записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0372) 90 90 10
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Чернівецької клініки

Вибрати інше місто
 

УЗД верхніх кінцівок

УЗД рукУЗД є способом обстеження організму, що дає змогу оперативно та надійно дізнатися детальну інформацію про стан судин верхніх кінцівок без порушення цілісності шкіри.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» УЗД верхніх кінцівок – це цілком безпечна та безболісна процедура. Максимальну точність та стрімкість проведення обстеження гарантує новітнє медичне обладнання, яке тут використовують.

Показання для УЗД рук

Пройти ультразвукову діагностику вен та артерій верхніх кінцівок бажано у таких випадках:

 • виникнення набряку з почервонінням шкіри;

 • при больових відчуттях;

 • при онімінні рук, похолоданні пальців, відчутті поколювання, мурашок чи інших неприємних відчуттів на шкірі;

 • при розвитку слабкості рук, утрудненому русі, судомах м’язів, побілінні пальців руки з періодичними больовими відчуттями.

Вивчати судини верхніх кінцівок методом УЗД може порекомендувати лікар-хірург, терапевт і деякі інші спеціалісти після перенесеної травми рук, а також захворюваннях сполучної тканини й аутоімунних хворобах (васкулітах, склеродермії), захворюваннях Рейно тощо. Окрім цього, обстеження на УЗД-апараті приписують при підозрі на наявність тромбозу і тромбофлебіту, для дефініції місця враження і виокремлення лікування в подальшому.

Що показує УЗД верхніх кінцівок?

Допплерографія дає можливість прослідкувати зображення судин і м’яких тканин навколо них завдяки ефекту відображення ультразвукових хвиль. Застосовуючи УЗД артерій та вен верхніх кінцівок, лікар-діагност може:

 • дослідити стан стінок судин (факт потовщень, потоншень, звужень);

 • побачити ширину просвіту судин;

 • виявити часткове чи повне звуження просвіту судин через розростання тканин, виникнення атеросклеротичних бляшок, тромбів, натиску на судини тканинами, що оточують їх, пухлинами, збільшеними лімфовузлами.

Ультразвукове обстеження вен і артерій верхніх кінцівок дає змогу побачити швидкість, з якою кров рухається судинами стовбура рук, точно встановити характер, локалізацію і важкість проблеми.

Завдяки такому методу можна визначити ряд таких патологій, як:

 • атеросклеротичні чи запальні враження артерій верхніх кінцівок;

 • тромбоз вен плечей і рук, у тому числі і з приєднанням запалення (тромбофлебіт);

 • наслідки для судин руки після травми (переломи кісток, розриви м’язів);

 • наявність збільшених лімфовузлів і різноманітних новоутворень недалеко від судини, а також розростання тканини у просвіті судин.

Як відбувається УЗД рук в «Оксфорд Медікал Чернівці»?

Ультразвук судин верхніх кінцівок у медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» за тривалістю займає менше однієї години. Цей час необхідний лікарю-діагносту для оцінки стану вен й артерій, їхнього кровообігу, наявності ймовірних відхилень у стані судин, що можуть спричинити атеросклеротичні бляшки чи тромби. Окрім цього, обстежуються судини на предмет тромбозів, звужень та аневризмів.

За основу УЗД верхніх кінцівок в «Оксфорд Медікал Чернівці» взято допплерографічний метод, що полягає у відбитті сигналу датчика УЗД-апарата від тілець у крові, що рухаються. Саме завдяки такому «віддзеркаленню» датчик має змогу змінювати свої показники, зважаючи на швидкість кровотоку в судинах.

Під час процедури показники датчика виводяться на екран, за допомогою чого і утворюються так звані «зрізи», що надають достовірну інформацію про стан судин верхніх кінцівок.

Для того, щоб записатися на прийом до лікаря-діагноста у медичний центр «Оксфорд Медікал Чернівці», телефонуйте за номером: (0372) 90-90-10.

Текстові відгуки

27.10.2017

Проводив УЗД у лікаря Мартинюк Катерини Анатолівни.Дуже порадувало гарне відношення ,професійність і компетентність лікаря.Хотів би порадити даного лікаря,оскільки вважаю,що вона чудово виконала свою роботу і допомогла у виявлені моєї проблеми!

відділення: УЗ діагностика

22.01.2014

Добрый день. Хочу выразить свою благодарность врачу УЗИ Бачинской И. В. За ее оперативно быструю работу. А главное, очень качественно выполнив исследование, вы сэкономили мое время и ускорили лечение. Цены доступны. Я считаю, что это не дорого, тем более на таком современном аппарате. Теперь всем знакомым рекомендую Ваши услуги!

відділення: УЗ діагностика

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки