записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0372) 90 90 10
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Чернівецької клініки

Вибрати інше місто
 

УЗД судин шиї та голови

УЗЛ судин шиї та головиКровоносна система – це саме та з’єднуюча ланка організму, яка поєднує всі органи та системи, живить їх, і таким чином дозволяє всьому організмові розвиватися. Особливу увагу варто приділяти судинам в області шиї та голови, адже ці артерії й капіляри доносять поживні речовини до одного з найголовніших органів людського організму – головного мозку. Відтак якщо у судинах голови відбуваються найменші зміни, вони мають вплив на мозок, а разом з тим і на все тіло.

Для слідкування за станом судин шиї та голови й спостереження за порушеннями у їхній роботі лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал Чернівці» пропонують пройти ультразвукову діагностику судин.

Показання для проведення УЗД шиї і голови

УЗ-діагностика судин шиї і голови є найбільш інформативним й точним методом дослідження стану шийних і головних артерій, вен та капілярів. У медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» її призначають для відтворення повної картини роботи кровоносної системи та стану здоров'я пацієнта. Особливо рекомендується проходити таке обстеження при:

 • цукровому діабеті;

 • підвищеному рівні холестерину в крові;

 • гіпертонії;

 • значній пульсації на шиї;

 • головних болях;

 • запамороченнях;

 • важкості голови вранці;

 • погіршенні пам’яті;

 • дискомфорті шийного відділу хребта;

 • остеохондрозі у шийному відділі;

 • після інфарктів або інсультів;

 • після травм шиї.

Також дуже часто після деяких захворювання, як-от інфаркт чи інсульт, УЗД судин шиї та голови пропонують проходити в профілактичних цілях.

Як відбувається УЗД судин шиї та голови

Ультразвукова діагностика будь-якого органа полягає у властивостях м'яких тканин організму, яким притаманні різні ступені опору акустики. Відповідно не всі промені ультразвуку, що направляються на певну ділянку тіла, будуть відбиватися. Через це й виникає чорно-біла картинка, що відображає стан певних органів чи ділянок тіла.

Під час УЗ-діагностики судин шиї і голови обстежують шийні й головні судини, їхній стан, наявність звужень чи розширення, тромбози, течію крові по цих судинах. Тобто таке обстеження дає змогу дослідити найменші зміни в функціонуванні судин.

Під час УЗД шийних та головних судин пацієнта повинен лежати на спині, або ж сидіти. Це залежить від того, в якій ділянці шиї розміщуються судини, що потребують обстеження. Перед процедурою на шкіру наноситься прозорий гель, що забезпечує кращий контакт датчика УЗД зі шкірою. УЗ-діагностика капілярів та артерій шиї або голови надає змогу отримати «зрізи» – зображення чорно-білого кольору, що відображаються на моніторі.

Саме ці «зрізи» і надають інформацію про стан судин шиї і голови. Вони мають зберігатися в лікаря, одну ж копію роздруковують спеціально для пацієнта.

УЗД судин шиї та голови в «Оксфорд Медікал Чернівці»

До основних особливостей проведення ультразвукової діагностики шийних і головних судин в медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» відносяться:

 • зручний запис за телефоном або на сайті;

 • повна консультація лікарем вузького профілю;

 • якість процедури;

 • швидке отримання результатів;

 • новітнє обладнання;

 • комфорт пацієнта.

Якщо Вас турбують болі в голові чи області шиї, відчуваєте хрускіт в шийному відділі хребта, паморочиться голова або трапляється важкість голови зранку, не варто відтягувати час. Пам’ятайте, що своєчасне звернення до вузькопрофільного спеціаліста забезпечує оперативне й ефективне лікування!

Для запису на консультацію лікаря в медичний центр «Оксфорд Медікал Чернівці» звертайтеся за номером телефону: (0372) 90-90-10.

Текстові відгуки

27.10.2017

Проводив УЗД у лікаря Мартинюк Катерини Анатолівни.Дуже порадувало гарне відношення ,професійність і компетентність лікаря.Хотів би порадити даного лікаря,оскільки вважаю,що вона чудово виконала свою роботу і допомогла у виявлені моєї проблеми!

відділення: УЗ діагностика

22.01.2014

Добрый день. Хочу выразить свою благодарность врачу УЗИ Бачинской И. В. За ее оперативно быструю работу. А главное, очень качественно выполнив исследование, вы сэкономили мое время и ускорили лечение. Цены доступны. Я считаю, что это не дорого, тем более на таком современном аппарате. Теперь всем знакомым рекомендую Ваши услуги!

відділення: УЗ діагностика

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки