записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0372) 90 90 10
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Чернівецької клініки

Вибрати інше місто
 

Ректороманоскопія

Ректороманоскопія Оксфорд МедікалРектороманоскопія - один з найпоширеніших методів огляду прямої кишки. Зазвичай цю процедуру проводять як додаткову при огляді лікаря - проктолога для постановки більш точного діагнозу. Проводиться вона за допомогою ректороманоскопа.

 

Ректороманоскоп - трубка діаметром 2см, довжиною до 35 см, з вбудованим  освітлювачем, лінзами і пристроєм для подачі повітря.

Дана процедура дозволяє обстежити пряму кишку на глибину 20-25 см, вивчаючи її слизову оболонку.

КОЛИ ПРИЗНАЧАЮТЬ РЕКТОРОМАНОСКОПИЮ

Ректороманоскопія проводиться в випадку виявлення наступних показань:

 • порушення процесу випорожнення (пронос або запор);

 • наявність виділень слизу, крові, гною;

 • наявність хронічних гемороїдальних вузлів;

 • хронічні запальні процеси (хронічний парапроктит);

 • діагностування пухлин, новоутворень в області прямої і сигмовидної кишки;

 • підозра на наявність новоутворень передміхурової залози або в області органів малого тазу у жінок;

 • з метою профілактики захворювань прямої кишки, людям старше 40 років.

Протипоказання для проходження даної процедури зазвичай відсутні. Дана методика обстеження вважається безпечною і безболісною.

 

Але при наявності гострих запальних процесів, звуження просвіту анального каналу, гострого болю або гострого парапроктиту, дане обстеження проводять з великою обережністю або відміняють.

РЕКТОРОМАНОСКОПІЯ В МЦ ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ

У нашому медичному центрі ректороманоскопія проводиться в комплексі з первинним оглядом та відеоаноскопією. Спочатку лікар проводить опитування за скаргами пацієнта, далі проводить огляд з відеоаноскопією. Якщо цих методів обстеження для встановлення точного діагнозу недостатньо і є показання для додаткового дослідження - ректороманоскопії, лікар-проктолог приступає до процедури.

 

Під час процедури пацієнт займає зручне положення, після чого лікар - проктолог вводить в пряму кишку ректороманоскоп. З його допомогою фахівець має можливість оглянути колір слизової оболонки, її еластичність та пошкодження, стан судин кишки і її рельєф. Ректороманоскопія проводитися в амбулаторних умовах, займає небагато часу, і не вимагає перебування пацієнта в стаціонарі.

ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»

Є ряд причин, за якими при появі щонайменших симптомів захворювань прямої кишки варто звернутися в наш медичний центр, а саме:

 • професіоналізм персоналу медичного центру «Оксфорд Медікал Чернівці»;

 • новітні технології, які використовуються не тільки при діагностиці та обстеженні, але і при лікуванні захворювань прямої кишки;

 • як обстеження, так і лікування проводитися виключно в амбулаторних умовах і виключають необхідність перебування в стаціонарі;

 • наявність в нашому медичному центрі лікаря - проктолога не тільки чоловіка, але і жінки.

Прийом лікаря– проктолога проводится за попереднім записом. Звязатись з нами досить просто, для цього звертайтесь за номером телефону: (0372) 90-90-10, або заповніть форму на сайті.

Текстовые отзывы

03.09.2018 Хочу подякувати лікарю від Бога Руслану Степановичу. Була складна операція на парапроктит, але талант та великий практичний досвід лікаря зробили своє діло. Дуже вдячна за терпіння та повагу до мене, за кваліфіковані рекомендації щодо процесу одужання, завдяки ним процес заживлення був швидкий. Завдяки толерантності та вмінню спілкуватись із пацієнтами, в мене не має страху перед лікарем-проктологом.Велике дякую Вам. Успіхів у вашій не легкій праці.

відділення: Проктологія

29.05.2018

Щиро дякую Райляну Світлані за її допомогу у вирішенні моєї проблеми. Вона дуже професійно і грамотно провела ряд консультацій що дуже допомогли мені. Дуже радий що у нас є такі кваліфіковані спеціалісти

відділення: Проктологія

08.05.2018

Після того,як я була на консультації у Райляну Світлани -чудової людини,кваліфікованого лікаря і надзвичайно тактовної молодої жінки,я пошкодувла тільки про одне-Чому я так довго не наважувалася піти і вирішити свою ,,делікатну,,проблему. Щиро Вам дякую, Світлана Іллівна!

відділення: Проктологія

04.03.2018

Доброго дня .. Хочу подякувати чудовому лікарю хірургу - проктологу Болібрух Р С, за професіоналізм, чудове ставлення і побажати успіхів

відділення: Проктологія

27.12.2013

Я зіткнулася з проблемою, яка турбує багатьох людей. Після  народження первістка, мені не давала спокою делікатна проблема. Проктолога жінки в Чернівцях я не знайшла, та за рахунок сильних больових відчуттів довелося поквапитись. Рекламу по місту бачила не одноразово, тому їдучи з роботи черкнула номер телефону  з білборду, зареєструвалася на прийом. Мені підібрали зручний час, і запевнили, що все буде добре. Знайти клініку було не важко, мені чітко роз’яснили адресу та і вказівників було достатньо. На рецепції мене зустріли адміністратори, швиденько завели картку та без затримки провели до лікаря. Дорогою в мене навіть коліна підтрушувались)))Але за рахунок приємної атмосфери я трішки заспокоїлась. В кабінеті побачивши дуже привітливого лікаря, який ставиться до своєї роботи з  усією серйозністю, я остаточно опанувала себе. Перед оглядом  він зумів мені все детально пояснити.

  Хочу Вас запевнити, що нічого страшного тим паче соромного не має в такій діагностиці – це я зрозуміла вже після прийому та курсу лікування. За час, який я вагалась, моя хвороба набирала обертів, тому лікування було поетапним, але з кожним разом я почувалась все краще. Вчора була на останньому, контрольному обстежені, результат чудовий!!!

Брагар Олександр Миколайович величезне Вам спасибі за Вашу роботу!!! 

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки