Знижка - 15% на УЗ-діагностику та консультацію терапевта або педіатра для іменинників місяця

УЗД судин шиї та голови в Чернівцях

УЗД судин шиї та головиКровоносна система – це саме та з’єднуюча ланка організму, яка поєднує всі органи та системи, живить їх, і таким чином дозволяє всьому організмові розвиватися. Особливу увагу варто приділяти судинам в області шиї та голови, адже ці артерії й капіляри доносять поживні речовини до одного з найголовніших органів людського організму – головного мозку. Відтак якщо у судинах голови відбуваються найменші зміни, вони мають вплив на мозок, а разом з тим і на все тіло.

Для слідкування за станом судин шиї та голови й спостереження за порушеннями у їхній роботі лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал Чернівці» пропонують пройти ультразвукову діагностику судин.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ УЗД ШИЇ І ГОЛОВИ

УЗ-діагностика судин шиї і голови є найбільш інформативним й точним методом дослідження стану шийних і головних артерій, вен та капілярів. У медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» її призначають для відтворення повної картини роботи кровоносної системи та стану здоров'я пацієнта. Особливо рекомендується проходити таке обстеження при:

 • цукровому діабеті;

 • підвищеному рівні холестерину в крові;

 • гіпертонії;

 • значній пульсації на шиї;

 • головних болях;

 • запамороченнях;

 • важкості голови вранці;

 • погіршенні пам’яті;

 • дискомфорті шийного відділу хребта;

 • остеохондрозі у шийному відділі;

 • після інфарктів або інсультів;

 • після травм шиї.

Також дуже часто після деяких захворювання, як-от інфаркт чи інсульт, УЗД судин шиї та голови пропонують проходити в профілактичних цілях.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ УЗД СУДИН ШИЇ ТА ГОЛОВИ

Ультразвукова діагностика будь-якого органа полягає у властивостях м'яких тканин організму, яким притаманні різні ступені опору акустики. Відповідно не всі промені ультразвуку, що направляються на певну ділянку тіла, будуть відбиватися. Через це й виникає чорно-біла картинка, що відображає стан певних органів чи ділянок тіла.

Під час УЗ-діагностики судин шиї і голови обстежують шийні й головні судини, їхній стан, наявність звужень чи розширення, тромбози, течію крові по цих судинах. Тобто таке обстеження дає змогу дослідити найменші зміни в функціонуванні судин.

Під час УЗД шийних та головних судин пацієнта повинен лежати на спині, або ж сидіти. Це залежить від того, в якій ділянці шиї розміщуються судини, що потребують обстеження. Перед процедурою на шкіру наноситься прозорий гель, що забезпечує кращий контакт датчика УЗД зі шкірою. УЗ-діагностика капілярів та артерій шиї або голови надає змогу отримати «зрізи» – зображення чорно-білого кольору, що відображаються на моніторі.

Саме ці «зрізи» і надають інформацію про стан судин шиї і голови. Вони мають зберігатися в лікаря, одну ж копію роздруковують спеціально для пацієнта.

УЗД СУДИН ШИЇ ТА ГОЛОВИ В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»

До основних особливостей проведення ультразвукової діагностики шийних і головних судин в медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» відносяться:

 • зручний запис за телефоном або на сайті;

 • повна консультація лікарем вузького профілю;

 • якість процедури;

 • швидке отримання результатів;

 • новітнє обладнання;

 • комфорт пацієнта.

Якщо Вас турбують болі в голові чи області шиї, відчуваєте хрускіт в шийному відділі хребта, паморочиться голова або трапляється важкість голови зранку, не варто відтягувати час. Пам’ятайте, що своєчасне звернення до вузькопрофільного спеціаліста забезпечує оперативне й ефективне лікування!

Для запису на консультацію лікаря в медичний центр «Оксфорд Медікал Чернівці» звертайтеся за номером телефону: 0372 93 18 93.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 38 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар ультразвукової діагностики: Пєскова Ольга Андріївна
Пєскова Ольга Андріївна Лікар ультразвукової діагностики
Лікар ультразвукової діагностики: Пєскова Ольга Андріївна
Пєскова Ольга АндріївнаЛікар ультразвукової діагностики

інформація про лікаря

Стаж роботи більше  4 років

 

Обстежує  дорослих з 18 років

Виконує дані УЗД:

- ОЧП

- ОМТ

- Урологічні органи

- Щ/з

- М/з

- Нирки та сечовий міхур

- Серце

- Судини, крім судин голови

 

показати повний текст

відгуки
Юля 21-08-2021 Хочу подякувати вам за хорошого спеціаліста по УЗД дитячого серця ... Щиро дякую Сторожук О.С, таких хороших дійсно мало

відділення: УЗ діагностика

Манюк Ольга Анатоліївна 08-07-2021 Катерина Анатоліївна Мартинюк дуже досвідчений лікар,завжди уважна,чуйна,її висновки і діагнози підтверджують інші спеціалісти.Завжди обстежуємося у неї всією родиною і рекомендуємо усім знайомим ,родичам та друзям.Дякуємо за вашу надважливу працю,Катерино Анатоліївно!!!

відділення: УЗ діагностика

Світлана 06-07-2021 Висловлюю щирі слова вдячності Катерині Анатоліївні Мартинюк за професіоналізм, людяність, уважність та компетентність. Була у кількох фахівців інших клінік та тільки Катерина Анатоліївна на діагностиці побачила те, чого не бачили інші. Завдяки їй повністю змінився хід запланованої операції. Вона професіоналсвоєї справи. Завжди буду пам’ятати і тільки в цієї лікарки проходити обстеження всією сім’єю та рекомендуватиму всім друзям та знайомим.Дякую медичному центру «Оксфорд» за те, що підбираєте тільки найкращих фахівців! Бережіть їх!

відділення: УЗ діагностика

Ірина 04-07-2021 Катерина Анатоліївна чудовий спеціаліст, справжній профі в своїй роботі. Уважна, досвідчена, не поспішає при обстеженні, все уважно оглядає та діагностує. Людина, яка дуже відповідально відноситься до своєї роботи, а це головне. Довіряю її обстеженням на всі 100%. Завжди рекомендую її як спеціаліста своїм знайомим і всі задоволені!

відділення: УЗ діагностика

Марина Дмитрівна Приймак 07-11-2019 Доброго дня хочу подякувати лікарю УЗД Ткачук Юлії . За гарну роботу , якісне зроблене обстеження , за допомогу в моїй ситуаці . ціни хороші , обладнання нове та потужне .Рекомендую

відділення: УЗ діагностика

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом