УЗД передміхурової залози в Чернівцях

УЗД передміхурової залозиУЗД передміхурової залози є найдоступнішим, найінформативнішим та найбільш достовірним способом дослідження стану передміхурової залози. Цей метод дослідження дає можливість проконтролювати ефективність лікування сечостатевих хвороб у чоловіків. Сюди відносять аденому простати, простатит, кісти та рак.

ПОКАЗАННЯ ДО ВИКОРИСТАННЯ УЗД ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ

Ультразвукову діагностику передміхурової залози призначають при:

  • профілактичних оглядах;

  • утрудненому сечовипусканні;

  • частих позивах помочитися;

  • болях в паховій області;

  • кров’янистих виділеннях;

  • зниженні лібідо;

  • болях протягом статевого акту;

  • підвищеному рівні ПСА у крові.

При наявності лише одного з таких показів потрібно обов’язково звернутися до лікаря-діагноста, який застосовуючи метод ультразвукового обслідування поставить діагноз, встановить точну причину захворювання та припише ефективне лікування.

МЕТОДИ УЗД ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ

Побутує два види здійснення діагностики за допомогою ультразвуку передміхурової залози у мужчин:

  • трансабдомінальний;

  • трансректальний.

Трансабдомінальний метод є найдоступнішим і максимально зручним для пацієнта методом обстеження. Під час такого заходу пацієнт не почуває ніякого дискомфорту. Цей спосіб вимагає попередньої підготовки: за декілька годин до проведення обстеження потрібно вжити більше одного літру рідини й уникати сечовипускання, щоб сечовий міхур був переповненим.

Трансректальний метод УЗД передміхурової залози є інформативним способом діагностики особливостей її будови. Впродовж такого обстеження використовуються високочастотні ультразвукові датчики, які дають змогу більш точно просканувати форму і будову органів, а так само визначити навіть наймаліші видозміни простати. Окрім цього, трансректальне ультразвукове дослідження надає можливість провести допплерографічне обстеження судин та отримати зрізи за допомогою тривимірного режиму.

ЯК ПРОХОДИТЬ УЗД ОБСТЕЖЕННЯ

Для трансабдомінального методу УЗД передміхурової залози потрібно лежати на спині. Датчик ультразвукового дослідження обстежує простату в стандартних повздовжній та поперечній площинах. Та все ж таки при особливій потребі можна застосовувати будь-яку проекцію. Переважно під час трансбдомінальної діагностики проводять обстеження також і сечового міхура.

Подібний тип дослідження застосовують для визначення форми, розмірів, симетричності, об’єму й місця розташування відносно суміжних органів тіла передміхурової залози. Трансабдомінальний метод застосовують при попередній і скринінговій діагностиці.

Під час проведення трансректального обстеження комфорт пацієнта впродовж процедури не порушується, адже датчик для проведення трансректального методу діагностики передміхурової залози шляхом ультразвуку є невеликим. А перед здійсненням дослідження на нього надягається додатковий чохол, змащений спеціальним засобом для особливого захисту.

Трансректальна ультразвукова діагностика не потребує наповнення сечового міхура перед проведенням. Зате за декілька днів до обстеження слід дотримуватися безшлакової дієти, а безпосередньо перед процедурою варто зробити очисну клізму.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» кваліфіковані лікарі-урологи зможуть провести необхідну підготовку перед УЗД передміхурової залози та допоможуть обрати найоптимальніший та найефективніший метод дослідження.

Звертайтеся за телефоном: (0372) 90-90-10.

( Рейтинг: 4.94, голосів: 31 )

відгуки
Юля 21-08-2021 Хочу подякувати вам за хорошого спеціаліста по УЗД дитячого серця ... Щиро дякую Сторожук О.С, таких хороших дійсно мало

відділення: УЗ діагностика

Манюк Ольга Анатоліївна 08-07-2021 Катерина Анатоліївна Мартинюк дуже досвідчений лікар,завжди уважна,чуйна,її висновки і діагнози підтверджують інші спеціалісти.Завжди обстежуємося у неї всією родиною і рекомендуємо усім знайомим ,родичам та друзям.Дякуємо за вашу надважливу працю,Катерино Анатоліївно!!!

відділення: УЗ діагностика

Світлана 06-07-2021 Висловлюю щирі слова вдячності Катерині Анатоліївні Мартинюк за професіоналізм, людяність, уважність та компетентність. Була у кількох фахівців інших клінік та тільки Катерина Анатоліївна на діагностиці побачила те, чого не бачили інші. Завдяки їй повністю змінився хід запланованої операції. Вона професіоналсвоєї справи. Завжди буду пам’ятати і тільки в цієї лікарки проходити обстеження всією сім’єю та рекомендуватиму всім друзям та знайомим.Дякую медичному центру «Оксфорд» за те, що підбираєте тільки найкращих фахівців! Бережіть їх!

відділення: УЗ діагностика

Ірина 04-07-2021 Катерина Анатоліївна чудовий спеціаліст, справжній профі в своїй роботі. Уважна, досвідчена, не поспішає при обстеженні, все уважно оглядає та діагностує. Людина, яка дуже відповідально відноситься до своєї роботи, а це головне. Довіряю її обстеженням на всі 100%. Завжди рекомендую її як спеціаліста своїм знайомим і всі задоволені!

відділення: УЗ діагностика

Марина Дмитрівна Приймак 07-11-2019 Доброго дня хочу подякувати лікарю УЗД Ткачук Юлії . За гарну роботу , якісне зроблене обстеження , за допомогу в моїй ситуаці . ціни хороші , обладнання нове та потужне .Рекомендую

відділення: УЗ діагностика

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом