Ректороманоскопія в Чернівцях

Ректороманоскопія Оксфорд МедікалРектороманоскопія - один з найпоширеніших методів огляду прямої кишки. Зазвичай цю процедуру проводять як додаткову при огляді лікаря - проктолога для постановки більш точного діагнозу. Проводиться вона за допомогою ректороманоскопа.

 

Ректороманоскоп - трубка діаметром 2см, довжиною до 35 см, з вбудованим  освітлювачем, лінзами і пристроєм для подачі повітря.

Дана процедура дозволяє обстежити пряму кишку на глибину 20-25 см, вивчаючи її слизову оболонку.

КОЛИ ПРИЗНАЧАЮТЬ РЕКТОРОМАНОСКОПИЮ

Ректороманоскопія проводиться в випадку виявлення наступних показань:

 • порушення процесу випорожнення (пронос або запор);

 • наявність виділень слизу, крові, гною;

 • наявність хронічних гемороїдальних вузлів;

 • хронічні запальні процеси (хронічний парапроктит);

 • діагностування пухлин, новоутворень в області прямої і сигмовидної кишки;

 • підозра на наявність новоутворень передміхурової залози або в області органів малого тазу у жінок;

 • з метою профілактики захворювань прямої кишки, людям старше 40 років.

Протипоказання для проходження даної процедури зазвичай відсутні. Дана методика обстеження вважається безпечною і безболісною.

 

Але при наявності гострих запальних процесів, звуження просвіту анального каналу, гострого болю або гострого парапроктиту, дане обстеження проводять з великою обережністю або відміняють.

РЕКТОРОМАНОСКОПІЯ В МЦ ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ

У нашому медичному центрі ректороманоскопія проводиться в комплексі з первинним оглядом та відеоаноскопією. Спочатку лікар проводить опитування за скаргами пацієнта, далі проводить огляд з відеоаноскопією. Якщо цих методів обстеження для встановлення точного діагнозу недостатньо і є показання для додаткового дослідження - ректороманоскопії, лікар-проктолог приступає до процедури.

 

Під час процедури пацієнт займає зручне положення, після чого лікар - проктолог вводить в пряму кишку ректороманоскоп. З його допомогою фахівець має можливість оглянути колір слизової оболонки, її еластичність та пошкодження, стан судин кишки і її рельєф. Ректороманоскопія проводитися в амбулаторних умовах, займає небагато часу, і не вимагає перебування пацієнта в стаціонарі.

ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»

Є ряд причин, за якими при появі щонайменших симптомів захворювань прямої кишки варто звернутися в наш медичний центр, а саме:

 • професіоналізм персоналу медичного центру «Оксфорд Медікал Чернівці»;

 • новітні технології, які використовуються не тільки при діагностиці та обстеженні, але і при лікуванні захворювань прямої кишки;

 • як обстеження, так і лікування проводитися виключно в амбулаторних умовах і виключають необхідність перебування в стаціонарі;

 • наявність в нашому медичному центрі лікаря - проктолога не тільки чоловіка, але і жінки.

Прийом лікаря– проктолога проводится за попереднім записом. Звязатись з нами досить просто, для цього звертайтесь за номером телефону: 0372 93 18 93, або заповніть форму на сайті.

( Рейтинг: 4.71, голосів: 21 )

відгуки
Зина 03-11-2021 Хочу особисто дуже подякувати Райляну Світлані Іллічні. Дуже професійний фахівець, уважна та приємна людина. Вона мені допомогла в вирішенні делікатної проблеми. Бажаю вам всього найкращого та успіхів в вашій нелегкій праці. Окрема подяка всьому персоналу клініки.

відділення: Проктологія

Олена Миколаївна 26-06-2021 Дякую лікарю Райляну С І,за кваліфіковану консультацію! Хороший фахівець та приємна людина! Здоров'я вам а процвітання! Раджу всім!!!

відділення: Проктологія

Алена Пустовит 13-03-2020 Спасибо большое персоналу клиники.отдельно большое спасибо врачу Болибрух Руслану Степановичу. С первопервого посещения вселил уверенность в положительный исход операции, четко обрисовал проблему, по дням рассказал ,как будет происходить послеоперационный период. Очень довольна,что выбрала именно Ваш центр

відділення: Проктологія

Юлія 19-12-2018 Болібрух Р С - прекрасний фахівець і тактовна люина, зумів розвіяти страх та ніяковість перед прийомом і дав цінні поради по усуненню проблеми.

відділення: Проктологія

Каріна 03-09-2018 Хочу подякувати лікарю від Бога Руслану Степановичу. Була складна операція на парапроктит, але талант та великий практичний досвід лікаря зробили своє діло. Дуже вдячна за терпіння та повагу до мене, за кваліфіковані рекомендації щодо процесу одужання, завдяки ним процес заживлення був швидкий. Завдяки толерантності та вмінню спілкуватись із пацієнтами, в мене не має страху перед лікарем-проктологом.Велике дякую Вам. Успіхів у вашій не легкій праці.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом