Турбує ВАРИКОЗ? Лазерне лікування за 60 хвилин

Відеоаноскопія в Чернівцях

Одним з найпопулярніших та найточніших методів обстеження прямої кишки є відеоаноскопія. Суть даної методики полягає в огляді прямої кишки, її слизової оболонки через задній прохід на глибину до 10 см. Проводиться вона за допомогою аноскопа - спеціальний інструмент невеликого розміру, що дозволяє виводити зображення на екран.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ВІДЕОАНОСКОПІЇ

Рекомендується проведення відеоаноскопії в разі прояву таких симптомів:

  • наявність виділень з прямої кишки (кров, гній, слиз);

  • порушення стільця (запор, пронос);

  • болі в області заднього проходу;

  • профілактика захворювань прямої кишки, людям старше 40 років.

Протипоказання для даної процедури відсутні, так як дане обстеження є абсолютно безболісним і безпечним. З обережністю проводять відеоаноскопію в разі гострого болю в області заднього проходу, наявності гострих запальних процесів, звуження просвіту анального каналу.

ВІДЕОАНОСКОПІЯ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»

У нашому медичному центрі відеоаноскопія проводиться в комплексі з первинним прийомом і оглядом спеціаліста. Для огляду лікаря-проктолога необхідною умовою є підготовка - очисна клізма. Її можна проводити як в домашніх умовах, так і в нашому медичному центрі. Проводиться дана маніпуляція за дві години перед прийомом лікаря.

 

При первинному прийомі лікар-проктолог проводить опитування пацієнта щодо скарг, збирає анамнез і приступає до пальцевого огляду. Після огляду, для встановлення точного діагнозу проводиться відеоаноскопія.
Для максимального комфорту пацієнта, в нашому медичному центрі використовується спеціальне крісло. Після того, як обстежуваний зайняв зручне положення на спині, лікар вводить в пряму кишку аноскоп. Всі зображення виводяться на монітор, щоб пацієнт мав можливість переконатися в поставленому діагнозі. Дане обстеження триває не довго, є абсолютно безболісним і не вимагає перебування в стаціонарі.


Після проведення огляду та відеоаноскопії фахівці МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці» зможуть підібрати найбільш ефективну методику лікування і провести необхідні маніпуляції відразу після прийому або підібрати зручний для пацієнта час в інший день.


Багато людей бояться звертатися до лікаря-проктолога, так як захворювання прямої кишки вважаються дуже делікатними. Але при появі щонайменших симптомів не варто відкладати запис до фахівця, а негайно звернутись для проходження огляду. Так само не рекомендується займатися самолікуванням, тому що можна просто погіршити стан здоров'я.

ПЕРЕВАГИ ОБСТЕЖЕННЯ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»

Для того, щоб звернутися саме в МЦ «Оксфорд Медікал» у Чернівцях існує ряд причин:

  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;

  • сучасні і абсолютно безболісні методики як обстеження, так і лікування;

  • можливість запису як до лікаря-чоловіка, так і до лікаря-жінки;

  • збереження конфіденційності отриманих даних;

Записатися на прийом до нашого спеціаліста Ви можете, зателефонувавши за номером телефону: (0372) 90-90-10 або заповнивши форму на сайті. Дзвінки приймаються з понеділка по п'ятницю 08:00 - 20:00, в суботу 09:00 - 17:00, у неділю 10:00 - 14:00.

( Рейтинг: 4.67, голосів: 27 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-хірург проктолог: Болібрух Руслан Степанович
Болібрух Руслан Степанович Лікар-хірург проктолог
Лікар-хірург проктолог: Болібрух Руслан Степанович
Болібрух Руслан СтепановичЛікар-хірург проктолог

пр. Незалежності 121-А;

інформація про лікаря

2000 р.р. – закінчив Буковинську державну медичну академію, факультет «Лікувальна справа».

2000-2002 р.р. – інтернатура на базі Хмельницької обласної лікарні, спеціальність «Хірургія».

З 2002 р. – лікар-хірург в лікарні швидкої медичної допомоги м. Чернівці.

З 2012 р. – по сьогоднішній день лікар-проктолог МЦ «Оксфорд Медікал».

показати повний текст
Лікар проктолог: Райляну Світлана Іллічна
Лікар проктолог: Райляну Світлана Іллічна
Райляну Світлана ІллічнаЛікар проктолог

пр. Незалежності 121-А;

інформація про лікаря

2011 р. – закінчила Буковинський державний медичний університет (БДМУ) спеціальність «Лікувальна справа»

2011 - 2014 рр. – інтернатура за спеціальністю «Хірургія», яку проходила на базі ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги» та кафедри хірургії №2 БДМУ.

2014 – 2016 рр. – клінічна ординатура за спеціальністю «Хірургія» на кафедрі загальної хірургії БДМУ  

З 2017 р. – лікар проктолог – хірург медичного центру Оксфорд Медікал.

показати повний текст

відгуки
Алена Пустовит 13-03-2020 Спасибо большое персоналу клиники.отдельно большое спасибо врачу Болибрух Руслану Степановичу. С первопервого посещения вселил уверенность в положительный исход операции, четко обрисовал проблему, по дням рассказал ,как будет происходить послеоперационный период. Очень довольна,что выбрала именно Ваш центр

відділення: Проктологія

Юлія 19-12-2018 Болібрух Р С - прекрасний фахівець і тактовна люина, зумів розвіяти страх та ніяковість перед прийомом і дав цінні поради по усуненню проблеми.

відділення: Проктологія

Каріна 03-09-2018 Хочу подякувати лікарю від Бога Руслану Степановичу. Була складна операція на парапроктит, але талант та великий практичний досвід лікаря зробили своє діло. Дуже вдячна за терпіння та повагу до мене, за кваліфіковані рекомендації щодо процесу одужання, завдяки ним процес заживлення був швидкий. Завдяки толерантності та вмінню спілкуватись із пацієнтами, в мене не має страху перед лікарем-проктологом.Велике дякую Вам. Успіхів у вашій не легкій праці.

відділення: Проктологія

Иван 29-05-2018 Щиро дякую Райляну Світлані за її допомогу у вирішенні моєї проблеми. Вона дуже професійно і грамотно провела ряд консультацій що дуже допомогли мені. Дуже радий що у нас є такі кваліфіковані спеціалісти

відділення: Проктологія

Ирина 08-05-2018 Після того,як я була на консультації у Райляну Світлани -чудової людини,кваліфікованого лікаря і надзвичайно тактовної молодої жінки,я пошкодувла тільки про одне-Чому я так довго не наважувалася піти і вирішити свою ,,делікатну,,проблему. Щиро Вам дякую, Світлана Іллівна!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом