Ефективне лікування варикозу. Єдина ціна незалежно від стадії хвороби!

УЗД судин шиї та голови в Чернівцях

УЗД судин шиї та головиКровоносна система – це саме та з’єднуюча ланка організму, яка поєднує всі органи та системи, живить їх, і таким чином дозволяє всьому організмові розвиватися. Особливу увагу варто приділяти судинам в області шиї та голови, адже ці артерії й капіляри доносять поживні речовини до одного з найголовніших органів людського організму – головного мозку. Відтак якщо у судинах голови відбуваються найменші зміни, вони мають вплив на мозок, а разом з тим і на все тіло.

Для слідкування за станом судин шиї та голови й спостереження за порушеннями у їхній роботі лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал Чернівці» пропонують пройти ультразвукову діагностику судин.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ УЗД ШИЇ І ГОЛОВИ

УЗ-діагностика судин шиї і голови є найбільш інформативним й точним методом дослідження стану шийних і головних артерій, вен та капілярів. У медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» її призначають для відтворення повної картини роботи кровоносної системи та стану здоров'я пацієнта. Особливо рекомендується проходити таке обстеження при:

 • цукровому діабеті;

 • підвищеному рівні холестерину в крові;

 • гіпертонії;

 • значній пульсації на шиї;

 • головних болях;

 • запамороченнях;

 • важкості голови вранці;

 • погіршенні пам’яті;

 • дискомфорті шийного відділу хребта;

 • остеохондрозі у шийному відділі;

 • після інфарктів або інсультів;

 • після травм шиї.

Також дуже часто після деяких захворювання, як-от інфаркт чи інсульт, УЗД судин шиї та голови пропонують проходити в профілактичних цілях.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ УЗД СУДИН ШИЇ ТА ГОЛОВИ

Ультразвукова діагностика будь-якого органа полягає у властивостях м'яких тканин організму, яким притаманні різні ступені опору акустики. Відповідно не всі промені ультразвуку, що направляються на певну ділянку тіла, будуть відбиватися. Через це й виникає чорно-біла картинка, що відображає стан певних органів чи ділянок тіла.

Під час УЗ-діагностики судин шиї і голови обстежують шийні й головні судини, їхній стан, наявність звужень чи розширення, тромбози, течію крові по цих судинах. Тобто таке обстеження дає змогу дослідити найменші зміни в функціонуванні судин.

Під час УЗД шийних та головних судин пацієнта повинен лежати на спині, або ж сидіти. Це залежить від того, в якій ділянці шиї розміщуються судини, що потребують обстеження. Перед процедурою на шкіру наноситься прозорий гель, що забезпечує кращий контакт датчика УЗД зі шкірою. УЗ-діагностика капілярів та артерій шиї або голови надає змогу отримати «зрізи» – зображення чорно-білого кольору, що відображаються на моніторі.

Саме ці «зрізи» і надають інформацію про стан судин шиї і голови. Вони мають зберігатися в лікаря, одну ж копію роздруковують спеціально для пацієнта.

УЗД СУДИН ШИЇ ТА ГОЛОВИ В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»

До основних особливостей проведення ультразвукової діагностики шийних і головних судин в медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» відносяться:

 • зручний запис за телефоном або на сайті;

 • повна консультація лікарем вузького профілю;

 • якість процедури;

 • швидке отримання результатів;

 • новітнє обладнання;

 • комфорт пацієнта.

Якщо Вас турбують болі в голові чи області шиї, відчуваєте хрускіт в шийному відділі хребта, паморочиться голова або трапляється важкість голови зранку, не варто відтягувати час. Пам’ятайте, що своєчасне звернення до вузькопрофільного спеціаліста забезпечує оперативне й ефективне лікування!

Для запису на консультацію лікаря в медичний центр «Оксфорд Медікал Чернівці» звертайтеся за номером телефону: 0372 93 18 93.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 38 )

відгуки
Марина Дмитрівна Приймак 07-11-2019 Доброго дня хочу подякувати лікарю УЗД Ткачук Юлії . За гарну роботу , якісне зроблене обстеження , за допомогу в моїй ситуаці . ціни хороші , обладнання нове та потужне .Рекомендую

відділення: УЗ діагностика

Вигнан О. 07-06-2019 Щиро вдячний прекрасному спеціалісту та приємній людині Бачинський Ірині Вікторівні за вчасно виявлену патологію на узі, яку ніхто не помітив раніше... буду звертатися тільки у ваш мед центр!!!!!

відділення: УЗ діагностика

Карпюк Світлана 08-05-2019 Найкращий лікар УЗД діагностики. Дуже вдячна Лукашенко Юлі, кваліфікований спеціаліст. Роблю узд МЗ раз у 3 місяці, УЗД дуже точне і якісне, допомогло для операції. Опис дослідження завжди повний. Лікар добре роз"яснює все що баче. Також є додаткове роздруковане фото узд діагностики. Ходила до багатьох лікарів узд, та Лукашенко Юлія найкраща в цій справі. Буду й надалі ходити до неї. Лікаря рекомендую.

відділення: УЗ діагностика

Андрусяк Андрій Георгійович 27-10-2017 Проводив УЗД у лікаря Мартинюк Катерини Анатолівни.Дуже порадувало гарне відношення ,професійність і компетентність лікаря.Хотів би порадити даного лікаря,оскільки вважаю,що вона чудово виконала свою роботу і допомогла у виявлені моєї проблеми!

відділення: УЗ діагностика

Мошковская М. В. 22-01-2014 Добрый день. Хочу выразить свою благодарность врачу УЗИ Бачинской И. В. За ее оперативно быструю работу. А главное, очень качественно выполнив исследование, вы сэкономили мое время и ускорили лечение. Цены доступны. Я считаю, что это не дорого, тем более на таком современном аппарате. Теперь всем знакомым рекомендую Ваши услуги!

відділення: УЗ діагностика

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом