Консультація лікаря онлайн!
Безпечно та ефективно!

УЗД щитоподібної залози в Чернівцях

УЗД щитоподібної залозиЩитоподібна залоза є органом, яка хоч і не виконує прямих функцій таких, як травлення чи кровопостачання, та все ж таки є важливим важелем у роботі ендокринної системи, що гармонізує роботу всього організму. Тому дуже важливо дбати про здоров'я щитоподібної залози, контролювати її стан, розмір та вироблення нею гормонів.

 

Найдієвішим способом контролю за функціональністю щитоподібної залози є її ультразвукова діагностика. Цей метод обстеження щитовидки є найінформативнішим, абсолютно безпечним та дуже простим, як для лікаря, так і для пацієнта. Але поруч із цим дослідження за допомогою ультразвукового апарата дає велику кількість необхідної інформації, при наявності якої можна скласти повну клінічну картину про стан щитовидної залози та загального стану здоров'я пацієнта.


Проведення УЗД щитоподібної залози стало можливим тільки декілька десятків років тому, раніше обстеження цього проводили вручну, за допомогою пальпації шиї. Та зараз УЗД-апарат дає змогу визначити найпоширеніші хвороби щитовидки, наприклад, зоб, кісту, гіпотиреоз, аденому, і навіть рак.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ УЗД

Зважаючи на таке поширене явище, як йододефіцит, що може стати причиною багатьох захворювань щитоподібної залози, УЗД варто проводити навіть не для підтвердження діагнозу, а й з профілактичною метою. Насамперед для того, щоб пересвідчитися, що щитовидка в порядку і її розміри ні збільшилися, ані зменшилися. Особливу увагу на це варто звернути людям, які помічають у себе:

 • загальне виснаження організму;

 • раптове схуднення;

 • різке ожиріння;

 • швидку втому;

 • апатію;

 • погане самопочуття;

 • сонливість;

 • слабкість у м’язах;

 • безпричинний поганий настрій;

 • набряки на шиї;

 • часту дратівливість;

 • зміни у серцебитті.

До групи ризику щодо захворювань щитоподібної залози також відносяться люди:

 • які працюють в умовах, що вважаються шкідливими для здоров'я;

 • старше 40-літнього віку;

 • хворі на цукровий діабет;

 • ендокринних проблем;

 • спадкові хвороби щитовидки.

У будь-якому випадку варто чи ні проводити ультразвукову діагностику щитовидної залози визначає лікар-ендокринолог.

ПІДГОТОВКА ДО УЛЬТРАЗВУКУ

Перед процедурою УЗД щитовидної залози немає спеціальних вимог до підготовки, оскільки щитовидна не є органом травної чи видільної систем. Немає потреби в обмеженні продуктів харчуванні, та все ж таки за декілька годин до УЗД не варто приймати їжі. Особливу увагу саме на цей пункт слід звернути, якщо лікар призначив аналіз крові. Здавати кров на гормони, що виробляються щитоподібною залозою, треба натще.

ПРОЦЕДУРА УЗД ЩИТОПОДІБНОЇ ЗАЛОЗИ

Ультразвукова діагностика щитовидки – повністю безболісна процедура, яка не приносить пацієнтові жодного дискомфорту. Проводиться вона як лежачи на спині, так і сидячи – все залежить від комфорту пацієнта. Під час обстеження лікар вивчає орган за допомогою лінійного датчика, яким проводить по передній частині шиї. Цей датчик завдяки ультразвуковим хвилям відтворює форму щитоподібної залози, показує її стан, будову, розміри, структуру, якість кровопостачання, допомагає діагностувати новоутворення, або виключити його наявність.

 

Після процедури лікар-ендокринолог повністю вивчає весь матеріал, зібраний за допомогою ультразвукового апарата, і тільки тоді він може поставити точний діагноз.

Для запису на огляд до лікаря-ендокринолога, або на процедуру УЗД щитовидної залози у медичний центр «Оксфорд Медікал Чернівці» звертайтеся за телефоном: (0372) 90-90-10.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБачинська Ірина Вікторівна Лікар ультразвукової діагностики І категорії кандидат медичних наук
Бачинська Ірина ВікторівнаЛікар ультразвукової діагностики І категорії кандидат медичних наук

інформація про лікаря

2006 р. - Буковинський державний медичний університет (БДМУ), спеціальність «Лікувальна справа». Диплом з відзнакою.

2008 - інтернатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на базі Чернівецької обласної клінічної лікарні (ЧОКБ).

2008 - магістратура на кафедрі внутрішньої медицини, фізичної реабілітації, спортивної медицини та фізичного виховання БДМУ, диплом магістра.

2008 - лікар УЗД поліклініки № 5 м. Чернівці.

2011 р. - лікар УЗД Чернівецької обласної клінічної лікарні (ЧОКБ).

2012р. - аспірантура на кафедрі внутрішньої медицини, фізичної реабілітації, спортивної медицини та фізичного виховання БДМУ, апробація кандидатської дисертаційної роботи (кардіологія).

З 2011 р. по час - лікар ультразвукової діагностики в МЦ «Оксфорд Медікал».

Автор наукових статей з УЗД і кардіології. Учасник науково-практичних, міжнародних конференцій з УЗД.

показати повний текст
Лукашенко Юлія Володимирівна лікар ультразвукової діагностики ІІ категорії
Лукашенко Юлія Володимирівналікар ультразвукової діагностики ІІ категорії

пр. Незалежності 121-А;

інформація про лікаря

В 2011р. закінчила Буковинський державний  медичний університет. Спеціальність  “Лікувальна справа”

В 2013р. закінчила інтернатуру за спеціальністю “Радіологія”  на базі Львівського національного медичного  університету  ім. Данила Галицького.

З 2013р. лікар ультразвукової діагностики в лікарні швидкої медичної допомоги м.Чернівці.

В  2013р пройшла курси  інформації та стажування на базі тренінг центру “TOSHIBA” за темою “Основи ультразвукової діагностики дифузних захворювань паренхіми нирок”.

В 2013р. отримала звання лікаря спеціаліста за спеціальністю “Ультра звукова діагностика” Івано–Франківський національний медичний університет

В 2014р. пройшла курси інформації та стажування на базі навчального центру високих ультразвукових технологій м. Київ. За темою “Сучасна ультразвукова діагностика з доплерографією захворювань шлунково – кишкового тракту, гепатобіліарної системи  та підшлункової залози”.

В 2016р. підвищувала кваліфікацію на курсах інформації та стажування з циклу “Ультразвукова діагностика опорно – рухової системи у дорослих та дітей”. На базі інституту патології хребта та суглобів м. Харків.

З 2016р. по сьогоднішній день лікар ультразвукової діагностики МЦ “Оксфорд Медікал”.

показати повний текст
Ткачик Юлія Ярославівна Лікар ультразвукової діагностики
Ткачик Юлія ЯрославівнаЛікар ультразвукової діагностики

пр. Незалежності 121-А;

інформація про лікаря

 • В 2006 році закінчила Буковинський державний медичний університет за спеціальністю: «лікувальна справа»
 • З 2006 по 2008 р. - інтернатура при Буковинському державному університеті  за спеціальністю «внутрішні хвороби»
 • З 01.08.2008 р. - «лікар-стажист з функціональної діагностики» та «лікар- терапевт дільничий» в Заставнівській ЦРЛ.   
 • 18.08.2008 - 18.09.2008 р. - курси інформації та стажування з функціональної діагностики при Обласній клінічній лікарні (м. Чернівці)
 • 18.02.2009 - 23.05.2009 р. - курси спеціалізації з «Ультразвукової діагностики» при Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького, факультет післядипломної освіти.
 • 22.06.2009 - 22.07.2009 р. - курси інформації та стажування  з ультразвукової діагностики на базі відділу ультразвукової діагностики діагностичного центру (м. Чернівці)
 • З 18.11.2009 року - «лікар -терапевт дільничий» та «Лікар-УЗД» при Заставнівській ЦРЛ.
 • 28.05.2012 - 28.06.2012 р – цикл тематичного удосконалення «Ехокардіографія серця та магістральних судин» при НМАПО ім.. Шупика   (м. Київ)
 • Вересень 2013 р - ПАЦ по ультразвуковій діагностиці при НМАПО ім.Шупика ( м. Київ)
 • 06.05.2014 р. присвоєна кваліфікація лікаря з ультразвукової діагностики другої категорії
 • З 2018 р. – лікар ультразвукової діагностики в МЦ «Оксфорд Медікал» Чернівці
показати повний текст
Мартинюк Катерина Анатоліївна Лікар ультразвукової діагностики
ІІ категорії
Мартинюк Катерина АнатоліївнаЛікар ультразвукової діагностики
ІІ категорії

пр. Незалежності 121-А;

інформація про лікаря

2010 р. - закінчила Буковинський державний медичний університет (БДМУ), спеціальність «Педіатрія».

2010 - 2013 рр.. - Інтернатура за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на базі Чернівецького пологового будинку № 2

2013р. - Цикл спеціалізації «ультразвукова діагностика» на базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

показати повний текст

відгуки
07-11-2019 Доброго дня хочу подякувати лікарю УЗД Ткачук Юлії . За гарну роботу , якісне зроблене обстеження , за допомогу в моїй ситуаці . ціни хороші , обладнання нове та потужне .Рекомендую

відділення: УЗ діагностика

07-06-2019 Щиро вдячний прекрасному спеціалісту та приємній людині Бачинський Ірині Вікторівні за вчасно виявлену патологію на узі, яку ніхто не помітив раніше... буду звертатися тільки у ваш мед центр!!!!!

відділення: УЗ діагностика

08-05-2019 Найкращий лікар УЗД діагностики. Дуже вдячна Лукашенко Юлі, кваліфікований спеціаліст. Роблю узд МЗ раз у 3 місяці, УЗД дуже точне і якісне, допомогло для операції. Опис дослідження завжди повний. Лікар добре роз"яснює все що баче. Також є додаткове роздруковане фото узд діагностики. Ходила до багатьох лікарів узд, та Лукашенко Юлія найкраща в цій справі. Буду й надалі ходити до неї. Лікаря рекомендую.

відділення: УЗ діагностика

27-10-2017 Проводив УЗД у лікаря Мартинюк Катерини Анатолівни.Дуже порадувало гарне відношення ,професійність і компетентність лікаря.Хотів би порадити даного лікаря,оскільки вважаю,що вона чудово виконала свою роботу і допомогла у виявлені моєї проблеми!

відділення: УЗ діагностика

22-01-2014 Добрый день. Хочу выразить свою благодарность врачу УЗИ Бачинской И. В. За ее оперативно быструю работу. А главное, очень качественно выполнив исследование, вы сэкономили мое время и ускорили лечение. Цены доступны. Я считаю, что это не дорого, тем более на таком современном аппарате. Теперь всем знакомым рекомендую Ваши услуги!

відділення: УЗ діагностика

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом