Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

УЗД передміхурової залози в Чернівцях

УЗД передміхурової залозиУЗД передміхурової залози є найдоступнішим, найінформативнішим та найбільш достовірним способом дослідження стану передміхурової залози. Цей метод дослідження дає можливість проконтролювати ефективність лікування сечостатевих хвороб у чоловіків. Сюди відносять аденому простати, простатит, кісти та рак.

ПОКАЗАННЯ ДО ВИКОРИСТАННЯ УЗД ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ

Ультразвукову діагностику передміхурової залози призначають при:

 • профілактичних оглядах;

 • утрудненому сечовипусканні;

 • частих позивах помочитися;

 • болях в паховій області;

 • кров’янистих виділеннях;

 • зниженні лібідо;

 • болях протягом статевого акту;

 • підвищеному рівні ПСА у крові.

При наявності лише одного з таких показів потрібно обов’язково звернутися до лікаря-діагноста, який застосовуючи метод ультразвукового обслідування поставить діагноз, встановить точну причину захворювання та припише ефективне лікування.

МЕТОДИ УЗД ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ

Побутує два види здійснення діагностики за допомогою ультразвуку передміхурової залози у мужчин:

 • трансабдомінальний;

 • трансректальний.

Трансабдомінальний метод є найдоступнішим і максимально зручним для пацієнта методом обстеження. Під час такого заходу пацієнт не почуває ніякого дискомфорту. Цей спосіб вимагає попередньої підготовки: за декілька годин до проведення обстеження потрібно вжити більше одного літру рідини й уникати сечовипускання, щоб сечовий міхур був переповненим.

Трансректальний метод УЗД передміхурової залози є інформативним способом діагностики особливостей її будови. Впродовж такого обстеження використовуються високочастотні ультразвукові датчики, які дають змогу більш точно просканувати форму і будову органів, а так само визначити навіть наймаліші видозміни простати. Окрім цього, трансректальне ультразвукове дослідження надає можливість провести допплерографічне обстеження судин та отримати зрізи за допомогою тривимірного режиму.

ЯК ПРОХОДИТЬ УЗД ОБСТЕЖЕННЯ

Для трансабдомінального методу УЗД передміхурової залози потрібно лежати на спині. Датчик ультразвукового дослідження обстежує простату в стандартних повздовжній та поперечній площинах. Та все ж таки при особливій потребі можна застосовувати будь-яку проекцію. Переважно під час трансбдомінальної діагностики проводять обстеження також і сечового міхура.

Подібний тип дослідження застосовують для визначення форми, розмірів, симетричності, об’єму й місця розташування відносно суміжних органів тіла передміхурової залози. Трансабдомінальний метод застосовують при попередній і скринінговій діагностиці.

Під час проведення трансректального обстеження комфорт пацієнта впродовж процедури не порушується, адже датчик для проведення трансректального методу діагностики передміхурової залози шляхом ультразвуку є невеликим. А перед здійсненням дослідження на нього надягається додатковий чохол, змащений спеціальним засобом для особливого захисту.

Трансректальна ультразвукова діагностика не потребує наповнення сечового міхура перед проведенням. Зате за декілька днів до обстеження слід дотримуватися безшлакової дієти, а безпосередньо перед процедурою варто зробити очисну клізму.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» кваліфіковані лікарі-урологи зможуть провести необхідну підготовку перед УЗД передміхурової залози та допоможуть обрати найоптимальніший та найефективніший метод дослідження.

Звертайтеся за телефоном: (0372) 90-90-10.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБачинська Ірина Вікторівна Лікар ультразвукової діагностики І категорії кандидат медичних наук
Бачинська Ірина ВікторівнаЛікар ультразвукової діагностики І категорії кандидат медичних наук

інформація про лікаря

2006 р. - Буковинський державний медичний університет (БДМУ), спеціальність «Лікувальна справа». Диплом з відзнакою.

2008 - інтернатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на базі Чернівецької обласної клінічної лікарні (ЧОКБ).

2008 - магістратура на кафедрі внутрішньої медицини, фізичної реабілітації, спортивної медицини та фізичного виховання БДМУ, диплом магістра.

2008 - лікар УЗД поліклініки № 5 м. Чернівці.

2011 р. - лікар УЗД Чернівецької обласної клінічної лікарні (ЧОКБ).

2012р. - аспірантура на кафедрі внутрішньої медицини, фізичної реабілітації, спортивної медицини та фізичного виховання БДМУ, апробація кандидатської дисертаційної роботи (кардіологія).

З 2011 р. по час - лікар ультразвукової діагностики в МЦ «Оксфорд Медікал».

Автор наукових статей з УЗД і кардіології. Учасник науково-практичних, міжнародних конференцій з УЗД.

показати повний текст
Лукашенко Юлія Володимирівна лікар ультразвукової діагностики ІІ категорії
Лукашенко Юлія Володимирівналікар ультразвукової діагностики ІІ категорії

пр. Незалежності 121-А;

інформація про лікаря

В 2011р. закінчила Буковинський державний  медичний університет. Спеціальність  “Лікувальна справа”

В 2013р. закінчила інтернатуру за спеціальністю “Радіологія”  на базі Львівського національного медичного  університету  ім. Данила Галицького.

З 2013р. лікар ультразвукової діагностики в лікарні швидкої медичної допомоги м.Чернівці.

В  2013р пройшла курси  інформації та стажування на базі тренінг центру “TOSHIBA” за темою “Основи ультразвукової діагностики дифузних захворювань паренхіми нирок”.

В 2013р. отримала звання лікаря спеціаліста за спеціальністю “Ультра звукова діагностика” Івано–Франківський національний медичний університет

В 2014р. пройшла курси інформації та стажування на базі навчального центру високих ультразвукових технологій м. Київ. За темою “Сучасна ультразвукова діагностика з доплерографією захворювань шлунково – кишкового тракту, гепатобіліарної системи  та підшлункової залози”.

В 2016р. підвищувала кваліфікацію на курсах інформації та стажування з циклу “Ультразвукова діагностика опорно – рухової системи у дорослих та дітей”. На базі інституту патології хребта та суглобів м. Харків.

З 2016р. по сьогоднішній день лікар ультразвукової діагностики МЦ “Оксфорд Медікал”.

показати повний текст
Мартинюк Катерина Анатоліївна Лікар ультразвукової діагностики
ІІ категорії
Мартинюк Катерина АнатоліївнаЛікар ультразвукової діагностики
ІІ категорії

пр. Незалежності 121-А;

інформація про лікаря

2010 р. - закінчила Буковинський державний медичний університет (БДМУ), спеціальність «Педіатрія».

2010 - 2013 рр.. - Інтернатура за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на базі Чернівецького пологового будинку № 2

2013р. - Цикл спеціалізації «ультразвукова діагностика» на базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

показати повний текст
Ткачик Юлія Ярославівна Лікар ультразвукової діагностики
Ткачик Юлія ЯрославівнаЛікар ультразвукової діагностики

пр. Незалежності 121-А;

інформація про лікаря

 • В 2006 році закінчила Буковинський державний медичний університет за спеціальністю: «лікувальна справа»
 • З 2006 по 2008 р. - інтернатура при Буковинському державному університеті  за спеціальністю «внутрішні хвороби»
 • З 01.08.2008 р. - «лікар-стажист з функціональної діагностики» та «лікар- терапевт дільничий» в Заставнівській ЦРЛ.   
 • 18.08.2008 - 18.09.2008 р. - курси інформації та стажування з функціональної діагностики при Обласній клінічній лікарні (м. Чернівці)
 • 18.02.2009 - 23.05.2009 р. - курси спеціалізації з «Ультразвукової діагностики» при Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького, факультет післядипломної освіти.
 • 22.06.2009 - 22.07.2009 р. - курси інформації та стажування  з ультразвукової діагностики на базі відділу ультразвукової діагностики діагностичного центру (м. Чернівці)
 • З 18.11.2009 року - «лікар -терапевт дільничий» та «Лікар-УЗД» при Заставнівській ЦРЛ.
 • 28.05.2012 - 28.06.2012 р – цикл тематичного удосконалення «Ехокардіографія серця та магістральних судин» при НМАПО ім.. Шупика   (м. Київ)
 • Вересень 2013 р - ПАЦ по ультразвуковій діагностиці при НМАПО ім.Шупика ( м. Київ)
 • 06.05.2014 р. присвоєна кваліфікація лікаря з ультразвукової діагностики другої категорії
 • З 2018 р. – лікар ультразвукової діагностики в МЦ «Оксфорд Медікал» Чернівці
показати повний текст

Акції
актуальна інформація

Текстові відгуки

07-06-2019 Щиро вдячний прекрасному спеціалісту та приємній людині Бачинський Ірині Вікторівні за вчасно виявлену патологію на узі, яку ніхто не помітив раніше... буду звертатися тільки у ваш мед центр!!!!!

відділення: УЗ діагностика

08-05-2019 Найкращий лікар УЗД діагностики. Дуже вдячна Лукашенко Юлі, кваліфікований спеціаліст. Роблю узд МЗ раз у 3 місяці, УЗД дуже точне і якісне, допомогло для операції. Опис дослідження завжди повний. Лікар добре роз"яснює все що баче. Також є додаткове роздруковане фото узд діагностики. Ходила до багатьох лікарів узд, та Лукашенко Юлія найкраща в цій справі. Буду й надалі ходити до неї. Лікаря рекомендую.

відділення: УЗ діагностика

27-10-2017 Проводив УЗД у лікаря Мартинюк Катерини Анатолівни.Дуже порадувало гарне відношення ,професійність і компетентність лікаря.Хотів би порадити даного лікаря,оскільки вважаю,що вона чудово виконала свою роботу і допомогла у виявлені моєї проблеми!

відділення: УЗ діагностика

22-01-2014 Добрый день. Хочу выразить свою благодарность врачу УЗИ Бачинской И. В. За ее оперативно быструю работу. А главное, очень качественно выполнив исследование, вы сэкономили мое время и ускорили лечение. Цены доступны. Я считаю, что это не дорого, тем более на таком современном аппарате. Теперь всем знакомым рекомендую Ваши услуги!

відділення: УЗ діагностика

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом