Профілактика захворювань зубів

Для чого необхідна профілактика захворювань зубів?

В даний час профілактика зубів - це дуже актуальна тема. На розвиток хвороб зубів і ясен впливає безліч факторів:

  • стреси;
  • неправильне, нерегулярне харчування;
  • несприятлива екологічна обстановка;
  • індивідуальна схильність;
  • вік і стан імунітету.

Регулярне спостереження у стоматолога, збалансоване харчування, відмова від шкідливих звичок, і також застосування спеціальних лікувальних засобів по догляду за порожниною рота є основою профілактики зубних хвороб.

Серед різних уражень тканин парадонта, основну групу складають захворювання, що супроводжуються запально-дистрофічними процесами.

У клініці «Оксфорд Медікал» розроблено та застосовується безліч лікувальних і профілактичних заходів, спрямованих на запобігання виникнення захворювань парадонта.

УЛЬТРАЗВУКОВЕ ЧИЩЕННЯ ЗУБІВ - процедура «зняття зубних відкладень», яку можна провести у нас в медичному центрі. При цьому, процедура проходить швидко і безболісно! Вона запобіжить розвитку захворювань парадонта (парадонтит, парадонтоз), і зробить Ваші зуби набагато красивіше.

Які бувають методи чисток і поліровок зубів?

Після зняття зубних відкладень проводиться полірування зубів кількома методами:

1. Чищення зубів спеціальними професійними пастами;

2. Air flow - полірування дрібнодісперснимі частинками, які подаються під тиском

Після такої професійної гігієни порожнини рота, Ваші зуби будуть здоровими, а посмішка виглядатиме яскравіше!

Додаткові заходи щодо профілактики зубних захворювань.

Також у медичному центрі «Оксфорд Медікал» проводяться:

  • Лікування каріозних і некаріозних захворювань твердих тканин зубів;
  • Ендодонтичне лікування кореневих каналів зубів;
  • Естетична реставрація зубів;
  • Прикраса зубів різними видами художніх накладок.

Профілактичні огляди повинні бути регулярними - не рідше двох разів на рік. Навіть якщо ви вважаєте, що у вас із зубами все гаразд і вас нічого не турбує, не варто відкладати візит.

Проблеми з яснами і зубами виявлені на ранніх стадіях, лікувати набагато простіше. Фахівці медичного центру «Оксфорд Медікал» завжди будуть раді прийти Вам на допомогу, подарувати Вам чарівну посмішку, свіже дихання і радість життя.

( Рейтинг: 4.84, голосів: 43 )

відгуки
Юлія Вікторівна 16-11-2021 Чудовий, толерантний і ввічливий стоматолог, знавець своєї справи. Неодноразово до неї звертаюсь, лікується вся родина у неї. Завжди порадить як краще, був випадок, коли інші стоматологи казали, що зуб необхідно видаляти, а Альона Анатоліївна зробила фторування і вилікувала. Ось уже два роки зуб не турбує. Єдиний мінус, але це клініки стосується, неможливо зробити знімок щелепи, необхідно йти в сусідню клініку через квартал

відділення: Стоматологія

Лилия Кшиш 22-06-2021 Спасибо большое врачу-стоматологу КАРАВАН ОЛЕГУ ЯРОСЛАВОВИЧУ, за грамотно оказанную помощь, мгновенное нахождение очага боли и такое-же мгновенное и оперативное разрешение моего вопроса. Это врач от БОГА!!!!!!Впервые сталкиваюсь со специалистом такого высокого уровня и такой квалификации, обладающего душевностью и человеческими качествами, каких я очень давно не встречала! Дай Бог всем здоровья. но если беда.....то только к ОЛЕГУ ЯРОСЛАВОВИЧУ!!!!!! И результат не заставит себя долго ждать....Мгновенное избавление от боли!!!!!!!!СПАСИБО!!!!!!

відділення: Стоматологія

Іра 07-02-2020 Що є основним коли ідеш до лікаря- чи він хороший спеціаліст, його репутація?Сьогодні переконалась що до цього списку має бути пункт яка він/вона людина! Я думаю,що на всіх фраза "видалення зуба мудрості"наводить страх, починається паніка,іде накрутка... Караван Олег Ярославович, дякую що відволікали,заспокоювали і все пояснили та роз'яснили! Через тиждень-два я прийду видалити інший зубчик,але вже без страху! Велике спасибі!!!

відділення: Стоматологія

Дяченко Раїса 03-04-2019 Перед Новим Роком зробила собі косметологічний подарунок та отримала сертифікат на безкоштовну ультразвукову чистку зубів. Побільше таких пропозицій, це зручно та ефективно!!!!

відділення: Стоматологія

Тарас 16-10-2018 Граю в чемпіонаті Чернівців з футболу. В черговій грі турніру отримав акцентований потужний удар «по зубах». Як наслідок відчув різкий біль в ділянці верхнього різця, а язиком навіть зумів виявити тріщину з внутрішньої сторони зуба. Моєму відчаю не було меж, оскільки крім значної болі з’явився страх втратити зуб. Товариш по команді порекомендував звернутись до стоматолога Оксфорд Медікал Нички Ярослава Івановича, оскільки за його словами з подібною проблемою раніше він звертався саме до цього відносно молодого спеціаліста.В той же день записався на прийом. Попередньо оглянувши стан зуба Ярослав Іванович запідозрив перелом… при чому на рівні середини ясен. «Прощавай зуб» одразу промовив я  Ярослав Іванович взявся заспокоювати мене, мовляв такі випадки в нього дійсно вже були та пообіцяв зберегти зуб «щадним» лікуванням. І дійсно!!! Лікування пройшло у два прийоми. На першому прийомі провели діагностику, пояснили можливі схеми та тактику лікування, узгодили зі мною , яка з них мені більше підходить, виявили можливі ризики, обґрунтували профілактику повторних переломів та донесли основні принципи правильного поводження з травмованим в минулому зубом. На другому прийомі здійснили ряд стоматологічних маніпуляцій, зуб перестав «бігати» :) та зникла біль. Тріщину на внутрішній поверхні замістили пломбою і все…зуб як новий! Був дуже здивований, бо сподівався та чекав гіршого сценарію. За кілька днів відновив тренування. Зараз, після 12 тижнів лікування почуваюсь добре, щоправда м’яч роботу Ярослава Івановича ще не екзаменував, на щастя :)Рекомендую саме цього спеціаліста всім спортсменам та іншим людям, чиї травми зубів пов’язані із заняттям спортом чи фізкультурою.

відділення: Стоматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом