записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0372) 90 90 10
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Чернівецької клініки

Вибрати інше місто
 

Анальний свербіж

Свербіж заднього проходу (анальний свербіж) - це свербіж шкіри заднього проходу, і одне з найбільш дискомфортних станів людини.

У більшості випадків хвороби, джерелом такої прояви є грибкове або інфекційне ураження.

Але крім того, він може бути симптомом якого-небудь захворювання:

  • Анальні тріщини
  • Геморой
  • Наявність поліпів у прямій кишці
  • Новоутворення
  • Глистові інвазії (глисти, гострики та інше)
  • Інфекції
  • Псоріаз
  • Алергічні реакції, контактний дерматит

Ідіопатичний анальний свербіж розвивається внаслідок зниження тонусу сфінктера, так як при цьому невелика кількість слизу потрапляє на шкіру періанальної області і викликає роздратування.

Лікування призначається залежно від причини анального свербежу.

У першу чергу лікування спрямоване на усунення його причин, а також виключення місцевих несприятливих впливів, таких як розчісування, надмірна гігієна, тісна білизна. Після опитування лікар повинен провести візуальний огляд. У ході цього виявляється цілісність або пошкодженість шкірних покривів.

Так як анальний свербіж може бути викликаний цілим комплексом причин - його лікування також буде залежить від стадії захворювання, тяжкості перебігу, індивідуальної переносимості різних препаратів. Грамотно і якісно підібрана комплексна методика лікування дозволяє повністю позбутися анального свербіжу.

Самостійне лікування анального свербіжу в більшості випадків спрямоване на усунення його наслідків - подразнення шкіри і т. ін. і призводить до тимчасових результатів. Запущені форми анального свербежу призводять до значних ускладнень - екзем, кровотеч, виразок, переходу захворювання в хронічну стадію.

При появі специфічних симптомів даного захворювання не слід відкладати звернення до лікаря.

Текстовые отзывы

19.12.2018 Болібрух Р С - прекрасний фахівець і тактовна люина, зумів розвіяти страх та ніяковість перед прийомом і дав цінні поради по усуненню проблеми.

відділення: Проктологія

03.09.2018 Хочу подякувати лікарю від Бога Руслану Степановичу. Була складна операція на парапроктит, але талант та великий практичний досвід лікаря зробили своє діло. Дуже вдячна за терпіння та повагу до мене, за кваліфіковані рекомендації щодо процесу одужання, завдяки ним процес заживлення був швидкий. Завдяки толерантності та вмінню спілкуватись із пацієнтами, в мене не має страху перед лікарем-проктологом.Велике дякую Вам. Успіхів у вашій не легкій праці.

відділення: Проктологія

29.05.2018

Щиро дякую Райляну Світлані за її допомогу у вирішенні моєї проблеми. Вона дуже професійно і грамотно провела ряд консультацій що дуже допомогли мені. Дуже радий що у нас є такі кваліфіковані спеціалісти

відділення: Проктологія

08.05.2018

Після того,як я була на консультації у Райляну Світлани -чудової людини,кваліфікованого лікаря і надзвичайно тактовної молодої жінки,я пошкодувла тільки про одне-Чому я так довго не наважувалася піти і вирішити свою ,,делікатну,,проблему. Щиро Вам дякую, Світлана Іллівна!

відділення: Проктологія

04.03.2018

Доброго дня .. Хочу подякувати чудовому лікарю хірургу - проктологу Болібрух Р С, за професіоналізм, чудове ставлення і побажати успіхів

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки