записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0372) 90 90 10
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Чернівецької клініки

Вибрати інше місто
 

Відеоаноскопія

Одним з найпопулярніших та найточніших методів обстеження прямої кишки є відеоаноскопія. Суть даної методики полягає в огляді прямої кишки, її слизової оболонки через задній прохід на глибину до 10 см. Проводиться вона за допомогою аноскопа - спеціальний інструмент невеликого розміру, що дозволяє виводити зображення на екран.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ВІДЕОАНОСКОПІЇ

Рекомендується проведення відеоаноскопії в разі прояву таких симптомів:

  • наявність виділень з прямої кишки (кров, гній, слиз);

  • порушення стільця (запор, пронос);

  • болі в області заднього проходу;

  • профілактика захворювань прямої кишки, людям старше 40 років.

Протипоказання для даної процедури відсутні, так як дане обстеження є абсолютно безболісним і безпечним. З обережністю проводять відеоаноскопію в разі гострого болю в області заднього проходу, наявності гострих запальних процесів, звуження просвіту анального каналу.

ВІДЕОАНОСКОПІЯ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»

У нашому медичному центрі відеоаноскопія проводиться в комплексі з первинним прийомом і оглядом спеціаліста. Для огляду лікаря-проктолога необхідною умовою є підготовка - очисна клізма. Її можна проводити як в домашніх умовах, так і в нашому медичному центрі. Проводиться дана маніпуляція за дві години перед прийомом лікаря.

 

При первинному прийомі лікар-проктолог проводить опитування пацієнта щодо скарг, збирає анамнез і приступає до пальцевого огляду. Після огляду, для встановлення точного діагнозу проводиться відеоаноскопія.
Для максимального комфорту пацієнта, в нашому медичному центрі використовується спеціальне крісло. Після того, як обстежуваний зайняв зручне положення на спині, лікар вводить в пряму кишку аноскоп. Всі зображення виводяться на монітор, щоб пацієнт мав можливість переконатися в поставленому діагнозі. Дане обстеження триває не довго, є абсолютно безболісним і не вимагає перебування в стаціонарі.


Після проведення огляду та відеоаноскопії фахівці МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці» зможуть підібрати найбільш ефективну методику лікування і провести необхідні маніпуляції відразу після прийому або підібрати зручний для пацієнта час в інший день.


Багато людей бояться звертатися до лікаря-проктолога, так як захворювання прямої кишки вважаються дуже делікатними. Але при появі щонайменших симптомів не варто відкладати запис до фахівця, а негайно звернутись для проходження огляду. Так само не рекомендується займатися самолікуванням, тому що можна просто погіршити стан здоров'я.

ПЕРЕВАГИ ОБСТЕЖЕННЯ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»

Для того, щоб звернутися саме в МЦ «Оксфорд Медікал» у Чернівцях існує ряд причин:

  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;

  • сучасні і абсолютно безболісні методики як обстеження, так і лікування;

  • можливість запису як до лікаря-чоловіка, так і до лікаря-жінки;

  • збереження конфіденційності отриманих даних;

Записатися на прийом до нашого спеціаліста Ви можете, зателефонувавши за номером телефону: (0372) 90-90-10 або заповнивши форму на сайті. Дзвінки приймаються з понеділка по п'ятницю 08:00 - 20:00, в суботу 09:00 - 17:00, у неділю 10:00 - 14:00.

 

 

Текстовые отзывы

03.09.2018 Хочу подякувати лікарю від Бога Руслану Степановичу. Була складна операція на парапроктит, але талант та великий практичний досвід лікаря зробили своє діло. Дуже вдячна за терпіння та повагу до мене, за кваліфіковані рекомендації щодо процесу одужання, завдяки ним процес заживлення був швидкий. Завдяки толерантності та вмінню спілкуватись із пацієнтами, в мене не має страху перед лікарем-проктологом.Велике дякую Вам. Успіхів у вашій не легкій праці.

відділення: Проктологія

29.05.2018

Щиро дякую Райляну Світлані за її допомогу у вирішенні моєї проблеми. Вона дуже професійно і грамотно провела ряд консультацій що дуже допомогли мені. Дуже радий що у нас є такі кваліфіковані спеціалісти

відділення: Проктологія

08.05.2018

Після того,як я була на консультації у Райляну Світлани -чудової людини,кваліфікованого лікаря і надзвичайно тактовної молодої жінки,я пошкодувла тільки про одне-Чому я так довго не наважувалася піти і вирішити свою ,,делікатну,,проблему. Щиро Вам дякую, Світлана Іллівна!

відділення: Проктологія

04.03.2018

Доброго дня .. Хочу подякувати чудовому лікарю хірургу - проктологу Болібрух Р С, за професіоналізм, чудове ставлення і побажати успіхів

відділення: Проктологія

27.12.2013

Я зіткнулася з проблемою, яка турбує багатьох людей. Після  народження первістка, мені не давала спокою делікатна проблема. Проктолога жінки в Чернівцях я не знайшла, та за рахунок сильних больових відчуттів довелося поквапитись. Рекламу по місту бачила не одноразово, тому їдучи з роботи черкнула номер телефону  з білборду, зареєструвалася на прийом. Мені підібрали зручний час, і запевнили, що все буде добре. Знайти клініку було не важко, мені чітко роз’яснили адресу та і вказівників було достатньо. На рецепції мене зустріли адміністратори, швиденько завели картку та без затримки провели до лікаря. Дорогою в мене навіть коліна підтрушувались)))Але за рахунок приємної атмосфери я трішки заспокоїлась. В кабінеті побачивши дуже привітливого лікаря, який ставиться до своєї роботи з  усією серйозністю, я остаточно опанувала себе. Перед оглядом  він зумів мені все детально пояснити.

  Хочу Вас запевнити, що нічого страшного тим паче соромного не має в такій діагностиці – це я зрозуміла вже після прийому та курсу лікування. За час, який я вагалась, моя хвороба набирала обертів, тому лікування було поетапним, але з кожним разом я почувалась все краще. Вчора була на останньому, контрольному обстежені, результат чудовий!!!

Брагар Олександр Миколайович величезне Вам спасибі за Вашу роботу!!! 

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки