Шановні пацієнти, медичний центр "Оксфорд Медікал Чернівці" працює:Пн - Пт 08:00-19:00 Сб 08:00-18:00 Нд 09:00-15:00
Для запису та уточнення інформації телефонувати за номерами: +38 (0372) 93 18 93 +38 (050) 566 40 24

Лікування отиту в Чернівцях

Лікування отиту ЧернівціОтит - це запальний процес, який вражає зовнішнє, середнє або внутрішнє вухо. Причинами виникнення найчастіше стають бактеріальні та вірусні інфекції. Отит може бути наслідком перенесених лор-захворювань в складній формі. Також дане захворювання може провокувати погане відходження слизового секрету, в разі змінених носових перегородок. Лікуванням отиту займається отоларинголог (ЛОР).

Симптоми отиту

Прояви отиту вкрай неприємні і залишитися без уваги не можуть:

  • загальна млявість;
  • раптова дратівливість;
   • головний біль;
    • вушний біль;
     • різке підвищення температури;
      • відчуття закладеності вуха;
       • набряклість вушного проходу.

        Найчастіше запалення вражає одне вухо, але якщо не лікувати хворобу, вона може вразити і друге. Не варто ігнорувати симптоми отиту, застосування народних засобів не завжди приносять результат. Тільки лікар отоларинголог зможе призначити ефективне лікування.

        Діагностика та лікування отиту

        Основним методом діагностики отиту, є ретельний огляд. Для того, що б огляд був максимально інформативним, лікар використовує отоскоп. Процедура абсолютно безболісна і безпечна. Часто наявність сірчаної пробки ускладнює діагностику, але і це не є проблемою, лікар без особливих зусиль зможе очистити слуховий канал для огляду. Після огляду лікар виставляє діагноз і підбирає індивідуальне лікування, з урахуванням індивідуальних особливостей організму пацієнта.

        Схема лікування залежить від виду отиту, точніше сказати від його першопричини (віруси, бактерії, алергени або травми). В першу чергу це місцеве лікування: вушні краплі, на основі гормонів та антибіотиків. У більш складних формах, можливі промивання вуха і накладення зігріваючих компресів. Для досягнення бажаного ефекту, можуть бути призначені додатково краплі в ніс. Лікування проводиться під суворим контролем лікаря, для уникнення ускладнень.

        Профілактика отиту

        Основна профілактична міра - це відповідна гігієна і відмова від вушних паличок. Важливо також не допускати зниження імунітету. Загострення спостерігається під час курортного сезону, так як під час купання в водоймах, вода потрапляє у вуха і провокує запалення. При перших симптомах захворювання, необхідно звернутися до лікаря за допомогою, що б не запустити хворобу.

        Переваги МЦ Оксфорд Медікал Чернівці

        Отоларингологічне відділення нашого центру оснащене сучасним обладнанням, завдяки якому діагностика і лікування проходить з максимальним результатом і комфортом. Крім того Вас чекають:

         • ввічливий персонал;
         • кваліфіковані лікарі;
          • доступні ціни;
           • комфортні умови.

            Довіряйте своє здоров'я професіоналам!

            Телефон для запису на прийом до отоларинголога 0372 93 18 93

            ( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

            відгуки
            Тетяна 08-12-2021 Никифорук Микола ІвановичДуже хороший лікар і приємна людинаДЯКУЮ ВАМ
            Юлія Кузьменюк 07-12-2021 Вдячна Миколі Івановичу за професійну консультацію, і як людина склав позитивне враження, вміє працювати з дорослими і маленькими пацієнтами.
            Галя 17-09-2021 Дуже вдячна лікарю Никифоруку Миколі Івановичу за його професіоналізм і прямолінійність. Він провів операцію без ускладнень і акуратно. Сам лікар дуже приємна та позитивна людина, тому не було страшно погодитись на оперцію та завдяки хорошим рекомендаціям щодо одуження, процес заживання проходить добре.
            Залишити відгук
            Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

            Акції
            актуальна інформація

            Дякуємо!

            Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

            Оставить сообщение для администрации клиники
            Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
            up

            Записатися на прийом

            Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом