Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

УЗД верхніх кінцівок в Чернівцях

УЗД рукУЗД є способом обстеження організму, що дає змогу оперативно та надійно дізнатися детальну інформацію про стан судин верхніх кінцівок без порушення цілісності шкіри.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» УЗД верхніх кінцівок – це цілком безпечна та безболісна процедура. Максимальну точність та стрімкість проведення обстеження гарантує новітнє медичне обладнання, яке тут використовують.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ УЗД РУК

Пройти ультразвукову діагностику вен та артерій верхніх кінцівок бажано у таких випадках:

 • виникнення набряку з почервонінням шкіри;

 • при больових відчуттях;

 • при онімінні рук, похолоданні пальців, відчутті поколювання, мурашок чи інших неприємних відчуттів на шкірі;

 • при розвитку слабкості рук, утрудненому русі, судомах м’язів, побілінні пальців руки з періодичними больовими відчуттями.

Вивчати судини верхніх кінцівок методом УЗД може порекомендувати лікар-хірург, терапевт і деякі інші спеціалісти після перенесеної травми рук, а також захворюваннях сполучної тканини й аутоімунних хворобах (васкулітах, склеродермії), захворюваннях Рейно тощо. Окрім цього, обстеження на УЗД-апараті приписують при підозрі на наявність тромбозу і тромбофлебіту, для дефініції місця враження і виокремлення лікування в подальшому.

ЩО ПОКАЗУЄ УЗД ВЕРХНІХ КІНЦІВОК?

Допплерографія дає можливість прослідкувати зображення судин і м’яких тканин навколо них завдяки ефекту відображення ультразвукових хвиль. Застосовуючи УЗД артерій та вен верхніх кінцівок, лікар-діагност може:

 • дослідити стан стінок судин (факт потовщень, потоншень, звужень);

 • побачити ширину просвіту судин;

 • виявити часткове чи повне звуження просвіту судин через розростання тканин, виникнення атеросклеротичних бляшок, тромбів, натиску на судини тканинами, що оточують їх, пухлинами, збільшеними лімфовузлами.

Ультразвукове обстеження вен і артерій верхніх кінцівок дає змогу побачити швидкість, з якою кров рухається судинами стовбура рук, точно встановити характер, локалізацію і важкість проблеми.

Завдяки такому методу можна визначити ряд таких патологій, як:

 • атеросклеротичні чи запальні враження артерій верхніх кінцівок;

 • тромбоз вен плечей і рук, у тому числі і з приєднанням запалення (тромбофлебіт);

 • наслідки для судин руки після травми (переломи кісток, розриви м’язів);

 • наявність збільшених лімфовузлів і різноманітних новоутворень недалеко від судини, а також розростання тканини у просвіті судин.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ УЗД РУК В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»?

Ультразвук судин верхніх кінцівок у медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» за тривалістю займає менше однієї години. Цей час необхідний лікарю-діагносту для оцінки стану вен й артерій, їхнього кровообігу, наявності ймовірних відхилень у стані судин, що можуть спричинити атеросклеротичні бляшки чи тромби. Окрім цього, обстежуються судини на предмет тромбозів, звужень та аневризмів.

За основу УЗД верхніх кінцівок в «Оксфорд Медікал Чернівці» взято допплерографічний метод, що полягає у відбитті сигналу датчика УЗД-апарата від тілець у крові, що рухаються. Саме завдяки такому «віддзеркаленню» датчик має змогу змінювати свої показники, зважаючи на швидкість кровотоку в судинах.

Під час процедури показники датчика виводяться на екран, за допомогою чого і утворюються так звані «зрізи», що надають достовірну інформацію про стан судин верхніх кінцівок.

Для того, щоб записатися на прийом до лікаря-діагноста у медичний центр «Оксфорд Медікал Чернівці», телефонуйте за номером: (0372) 90-90-10.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБачинська Ірина Вікторівна Лікар ультразвукової діагностики І категорії кандидат медичних наук
Бачинська Ірина ВікторівнаЛікар ультразвукової діагностики І категорії кандидат медичних наук

інформація про лікаря

2006 р. - Буковинський державний медичний університет (БДМУ), спеціальність «Лікувальна справа». Диплом з відзнакою.

2008 - інтернатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на базі Чернівецької обласної клінічної лікарні (ЧОКБ).

2008 - магістратура на кафедрі внутрішньої медицини, фізичної реабілітації, спортивної медицини та фізичного виховання БДМУ, диплом магістра.

2008 - лікар УЗД поліклініки № 5 м. Чернівці.

2011 р. - лікар УЗД Чернівецької обласної клінічної лікарні (ЧОКБ).

2012р. - аспірантура на кафедрі внутрішньої медицини, фізичної реабілітації, спортивної медицини та фізичного виховання БДМУ, апробація кандидатської дисертаційної роботи (кардіологія).

З 2011 р. по час - лікар ультразвукової діагностики в МЦ «Оксфорд Медікал».

Автор наукових статей з УЗД і кардіології. Учасник науково-практичних, міжнародних конференцій з УЗД.

показати повний текст
Лукашенко Юлія Володимирівна лікар ультразвукової діагностики ІІ категорії
Лукашенко Юлія Володимирівналікар ультразвукової діагностики ІІ категорії

пр. Незалежності 121-А;

інформація про лікаря

В 2011р. закінчила Буковинський державний  медичний університет. Спеціальність  “Лікувальна справа”

В 2013р. закінчила інтернатуру за спеціальністю “Радіологія”  на базі Львівського національного медичного  університету  ім. Данила Галицького.

З 2013р. лікар ультразвукової діагностики в лікарні швидкої медичної допомоги м.Чернівці.

В  2013р пройшла курси  інформації та стажування на базі тренінг центру “TOSHIBA” за темою “Основи ультразвукової діагностики дифузних захворювань паренхіми нирок”.

В 2013р. отримала звання лікаря спеціаліста за спеціальністю “Ультра звукова діагностика” Івано–Франківський національний медичний університет

В 2014р. пройшла курси інформації та стажування на базі навчального центру високих ультразвукових технологій м. Київ. За темою “Сучасна ультразвукова діагностика з доплерографією захворювань шлунково – кишкового тракту, гепатобіліарної системи  та підшлункової залози”.

В 2016р. підвищувала кваліфікацію на курсах інформації та стажування з циклу “Ультразвукова діагностика опорно – рухової системи у дорослих та дітей”. На базі інституту патології хребта та суглобів м. Харків.

З 2016р. по сьогоднішній день лікар ультразвукової діагностики МЦ “Оксфорд Медікал”.

показати повний текст
Мартинюк Катерина Анатоліївна Лікар ультразвукової діагностики
ІІ категорії
Мартинюк Катерина АнатоліївнаЛікар ультразвукової діагностики
ІІ категорії

пр. Незалежності 121-А;

інформація про лікаря

2010 р. - закінчила Буковинський державний медичний університет (БДМУ), спеціальність «Педіатрія».

2010 - 2013 рр.. - Інтернатура за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на базі Чернівецького пологового будинку № 2

2013р. - Цикл спеціалізації «ультразвукова діагностика» на базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

показати повний текст
Ткачик Юлія Ярославівна Лікар ультразвукової діагностики
Ткачик Юлія ЯрославівнаЛікар ультразвукової діагностики

пр. Незалежності 121-А;

інформація про лікаря

 • В 2006 році закінчила Буковинський державний медичний університет за спеціальністю: «лікувальна справа»
 • З 2006 по 2008 р. - інтернатура при Буковинському державному університеті  за спеціальністю «внутрішні хвороби»
 • З 01.08.2008 р. - «лікар-стажист з функціональної діагностики» та «лікар- терапевт дільничий» в Заставнівській ЦРЛ.   
 • 18.08.2008 - 18.09.2008 р. - курси інформації та стажування з функціональної діагностики при Обласній клінічній лікарні (м. Чернівці)
 • 18.02.2009 - 23.05.2009 р. - курси спеціалізації з «Ультразвукової діагностики» при Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького, факультет післядипломної освіти.
 • 22.06.2009 - 22.07.2009 р. - курси інформації та стажування  з ультразвукової діагностики на базі відділу ультразвукової діагностики діагностичного центру (м. Чернівці)
 • З 18.11.2009 року - «лікар -терапевт дільничий» та «Лікар-УЗД» при Заставнівській ЦРЛ.
 • 28.05.2012 - 28.06.2012 р – цикл тематичного удосконалення «Ехокардіографія серця та магістральних судин» при НМАПО ім.. Шупика   (м. Київ)
 • Вересень 2013 р - ПАЦ по ультразвуковій діагностиці при НМАПО ім.Шупика ( м. Київ)
 • 06.05.2014 р. присвоєна кваліфікація лікаря з ультразвукової діагностики другої категорії
 • З 2018 р. – лікар ультразвукової діагностики в МЦ «Оксфорд Медікал» Чернівці
показати повний текст

Акції
актуальна інформація

Текстові відгуки

07-06-2019 Щиро вдячний прекрасному спеціалісту та приємній людині Бачинський Ірині Вікторівні за вчасно виявлену патологію на узі, яку ніхто не помітив раніше... буду звертатися тільки у ваш мед центр!!!!!

відділення: УЗ діагностика

08-05-2019 Найкращий лікар УЗД діагностики. Дуже вдячна Лукашенко Юлі, кваліфікований спеціаліст. Роблю узд МЗ раз у 3 місяці, УЗД дуже точне і якісне, допомогло для операції. Опис дослідження завжди повний. Лікар добре роз"яснює все що баче. Також є додаткове роздруковане фото узд діагностики. Ходила до багатьох лікарів узд, та Лукашенко Юлія найкраща в цій справі. Буду й надалі ходити до неї. Лікаря рекомендую.

відділення: УЗ діагностика

27-10-2017 Проводив УЗД у лікаря Мартинюк Катерини Анатолівни.Дуже порадувало гарне відношення ,професійність і компетентність лікаря.Хотів би порадити даного лікаря,оскільки вважаю,що вона чудово виконала свою роботу і допомогла у виявлені моєї проблеми!

відділення: УЗ діагностика

22-01-2014 Добрый день. Хочу выразить свою благодарность врачу УЗИ Бачинской И. В. За ее оперативно быструю работу. А главное, очень качественно выполнив исследование, вы сэкономили мое время и ускорили лечение. Цены доступны. Я считаю, что это не дорого, тем более на таком современном аппарате. Теперь всем знакомым рекомендую Ваши услуги!

відділення: УЗ діагностика

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом