записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0372) 90 90 10
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Чернівецької клініки

Вибрати інше місто
 

Профілактика захворювань зубів

Для чого необхідна профілактика захворювань зубів?

В даний час профілактика зубів - це дуже актуальна тема. На розвиток хвороб зубів і ясен впливає безліч факторів:

  • стреси;
  • неправильне, нерегулярне харчування;
  • несприятлива екологічна обстановка;
  • індивідуальна схильність;
  • вік і стан імунітету.

Регулярне спостереження у стоматолога, збалансоване харчування, відмова від шкідливих звичок, і також застосування спеціальних лікувальних засобів по догляду за порожниною рота є основою профілактики зубних хвороб.

Серед різних уражень тканин парадонта, основну групу складають захворювання, що супроводжуються запально-дистрофічними процесами.

У клініці «Оксфорд Медікал» розроблено та застосовується безліч лікувальних і профілактичних заходів, спрямованих на запобігання виникнення захворювань парадонта.

УЛЬТРАЗВУКОВЕ ЧИЩЕННЯ ЗУБІВ - процедура «зняття зубних відкладень», яку можна провести у нас в медичному центрі. При цьому, процедура проходить швидко і безболісно! Вона запобіжить розвитку захворювань парадонта (парадонтит, парадонтоз), і зробить Ваші зуби набагато красивіше.

Які бувають методи чисток і поліровок зубів?

Після зняття зубних відкладень проводиться полірування зубів кількома методами:

1. Чищення зубів спеціальними професійними пастами;

2. Air flow - полірування дрібнодісперснимі частинками, які подаються під тиском

Після такої професійної гігієни порожнини рота, Ваші зуби будуть здоровими, а посмішка виглядатиме яскравіше!

Додаткові заходи щодо профілактики зубних захворювань.

Також у медичному центрі «Оксфорд Медікал» проводяться:

  • Лікування каріозних і некаріозних захворювань твердих тканин зубів;
  • Ендодонтичне лікування кореневих каналів зубів;
  • Естетична реставрація зубів;
  • Прикраса зубів різними видами художніх накладок.

Профілактичні огляди повинні бути регулярними - не рідше двох разів на рік. Навіть якщо ви вважаєте, що у вас із зубами все гаразд і вас нічого не турбує, не варто відкладати візит.

Проблеми з яснами і зубами виявлені на ранніх стадіях, лікувати набагато простіше. Фахівці медичного центру «Оксфорд Медікал» завжди будуть раді прийти Вам на допомогу, подарувати Вам чарівну посмішку, свіже дихання і радість життя.

Текстовые отзывы

16.10.2018 Граю в чемпіонаті Чернівців з футболу. В черговій грі турніру отримав акцентований потужний удар «по зубах». Як наслідок відчув різкий біль в ділянці верхнього різця, а язиком навіть зумів виявити тріщину з внутрішньої сторони зуба. Моєму відчаю не було меж, оскільки крім значної болі з’явився страх втратити зуб. Товариш по команді порекомендував звернутись до стоматолога Оксфорд Медікал Нички Ярослава Івановича, оскільки за його словами з подібною проблемою раніше він звертався саме до цього відносно молодого спеціаліста.В той же день записався на прийом. Попередньо оглянувши стан зуба Ярослав Іванович запідозрив перелом… при чому на рівні середини ясен. «Прощавай зуб» одразу промовив я  Ярослав Іванович взявся заспокоювати мене, мовляв такі випадки в нього дійсно вже були та пообіцяв зберегти зуб «щадним» лікуванням. І дійсно!!! Лікування пройшло у два прийоми. На першому прийомі провели діагностику, пояснили можливі схеми та тактику лікування, узгодили зі мною , яка з них мені більше підходить, виявили можливі ризики, обґрунтували профілактику повторних переломів та донесли основні принципи правильного поводження з травмованим в минулому зубом. На другому прийомі здійснили ряд стоматологічних маніпуляцій, зуб перестав «бігати» :) та зникла біль. Тріщину на внутрішній поверхні замістили пломбою і все…зуб як новий! Був дуже здивований, бо сподівався та чекав гіршого сценарію. За кілька днів відновив тренування. Зараз, після 12 тижнів лікування почуваюсь добре, щоправда м’яч роботу Ярослава Івановича ще не екзаменував, на щастя :)Рекомендую саме цього спеціаліста всім спортсменам та іншим людям, чиї травми зубів пов’язані із заняттям спортом чи фізкультурою.

відділення: Стоматологія

22.01.2014

Я сьогодні була у свого лікаря стоматолога Перч А.І. знову залишилась дуже задоволеною! З радістю рекомендую її. По при зайнятий графік, вона приймає нових пацієнтів. Взагалі вона єдиний лікар до якого я ходжу і не боюся, робить все дуже якісно та акуратно, а ціни в них доступні. З повагою Ніна

відділення: Стоматологія

27.12.2013

Мій лікар стоматолог в якого лікувалась багато років, покинув  нашу країну, довелось шукати заміну, як на зло, ще й пломба випала. По  радіо  почула  рекламу  про  приватну клініку «Оксфорд медікал».  Думаю раз така реклама, значить відгуки  про  неї  повинні бути хороші, нажаль відгуків  в Інтернеті знайшла мало, але вирішила ризикнути. Супер, ціни майже не відрізняються, але сервіс та професіоналізм ні з чим не рівняються! Рекомендую!!!

відділення: Стоматологія

27.12.2013

Перед Новим  Роком зробила собі косметологічний подарунок та отримала сертифікат на безкоштовну ультразвукову чистку зубів. Побільше таких пропозицій, це зручно та ефективно!!!!

відділення: Стоматологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки