Відгуки клієнтів про напрям УЗ діагностика
Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.
Відгуки пацієнтів
Юра 26.05.2026
Робив узд суглобів кілька разів і не тільки, Дуже сильно задоволений все чітко і ясно Інформативно.Одразу видно що Лікар знає свою справу хочу виразити вдячність Лікарю Денису Сиренко, можу спокійно продовжувати лікуватись, завдяки точному обстеженю та слідкувати чи є зміни. Рекомендую!!!
Тетяна 31.03.2026
Хочу залишити відгук про лікаря УЗД я дуже задоволена прийомом. Лікар уважний, все детально пояснює, відповідає на всі запитання без поспіху. Обстеження пройшло комфортно, без стресу, адже стояло питання операції. Відчувається професіоналізм і людяне ставлення до пацієнта. Дуже приємно, коли лікар не просто робить свою роботу, а дійсно піклується. Рекомендую!
Інна 25.11.2025
Гарний і привітний лікар, професійно провела діагностику, все пояснила! Велике дякую Вам!
Лілія 03.11.2025
Доброго дня! Хочу висловити вдячність лікарю Мартинюк К.А. за те,що вчасно знайшла проблему щитоподібної залози,раніше всі говорили,що нічого страшного 3 мм ,вузол,коли попала до неї ,вона терміново відправила нас на пункцію! Діагноз був -рак,при вузлі 3 мм( Мене прооперували, а вже були метастази у лімфатичні вузли( Всім рекомендую її! Вона і мою сестру обстежувала,не могли знайти проблему,а вона знайшла і тиск нормалізувався( була пухлина в наднирнику) Дякую величезне вам за цього спеціаліста!
Марина Павлова 05.09.2025
Узист Сіренко суперуважний професіонал Рекомендую!
Альона 30.03.2025
Щиро дякую Денису Вадимовичу за уважне ставлення та професійний підхід! Обстеження було проведене ретельно, лікар усе пояснив зрозуміло та спокійно. Дуже приємно, коли зустрічаєш таких чуйних і компетентних спеціалістів. Рекомендую!
Записатись через кол-центр
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр