записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0372) 90 90 10
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Чернівецької клініки

Вибрати інше місто
 

Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини

УЗД органів черевної порожнини - по праву можна вважати одним з найбезпечніших, безболісних і максимально інформативних методів діагностики захворювань таких внутрішніх органів як: підшлункова залоза, печінка, селезінка і жовчний міхур. Саме такий метод діагностики найпопулярніший, так як має ряд істотних переваг.

Коли потрібно робити УЗД органів черевної порожнини

Вам потрібно пройти УЗД органів черевної порожнини, якщо у Вас спостерігаються такі симптоми:

  • ниючий або гострий біль в області живота;
  • відчуття тяжкості і здуття;
  • підвищене газоутворення;
  • гіркота і сухість у роті;
  • висип на шкірі.

Час, витрачений на проведення даного обстеження всього 20-30 хв. Сучасне обладнання, яким оснащений кабінет ультразвукової діагностики, дозволяє кваліфікованому фахівцю визначити стан внутрішніх органів і встановити причину поганого самопочуття пацієнта. 

УЗД печінки

Печінка - один з найбільших органів черевної порожнини, що виконує ряд важливих функцій для організму. За допомогою ультразвукової діагностики можна визначити порушення кровотоку, наявність каменів або новоутворень, гострі і хронічні гепатити.

УЗД підшлункової залози

Підшлункова залоза «захована в глибині» черевної порожнини, що не дає можливості досліджувати її за допомогою звичайної польпаціі. Тільки проведення ультразвукової діагностики дає можливість фахівцеві визначити розмір і форму органу, розміщення щодо інших органів і наявність кіст.

УЗД жовчного міхура

Перше що визначає УЗД - це форму і розмір органу, наявність утворених каменів, порушення відтоку жовчі, холецистит, дискінезію (порушена рухливість), наявність кіст і паразитів.

УЗД селезінки

Кровотворна функція покладена саме на цей орган. Також вона виробляє антитіла і визначає шкідливі мікроорганізми в потоці крові. Саме ультразвукове дослідження дозволяє визначити наявність вроджених вад розвитку, інфаркт (виникає під час лейкозу або інших інфекцій), заворот (або перекручування ніжки), абсцеси, кісти і спленомегалию (збільшення селезінки).

Ультразвукова система PILIPS CLEAR VUE 550, яку використовують в медичному центрі «Оксфорд Медікал», повністю відповідає високим вимогою до якості візуалізації. Апарат оснащений сучасними технологіями ACTIVTARRAY, які вбудовані безпосередньо в сам датчик, завдяки цьому лікар бачить максимально чітке зображення обстежуваного органу.

Переваги МЦ «Оксфорд Медікал»

1. Сучасне надточне обладнання

2. Кваліфіковані фахівці

3. Попередній запис на прийом, що істотно заощаджує Ваш час

4. Доступні ціни та постійно діючі акції.

Записуйтеся на УЗД органів черевної порожнини в телефонному режимі (0372) 90 90 10

Текстові відгуки

27.10.2017

Проводив УЗД у лікаря Мартинюк Катерини Анатолівни.Дуже порадувало гарне відношення ,професійність і компетентність лікаря.Хотів би порадити даного лікаря,оскільки вважаю,що вона чудово виконала свою роботу і допомогла у виявлені моєї проблеми!

відділення: УЗ діагностика

22.01.2014

Добрый день. Хочу выразить свою благодарность врачу УЗИ Бачинской И. В. За ее оперативно быструю работу. А главное, очень качественно выполнив исследование, вы сэкономили мое время и ускорили лечение. Цены доступны. Я считаю, что это не дорого, тем более на таком современном аппарате. Теперь всем знакомым рекомендую Ваши услуги!

відділення: УЗ діагностика

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки