записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Консультація уролога/проктолога/гінеколога - всього 270 грн + УЗД 100 грн. Деталі за тел. 0372 90 90 10

Ви знаходитесь на сайті Чернівецької клініки

Вибрати інше місто

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0372) 90 90 10
Замовити зворотній дзвінок
 

Рання діагностика раку

Сучасне обладнання дозволяє виявити рак прямої кишки на ранній стадії і врятувати життя

Вони тихі та непомітні і на вигляд миролюбні. Вони – небезпечні. Вони – чужі всередині нас. Йдеться про поліпи прямої кишки.

ПОЛІП – це розростання тканини слизової оболонки. Як правило, вони можуть утворитися у будь-якому органі. Якщо поліп знаходиться в анальному каналі, то його називають ПОЛІПОМ ПРЯМОЇ КИШКИ, або анальним поліпом.

Поліппрямоїкишки, як і будь-який інший, має всі ознаки доброякісної пухлини. Коли він існує вже тривалий час - то може перетворитися на злоякісну пухлину. Саме тому їх вважають ПЕРЕДРАКОВИМ ЗАХВОРЮВАННЯМ. Однак чи відбудеться таке негативне перетворення у кожному конкретному випадку – достовірно визначити майже неможливо.

На вигляд поліп - це виріст слизової оболонки з нерівною поверхнею, який розташовується на тонкій або широкій ніжці. Поліпи майже ніколи не розвиваються у здоровій тканині. Зазвичай їм передують запальні захворювання (коліт, ентерит, дизентерія, черевний тиф, виразковий проктосигмоїдит). Часто стартовий майданчик для розвитку поліпів – закрепи і дискінезії кишечнику.

Як виявити?

Анальний поліп дає про себе знати дуже пізно – через роки після початку захворювання. І то не завжди – іноді поліпи прямої кишки є випадковою знахідкою під час обстеження з приводу інших захворювань.

Дуже рідко хворого можуть турбувати кров або слиз у калі, відчуття неповного випорожнення прямої кишки і безрезультатні позиви до дефекації. Рідко трапляється, що анальний поліп великого розміру випадає з ануса. У такому разі хворому відрізнити його від геморою просто неможливо.

Симптомизахворюваннятовстоїіпрямоїкишки:

 • біль у животі;
 • здуття живота, бурчання, метеоризм;
 • закрепи;
 • проноси;
 • відчуття неповного випорожнення кишечнику;
 • біль у ділянці заднього проходу і прямої кишки;
 • біль у ділянці куприка;
 • кровотеча та виділення крові із заднього проходу, виділення гною, слизу;
 • помилкові позиви на дефекацію;
 • нетримання газів і стільця;
 • свербіння в ділянці заднього проходу;
 • загальна слабкість, схуднення, анемія, зміна апетиту;
 • порушення функції статевих органів.

Це важливо!

Рак прямої кишки – поширене злоякісне захворювання, яке спостерігається у 4-6% населения. На жаль, симптоми проктологічних захворювань вкрай неспецифічні. Наприклад, виділення крові із заднього проходу після дефекації може бути наслідком геморою, анальних тріщин або раку прямої кишки. Тому за появи будь-який вище згаданих симптомів необхідно терміново звернутися до лікаря-проктолога.

Усім особам, які старші 50 років, один раз на рік необхідно проходити профілактичний огляд у лікаря для профілактики раку прямої кишки.

Сучасне обладнання дозволяє виявити рак прямої кишки на ранній стадії і врятувати життя. За допомогою новітнього обладнання є можливість побачити будову і обсяг пухлини на моніторі.

Текстовые отзывы

27.12.2013

Я зіткнулася з проблемою, яка турбує багатьох людей. Після  народження первістка, мені не давала спокою делікатна проблема. Проктолога жінки в Чернівцях я не знайшла, та за рахунок сильних больових відчуттів довелося поквапитись. Рекламу по місту бачила не одноразово, тому їдучи з роботи черкнула номер телефону  з білборду, зареєструвалася на прийом. Мені підібрали зручний час, і запевнили, що все буде добре. Знайти клініку було не важко, мені чітко роз’яснили адресу та і вказівників було достатньо. На рецепції мене зустріли адміністратори, швиденько завели картку та без затримки провели до лікаря. Дорогою в мене навіть коліна підтрушувались)))Але за рахунок приємної атмосфери я трішки заспокоїлась. В кабінеті побачивши дуже привітливого лікаря, який ставиться до своєї роботи з  усією серйозністю, я остаточно опанувала себе. Перед оглядом  він зумів мені все детально пояснити.

  Хочу Вас запевнити, що нічого страшного тим паче соромного не має в такій діагностиці – це я зрозуміла вже після прийому та курсу лікування. За час, який я вагалась, моя хвороба набирала обертів, тому лікування було поетапним, але з кожним разом я почувалась все краще. Вчора була на останньому, контрольному обстежені, результат чудовий!!!

Брагар Олександр Миколайович величезне Вам спасибі за Вашу роботу!!! 

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки