Протезування

Протезування та його види

Протезування зубів несе в собі мету відновити основні функції зуба, як і декількох, і, звичайно ж, зубного ряду цілком.

Сучасне зубне протезування в медичному центрі «Оксфорд Медікал» дозволяє за допомогою найрізноманітніших методик, підібрати для кожного пацієнта ті способи установки і види протезів, які найкращим чином відповідають його індивідуальним анатомічним особливостям, естетичним запитам та фінансовим можливостям.

Види протезування:

  • металокерамічні коронки;
  • коронки на основі оксиду цирконію;
  • пластмасові коронки;
  • зубні мости;
  • прямі і непрямі вініри;
  • бюгельні та інші знімні протези.

Коронки - найпоширеніший вид протезування зубів. Вони бувають метало-керамічні, пластмасові (тимчасові) і на основі оксиду цирконію. Можуть кріпитися, як на корінь рідного зуба, так і на імплантований в кісткову тканину титановий імплантат.

Протезування на імплантатах

Методика протезування на імплантатах розглядається як особлива техніка відновлення зубного ряд навіть при повній втраті зубних коренів!

Така сучасна методика незнімного протезування, повністю виключає необхідність обточування здорових зубів, сприятливо позначається на їх стані. Більше того, імплант нерухомо зафіксований, під нього не потрапляють залишки їжі, що не вимагає яких-небудь додаткових гігієнічних процедур. Він є повноцінною заміною здорового зуба.

Зубний міст найчастіше застосовується у випадках, коли відсутній один, рідше 2-3 сусідніх зуба. У цьому випадку в якості опори мостоподібного протеза використовуються свої зуби, які відмежовують з обох сторін дефект зубного ряду. Даний вид протезування є найбільш економічним і не вимагає великих тимчасових витрат.

Прямі вініри при естетичних недоліках зубів

Вініри - це тонкі накладні пластини. Їх використання дозволяє добитися високого косметичного ефекту при жовтизни зубів, відколотих краях зуба, коригуванні його форми, усунення щілини між зубами і назавжди відмовитися від відбілювання зубів.

Перевагою прямих вінірів є їх моделювання відразу на зубах пацієнта. Тобто на поверхню зуба по черзі наносяться шари композиту (пломби), а потім шліфуються. Крім того, лікар зможе їх зняти в будь-який час, і вони не залишать на зубах ніяких слідів.

Непрямі вініри виготовляються з кераміки або медичного порцеляну, що робить їх більш довговічними. Однак, встановивши непрямі вініри одного разу, доведеться носити і міняти їх постійно. При установці сточується зубна емаль, що робить рідні зуби вкрай неестетичними.

Бюгельні протези

У випадках, коли пацієнт має медичні протипоказання до незнімних видів протезування, або він хоче скоротити фінансові витрати, ми пропонуємо бюгельне протезування.

Бюгельний зубний протез - зручна, міцна і довговічна конструкція. Її дуговий каркас дозволяє рівномірно розподілити жувальне навантаження по всій щелепи.

Не вимагаючи обов'язкового зняття на ніч, бюгельні протези спрощують їх практичне застосування в повсякденному житті. Матеріал, з якого виготовляється основа протеза, підбирається залежно від побажань пацієнта.

Запишіться на БЕЗКОШТОВНУ консультацію в медичний центр «Оксфорд Медікал», і наші стоматологи підберуть найкращу конкретно для Вас форму протезування.

Довірте свою посмішку професіоналам!

( Рейтинг: 4.81, голосів: 43 )

відгуки
Юлія Вікторівна 16-11-2021 Чудовий, толерантний і ввічливий стоматолог, знавець своєї справи. Неодноразово до неї звертаюсь, лікується вся родина у неї. Завжди порадить як краще, був випадок, коли інші стоматологи казали, що зуб необхідно видаляти, а Альона Анатоліївна зробила фторування і вилікувала. Ось уже два роки зуб не турбує. Єдиний мінус, але це клініки стосується, неможливо зробити знімок щелепи, необхідно йти в сусідню клініку через квартал

відділення: Стоматологія

Лилия Кшиш 22-06-2021 Спасибо большое врачу-стоматологу КАРАВАН ОЛЕГУ ЯРОСЛАВОВИЧУ, за грамотно оказанную помощь, мгновенное нахождение очага боли и такое-же мгновенное и оперативное разрешение моего вопроса. Это врач от БОГА!!!!!!Впервые сталкиваюсь со специалистом такого высокого уровня и такой квалификации, обладающего душевностью и человеческими качествами, каких я очень давно не встречала! Дай Бог всем здоровья. но если беда.....то только к ОЛЕГУ ЯРОСЛАВОВИЧУ!!!!!! И результат не заставит себя долго ждать....Мгновенное избавление от боли!!!!!!!!СПАСИБО!!!!!!

відділення: Стоматологія

Іра 07-02-2020 Що є основним коли ідеш до лікаря- чи він хороший спеціаліст, його репутація?Сьогодні переконалась що до цього списку має бути пункт яка він/вона людина! Я думаю,що на всіх фраза "видалення зуба мудрості"наводить страх, починається паніка,іде накрутка... Караван Олег Ярославович, дякую що відволікали,заспокоювали і все пояснили та роз'яснили! Через тиждень-два я прийду видалити інший зубчик,але вже без страху! Велике спасибі!!!

відділення: Стоматологія

Дяченко Раїса 03-04-2019 Перед Новим Роком зробила собі косметологічний подарунок та отримала сертифікат на безкоштовну ультразвукову чистку зубів. Побільше таких пропозицій, це зручно та ефективно!!!!

відділення: Стоматологія

Тарас 16-10-2018 Граю в чемпіонаті Чернівців з футболу. В черговій грі турніру отримав акцентований потужний удар «по зубах». Як наслідок відчув різкий біль в ділянці верхнього різця, а язиком навіть зумів виявити тріщину з внутрішньої сторони зуба. Моєму відчаю не було меж, оскільки крім значної болі з’явився страх втратити зуб. Товариш по команді порекомендував звернутись до стоматолога Оксфорд Медікал Нички Ярослава Івановича, оскільки за його словами з подібною проблемою раніше він звертався саме до цього відносно молодого спеціаліста.В той же день записався на прийом. Попередньо оглянувши стан зуба Ярослав Іванович запідозрив перелом… при чому на рівні середини ясен. «Прощавай зуб» одразу промовив я  Ярослав Іванович взявся заспокоювати мене, мовляв такі випадки в нього дійсно вже були та пообіцяв зберегти зуб «щадним» лікуванням. І дійсно!!! Лікування пройшло у два прийоми. На першому прийомі провели діагностику, пояснили можливі схеми та тактику лікування, узгодили зі мною , яка з них мені більше підходить, виявили можливі ризики, обґрунтували профілактику повторних переломів та донесли основні принципи правильного поводження з травмованим в минулому зубом. На другому прийомі здійснили ряд стоматологічних маніпуляцій, зуб перестав «бігати» :) та зникла біль. Тріщину на внутрішній поверхні замістили пломбою і все…зуб як новий! Був дуже здивований, бо сподівався та чекав гіршого сценарію. За кілька днів відновив тренування. Зараз, після 12 тижнів лікування почуваюсь добре, щоправда м’яч роботу Ярослава Івановича ще не екзаменував, на щастя :)Рекомендую саме цього спеціаліста всім спортсменам та іншим людям, чиї травми зубів пов’язані із заняттям спортом чи фізкультурою.

відділення: Стоматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом