УЗД верхніх кінцівок в Чернівцях

УЗД рукУЗД є способом обстеження організму, що дає змогу оперативно та надійно дізнатися детальну інформацію про стан судин верхніх кінцівок без порушення цілісності шкіри.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» УЗД верхніх кінцівок – це цілком безпечна та безболісна процедура. Максимальну точність та стрімкість проведення обстеження гарантує новітнє медичне обладнання, яке тут використовують.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ УЗД РУК

Пройти ультразвукову діагностику вен та артерій верхніх кінцівок бажано у таких випадках:

 • виникнення набряку з почервонінням шкіри;

 • при больових відчуттях;

 • при онімінні рук, похолоданні пальців, відчутті поколювання, мурашок чи інших неприємних відчуттів на шкірі;

 • при розвитку слабкості рук, утрудненому русі, судомах м’язів, побілінні пальців руки з періодичними больовими відчуттями.

Вивчати судини верхніх кінцівок методом УЗД може порекомендувати лікар-хірург, терапевт і деякі інші спеціалісти після перенесеної травми рук, а також захворюваннях сполучної тканини й аутоімунних хворобах (васкулітах, склеродермії), захворюваннях Рейно тощо. Окрім цього, обстеження на УЗД-апараті приписують при підозрі на наявність тромбозу і тромбофлебіту, для дефініції місця враження і виокремлення лікування в подальшому.

ЩО ПОКАЗУЄ УЗД ВЕРХНІХ КІНЦІВОК?

Допплерографія дає можливість прослідкувати зображення судин і м’яких тканин навколо них завдяки ефекту відображення ультразвукових хвиль. Застосовуючи УЗД артерій та вен верхніх кінцівок, лікар-діагност може:

 • дослідити стан стінок судин (факт потовщень, потоншень, звужень);

 • побачити ширину просвіту судин;

 • виявити часткове чи повне звуження просвіту судин через розростання тканин, виникнення атеросклеротичних бляшок, тромбів, натиску на судини тканинами, що оточують їх, пухлинами, збільшеними лімфовузлами.

Ультразвукове обстеження вен і артерій верхніх кінцівок дає змогу побачити швидкість, з якою кров рухається судинами стовбура рук, точно встановити характер, локалізацію і важкість проблеми.

Завдяки такому методу можна визначити ряд таких патологій, як:

 • атеросклеротичні чи запальні враження артерій верхніх кінцівок;

 • тромбоз вен плечей і рук, у тому числі і з приєднанням запалення (тромбофлебіт);

 • наслідки для судин руки після травми (переломи кісток, розриви м’язів);

 • наявність збільшених лімфовузлів і різноманітних новоутворень недалеко від судини, а також розростання тканини у просвіті судин.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ УЗД РУК В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»?

Ультразвук судин верхніх кінцівок у медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» за тривалістю займає менше однієї години. Цей час необхідний лікарю-діагносту для оцінки стану вен й артерій, їхнього кровообігу, наявності ймовірних відхилень у стані судин, що можуть спричинити атеросклеротичні бляшки чи тромби. Окрім цього, обстежуються судини на предмет тромбозів, звужень та аневризмів.

За основу УЗД верхніх кінцівок в «Оксфорд Медікал Чернівці» взято допплерографічний метод, що полягає у відбитті сигналу датчика УЗД-апарата від тілець у крові, що рухаються. Саме завдяки такому «віддзеркаленню» датчик має змогу змінювати свої показники, зважаючи на швидкість кровотоку в судинах.

Під час процедури показники датчика виводяться на екран, за допомогою чого і утворюються так звані «зрізи», що надають достовірну інформацію про стан судин верхніх кінцівок.

Для того, щоб записатися на прийом до лікаря-діагноста у медичний центр «Оксфорд Медікал Чернівці», телефонуйте за номером: (0372) 90-90-10.

( Рейтинг: 4.59, голосів: 39 )

відгуки
Юля 21-08-2021 Хочу подякувати вам за хорошого спеціаліста по УЗД дитячого серця ... Щиро дякую Сторожук О.С, таких хороших дійсно мало

відділення: УЗ діагностика

Манюк Ольга Анатоліївна 08-07-2021 Катерина Анатоліївна Мартинюк дуже досвідчений лікар,завжди уважна,чуйна,її висновки і діагнози підтверджують інші спеціалісти.Завжди обстежуємося у неї всією родиною і рекомендуємо усім знайомим ,родичам та друзям.Дякуємо за вашу надважливу працю,Катерино Анатоліївно!!!

відділення: УЗ діагностика

Світлана 06-07-2021 Висловлюю щирі слова вдячності Катерині Анатоліївні Мартинюк за професіоналізм, людяність, уважність та компетентність. Була у кількох фахівців інших клінік та тільки Катерина Анатоліївна на діагностиці побачила те, чого не бачили інші. Завдяки їй повністю змінився хід запланованої операції. Вона професіоналсвоєї справи. Завжди буду пам’ятати і тільки в цієї лікарки проходити обстеження всією сім’єю та рекомендуватиму всім друзям та знайомим.Дякую медичному центру «Оксфорд» за те, що підбираєте тільки найкращих фахівців! Бережіть їх!

відділення: УЗ діагностика

Ірина 04-07-2021 Катерина Анатоліївна чудовий спеціаліст, справжній профі в своїй роботі. Уважна, досвідчена, не поспішає при обстеженні, все уважно оглядає та діагностує. Людина, яка дуже відповідально відноситься до своєї роботи, а це головне. Довіряю її обстеженням на всі 100%. Завжди рекомендую її як спеціаліста своїм знайомим і всі задоволені!

відділення: УЗ діагностика

Марина Дмитрівна Приймак 07-11-2019 Доброго дня хочу подякувати лікарю УЗД Ткачук Юлії . За гарну роботу , якісне зроблене обстеження , за допомогу в моїй ситуаці . ціни хороші , обладнання нове та потужне .Рекомендую

відділення: УЗ діагностика

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом