповнюйте відповідну форму на сайті.


( Рейтинг: 4.78, голосів: 27 )

відгуки
Марина 01-07-2021 Дуже вдячна Катерині Анатоліївні за професіоналізм, довіряю їй та рекомендую рідним і друзям!!! Завдяки якісному обстеженню зберегла вагітність і народила свою донечку! Дякую клініці Оксфорд медікал за гарних спеціалістів!!!!

відділення: Гінекологія

Людмила 08-06-2021 Щиро рекомендую Кондрю Олену Олександрівну! Чудовий спеціаліст і приємна жінка) Дуже задоволена що потрапила саме до неї!) Також дуже приємні і привітні інші працівники;)

відділення: Гінекологія

Анастейша 13-03-2020 Клиника мне очень понравилась. Хочу поблагодарить гинеколога Любовь Алексеевну, за то что помогла мне вылечить проблему, которую лечу уже 2 года безуспешно у троих врачей. Зато теперь могу быть спокойна за свое женское здоровье, так как буду ходить к этому врачу постоянно. В целом в клинике очень чистенько, персонал в холе очень приветливый! Я пришла раньше назначенного мне времени, и администратор Алина предложила мне кофе, пока я ожидаю свое время. В кабинет к врачу, меня так же провела администратор , и это было очень любезно, так как не пришлось самой искать кабинет. Еще хочу заметить, что цены очень доступные! Возможно они мне показались такими после безуспешных лечений, на которые я тратилась на протяжении последних двух лет. Ведь начиналось это с доступной цены за консультацию, а потом возрастали цены по мере дополнительных анализов и лечения. Вобщем гинеколога теперь советую всем своим подругам. И уверена что все врачи здесь работают компетентные и им можно доверить свое здоровье. Большое спасибо!

відділення: Гінекологія

Козяк Н. В. 22-01-2014 После того, как безрезультатно обошла все поликлиники, сходила в Оксфорд Медикал, теперь всем рекомендую, лечилась в Андрейчук Татьяны Владимировны. Осталась очень довольна!

відділення: Гінекологія

Ольга Петровна 09-01-2014 Вітаю з Новим роком, бажаю Вам процвітання та вдячних пацієнтів, завдяки вам я зустріла цей рік здоровою та щасливою, я побачила що тут дійсно лікують а не витягують гроші та збагачують свої кармани, тепер до якого лікаря не звернешся треба поставити в карман, інакше він на тебе не подивиться. А тут ти знаєш за що ти платиш гроші, лікар конкретно каже які саме аналізи потрібно здавати для уточнення того чи іншого діагнозу, підбирає індивідуальний курс лікування. В лікарні мене лікували рік, і кожен раз інші препарати, то дешеві то дорогі я потратила купу грошей тай часу. А тут за місяць вилікували мою проблему і на багато дешевше вийшло ніж в державній лікарні. Тепер в лікарню ні ногою до речі ще й черги. А тут прийшла на свій призначений час, та відразу потрапила до лікаря, ще й чай, каву пропонують, чистота, ввічливість адміністраторів. Я також свого чоловіка записала на прийом до лікаря уролога, хоча він здоровий, але профілактично потрібно проходити огляд. Всім знайомим буду рекомендувати цю клініку, а моєму лікарю Андрійчук Т. В. бажаю процвітання та вдячних пацієнтів.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом