Відеоаноскопія в Чернівцях

Одним з найпопулярніших та найточніших методів обстеження прямої кишки є відеоаноскопія. Суть даної методики полягає в огляді прямої кишки, її слизової оболонки через задній прохід на глибину до 10 см. Проводиться вона за допомогою аноскопа - спеціальний інструмент невеликого розміру, що дозволяє виводити зображення на екран.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ВІДЕОАНОСКОПІЇ

Рекомендується проведення відеоаноскопії в разі прояву таких симптомів:

  • наявність виділень з прямої кишки (кров, гній, слиз);

  • порушення стільця (запор, пронос);

  • болі в області заднього проходу;

  • профілактика захворювань прямої кишки, людям старше 40 років.

Протипоказання для даної процедури відсутні, так як дане обстеження є абсолютно безболісним і безпечним. З обережністю проводять відеоаноскопію в разі гострого болю в області заднього проходу, наявності гострих запальних процесів, звуження просвіту анального каналу.

ВІДЕОАНОСКОПІЯ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»

У нашому медичному центрі відеоаноскопія проводиться в комплексі з первинним прийомом і оглядом спеціаліста. Для огляду лікаря-проктолога необхідною умовою є підготовка - очисна клізма. Її можна проводити як в домашніх умовах, так і в нашому медичному центрі. Проводиться дана маніпуляція за дві години перед прийомом лікаря.

 

При первинному прийомі лікар-проктолог проводить опитування пацієнта щодо скарг, збирає анамнез і приступає до пальцевого огляду. Після огляду, для встановлення точного діагнозу проводиться відеоаноскопія.
Для максимального комфорту пацієнта, в нашому медичному центрі використовується спеціальне крісло. Після того, як обстежуваний зайняв зручне положення на спині, лікар вводить в пряму кишку аноскоп. Всі зображення виводяться на монітор, щоб пацієнт мав можливість переконатися в поставленому діагнозі. Дане обстеження триває не довго, є абсолютно безболісним і не вимагає перебування в стаціонарі.


Після проведення огляду та відеоаноскопії фахівці МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці» зможуть підібрати найбільш ефективну методику лікування і провести необхідні маніпуляції відразу після прийому або підібрати зручний для пацієнта час в інший день.


Багато людей бояться звертатися до лікаря-проктолога, так як захворювання прямої кишки вважаються дуже делікатними. Але при появі щонайменших симптомів не варто відкладати запис до фахівця, а негайно звернутись для проходження огляду. Так само не рекомендується займатися самолікуванням, тому що можна просто погіршити стан здоров'я.

ПЕРЕВАГИ ОБСТЕЖЕННЯ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»

Для того, щоб звернутися саме в МЦ «Оксфорд Медікал» у Чернівцях існує ряд причин:

  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;

  • сучасні і абсолютно безболісні методики як обстеження, так і лікування;

  • можливість запису як до лікаря-чоловіка, так і до лікаря-жінки;

  • збереження конфіденційності отриманих даних;

Записатися на прийом до нашого спеціаліста Ви можете, зателефонувавши за номером телефону: 0372 93 18 93 або заповнивши форму на сайті. Дзвінки приймаються з понеділка по п'ятницю 08:00 - 20:00, в суботу 09:00 - 17:00, у неділю 10:00 - 14:00.

( Рейтинг: 4.67, голосів: 27 )

відгуки
Зина 03-11-2021 Хочу особисто дуже подякувати Райляну Світлані Іллічні. Дуже професійний фахівець, уважна та приємна людина. Вона мені допомогла в вирішенні делікатної проблеми. Бажаю вам всього найкращого та успіхів в вашій нелегкій праці. Окрема подяка всьому персоналу клініки.

відділення: Проктологія

Олена Миколаївна 26-06-2021 Дякую лікарю Райляну С І,за кваліфіковану консультацію! Хороший фахівець та приємна людина! Здоров'я вам а процвітання! Раджу всім!!!

відділення: Проктологія

Алена Пустовит 13-03-2020 Спасибо большое персоналу клиники.отдельно большое спасибо врачу Болибрух Руслану Степановичу. С первопервого посещения вселил уверенность в положительный исход операции, четко обрисовал проблему, по дням рассказал ,как будет происходить послеоперационный период. Очень довольна,что выбрала именно Ваш центр

відділення: Проктологія

Юлія 19-12-2018 Болібрух Р С - прекрасний фахівець і тактовна люина, зумів розвіяти страх та ніяковість перед прийомом і дав цінні поради по усуненню проблеми.

відділення: Проктологія

Каріна 03-09-2018 Хочу подякувати лікарю від Бога Руслану Степановичу. Була складна операція на парапроктит, але талант та великий практичний досвід лікаря зробили своє діло. Дуже вдячна за терпіння та повагу до мене, за кваліфіковані рекомендації щодо процесу одужання, завдяки ним процес заживлення був швидкий. Завдяки толерантності та вмінню спілкуватись із пацієнтами, в мене не має страху перед лікарем-проктологом.Велике дякую Вам. Успіхів у вашій не легкій праці.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом