УЗД щитоподібної залози в Чернівцях

УЗД щитоподібної залозиЩитоподібна залоза є органом, яка хоч і не виконує прямих функцій таких, як травлення чи кровопостачання, та все ж таки є важливим важелем у роботі ендокринної системи, що гармонізує роботу всього організму. Тому дуже важливо дбати про здоров'я щитоподібної залози, контролювати її стан, розмір та вироблення нею гормонів.

 

Найдієвішим способом контролю за функціональністю щитоподібної залози є її ультразвукова діагностика. Цей метод обстеження щитовидки є найінформативнішим, абсолютно безпечним та дуже простим, як для лікаря, так і для пацієнта. Але поруч із цим дослідження за допомогою ультразвукового апарата дає велику кількість необхідної інформації, при наявності якої можна скласти повну клінічну картину про стан щитовидної залози та загального стану здоров'я пацієнта.


Проведення УЗД щитоподібної залози стало можливим тільки декілька десятків років тому, раніше обстеження цього проводили вручну, за допомогою пальпації шиї. Та зараз УЗД-апарат дає змогу визначити найпоширеніші хвороби щитовидки, наприклад, зоб, кісту, гіпотиреоз, аденому, і навіть рак.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ УЗД

Зважаючи на таке поширене явище, як йододефіцит, що може стати причиною багатьох захворювань щитоподібної залози, УЗД варто проводити навіть не для підтвердження діагнозу, а й з профілактичною метою. Насамперед для того, щоб пересвідчитися, що щитовидка в порядку і її розміри ні збільшилися, ані зменшилися. Особливу увагу на це варто звернути людям, які помічають у себе:

 • загальне виснаження організму;

 • раптове схуднення;

 • різке ожиріння;

 • швидку втому;

 • апатію;

 • погане самопочуття;

 • сонливість;

 • слабкість у м’язах;

 • безпричинний поганий настрій;

 • набряки на шиї;

 • часту дратівливість;

 • зміни у серцебитті.

До групи ризику щодо захворювань щитоподібної залози також відносяться люди:

 • які працюють в умовах, що вважаються шкідливими для здоров'я;

 • старше 40-літнього віку;

 • хворі на цукровий діабет;

 • ендокринних проблем;

 • спадкові хвороби щитовидки.

У будь-якому випадку варто чи ні проводити ультразвукову діагностику щитовидної залози визначає лікар-ендокринолог.

ПІДГОТОВКА ДО УЛЬТРАЗВУКУ

Перед процедурою УЗД щитовидної залози немає спеціальних вимог до підготовки, оскільки щитовидна не є органом травної чи видільної систем. Немає потреби в обмеженні продуктів харчуванні, та все ж таки за декілька годин до УЗД не варто приймати їжі. Особливу увагу саме на цей пункт слід звернути, якщо лікар призначив аналіз крові. Здавати кров на гормони, що виробляються щитоподібною залозою, треба натще.

ПРОЦЕДУРА УЗД ЩИТОПОДІБНОЇ ЗАЛОЗИ

Ультразвукова діагностика щитовидки – повністю безболісна процедура, яка не приносить пацієнтові жодного дискомфорту. Проводиться вона як лежачи на спині, так і сидячи – все залежить від комфорту пацієнта. Під час обстеження лікар вивчає орган за допомогою лінійного датчика, яким проводить по передній частині шиї. Цей датчик завдяки ультразвуковим хвилям відтворює форму щитоподібної залози, показує її стан, будову, розміри, структуру, якість кровопостачання, допомагає діагностувати новоутворення, або виключити його наявність.

 

Після процедури лікар-ендокринолог повністю вивчає весь матеріал, зібраний за допомогою ультразвукового апарата, і тільки тоді він може поставити точний діагноз.

Для запису на огляд до лікаря-ендокринолога, або на процедуру УЗД щитовидної залози у медичний центр «Оксфорд Медікал Чернівці» звертайтеся за телефоном: (0372) 90-90-10.

( Рейтинг: 4.90, голосів: 39 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар з ультразвукової діагности <br>1 Категорія: Сіренко Денис Вадимович
Сіренко Денис Вадимович Лікар з ультразвукової діагности
1 Категорія
Лікар з ультразвукової діагности <br>1 Категорія: Сіренко Денис Вадимович
Сіренко Денис ВадимовичЛікар з ультразвукової діагности
1 Категорія
Відео-візитка

інформація про лікаря

2012 р. – закінчив Донецький Національний медичний університет ім. М. Горького    

2012 р. – лікар-стажист ультразвукової діагностики в «ДЗ НПМ РДЦ МОЗ України», м. Донецьк

2012-2014  р. - інтернатура за спеціальністю «Радіологія» на базі Донецького обласного протипухлинного центру

2013 р. - стажування в університетській кліниці Донецького Національного медичного університету, м. Донецьк

2014 р. – курси спеціалізація по ультразвуковій діагностиці на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти

2014 р. – лікар ультразвукової діагностики в «ДЗ НПМ РДЦ МОЗ України», м. Донецьк

2015 р. -  тренінг «Основи УЗД щитоподібної залози» в Національному університеті охорони здоров’я України ім. П. Л. Шупіка

2015 р. – ТУ «Ультразвукова діагностика в педіатрії» в Харківській медичній академії післядипломної освіти

2017 р. - ТУ «Променева діагностика захворювань молочної залози» в Національному університеті охорони здоров’я України ім. П. Л. Шупіка

2018 р. – ТУ «Ультразвукова діагностика патології опорно-рухового апарату» в Харківській медичній академії післядипломної освіти

2019 р. - ТУ «Доплерографія магістральних судин шиї, черевної порожнини та нижніх кінцівок» в Харківській медичній академії післядипломної освіти;

2019 р. - ТУ «Ультразвукова діагностика невідкладних станів при захворюваннях та травматичних пошкодженнях органів черевної порожнини» в Харківській медичній академії післядипломної освіти

2020 р. – тренінг «УЗД в урології», Міжнародна академія сучасної медичної освіти, м . Київ

2021 р. - лікар ультразвукової діагностики, «Добробут», м. Київ

2022 р – лікар ультразвукової діагностики, «Оксфорд Медікал Київ»

2023 – лікар ультразвукової діагностики, «Оксфорд Медікал Чернівці»

 

Виконує:

УЗД органів черевної порожнини

УЗД жовчного міхура з жовчогінним сніданком

УЗД нирок, наднирників, сечового міхура, передміхурової залози з визначенням залишкової сечі

УЗД калитки

УЗД статевого прутня

УЗД щитоподібної та паращитоподібних залоз;

УЗД молочних залоз

УЗД слинних залоз

УЗД суглобів

УЗД очей

УЗД судин нирок

УЗД черевного відділу аорти

УЗД лімфатичних вузлів

в тому числі дитяче УЗД

показати повний текст

відгуки
Юля 21-08-2021 Хочу подякувати вам за хорошого спеціаліста по УЗД дитячого серця ... Щиро дякую Сторожук О.С, таких хороших дійсно мало

відділення: УЗ діагностика

Манюк Ольга Анатоліївна 08-07-2021 Катерина Анатоліївна Мартинюк дуже досвідчений лікар,завжди уважна,чуйна,її висновки і діагнози підтверджують інші спеціалісти.Завжди обстежуємося у неї всією родиною і рекомендуємо усім знайомим ,родичам та друзям.Дякуємо за вашу надважливу працю,Катерино Анатоліївно!!!

відділення: УЗ діагностика

Світлана 06-07-2021 Висловлюю щирі слова вдячності Катерині Анатоліївні Мартинюк за професіоналізм, людяність, уважність та компетентність. Була у кількох фахівців інших клінік та тільки Катерина Анатоліївна на діагностиці побачила те, чого не бачили інші. Завдяки їй повністю змінився хід запланованої операції. Вона професіоналсвоєї справи. Завжди буду пам’ятати і тільки в цієї лікарки проходити обстеження всією сім’єю та рекомендуватиму всім друзям та знайомим.Дякую медичному центру «Оксфорд» за те, що підбираєте тільки найкращих фахівців! Бережіть їх!

відділення: УЗ діагностика

Ірина 04-07-2021 Катерина Анатоліївна чудовий спеціаліст, справжній профі в своїй роботі. Уважна, досвідчена, не поспішає при обстеженні, все уважно оглядає та діагностує. Людина, яка дуже відповідально відноситься до своєї роботи, а це головне. Довіряю її обстеженням на всі 100%. Завжди рекомендую її як спеціаліста своїм знайомим і всі задоволені!

відділення: УЗ діагностика

Марина Дмитрівна Приймак 07-11-2019 Доброго дня хочу подякувати лікарю УЗД Ткачук Юлії . За гарну роботу , якісне зроблене обстеження , за допомогу в моїй ситуаці . ціни хороші , обладнання нове та потужне .Рекомендую

відділення: УЗ діагностика

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом