записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0372) 90 90 10
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Чернівецької клініки

Вибрати інше місто
 

Протезування

Протезування та його види

Протезування зубів несе в собі мету відновити основні функції зуба, як і декількох, і, звичайно ж, зубного ряду цілком.

Сучасне зубне протезування в медичному центрі «Оксфорд Медікал» дозволяє за допомогою найрізноманітніших методик, підібрати для кожного пацієнта ті способи установки і види протезів, які найкращим чином відповідають його індивідуальним анатомічним особливостям, естетичним запитам та фінансовим можливостям.

Види протезування:

  • металокерамічні коронки;
  • коронки на основі оксиду цирконію;
  • пластмасові коронки;
  • зубні мости;
  • прямі і непрямі вініри;
  • бюгельні та інші знімні протези.

Коронки - найпоширеніший вид протезування зубів. Вони бувають метало-керамічні, пластмасові (тимчасові) і на основі оксиду цирконію. Можуть кріпитися, як на корінь рідного зуба, так і на імплантований в кісткову тканину титановий імплантат.

Протезування на імплантатах

Методика протезування на імплантатах розглядається як особлива техніка відновлення зубного ряд навіть при повній втраті зубних коренів!

Така сучасна методика незнімного протезування, повністю виключає необхідність обточування здорових зубів, сприятливо позначається на їх стані. Більше того, імплант нерухомо зафіксований, під нього не потрапляють залишки їжі, що не вимагає яких-небудь додаткових гігієнічних процедур. Він є повноцінною заміною здорового зуба.

Зубний міст найчастіше застосовується у випадках, коли відсутній один, рідше 2-3 сусідніх зуба. У цьому випадку в якості опори мостоподібного протеза використовуються свої зуби, які відмежовують з обох сторін дефект зубного ряду. Даний вид протезування є найбільш економічним і не вимагає великих тимчасових витрат.

Прямі вініри при естетичних недоліках зубів

Вініри - це тонкі накладні пластини. Їх використання дозволяє добитися високого косметичного ефекту при жовтизни зубів, відколотих краях зуба, коригуванні його форми, усунення щілини між зубами і назавжди відмовитися від відбілювання зубів.

Перевагою прямих вінірів є їх моделювання відразу на зубах пацієнта. Тобто на поверхню зуба по черзі наносяться шари композиту (пломби), а потім шліфуються. Крім того, лікар зможе їх зняти в будь-який час, і вони не залишать на зубах ніяких слідів.

Непрямі вініри виготовляються з кераміки або медичного порцеляну, що робить їх більш довговічними. Однак, встановивши непрямі вініри одного разу, доведеться носити і міняти їх постійно. При установці сточується зубна емаль, що робить рідні зуби вкрай неестетичними.

Бюгельні протези

У випадках, коли пацієнт має медичні протипоказання до незнімних видів протезування, або він хоче скоротити фінансові витрати, ми пропонуємо бюгельне протезування.

Бюгельний зубний протез - зручна, міцна і довговічна конструкція. Її дуговий каркас дозволяє рівномірно розподілити жувальне навантаження по всій щелепи.

Не вимагаючи обов'язкового зняття на ніч, бюгельні протези спрощують їх практичне застосування в повсякденному житті. Матеріал, з якого виготовляється основа протеза, підбирається залежно від побажань пацієнта.

Запишіться на БЕЗКОШТОВНУ консультацію в медичний центр «Оксфорд Медікал», і наші стоматологи підберуть найкращу конкретно для Вас форму протезування.

Довірте свою посмішку професіоналам!

Текстовые отзывы

16.10.2018 Граю в чемпіонаті Чернівців з футболу. В черговій грі турніру отримав акцентований потужний удар «по зубах». Як наслідок відчув різкий біль в ділянці верхнього різця, а язиком навіть зумів виявити тріщину з внутрішньої сторони зуба. Моєму відчаю не було меж, оскільки крім значної болі з’явився страх втратити зуб. Товариш по команді порекомендував звернутись до стоматолога Оксфорд Медікал Нички Ярослава Івановича, оскільки за його словами з подібною проблемою раніше він звертався саме до цього відносно молодого спеціаліста.В той же день записався на прийом. Попередньо оглянувши стан зуба Ярослав Іванович запідозрив перелом… при чому на рівні середини ясен. «Прощавай зуб» одразу промовив я  Ярослав Іванович взявся заспокоювати мене, мовляв такі випадки в нього дійсно вже були та пообіцяв зберегти зуб «щадним» лікуванням. І дійсно!!! Лікування пройшло у два прийоми. На першому прийомі провели діагностику, пояснили можливі схеми та тактику лікування, узгодили зі мною , яка з них мені більше підходить, виявили можливі ризики, обґрунтували профілактику повторних переломів та донесли основні принципи правильного поводження з травмованим в минулому зубом. На другому прийомі здійснили ряд стоматологічних маніпуляцій, зуб перестав «бігати» :) та зникла біль. Тріщину на внутрішній поверхні замістили пломбою і все…зуб як новий! Був дуже здивований, бо сподівався та чекав гіршого сценарію. За кілька днів відновив тренування. Зараз, після 12 тижнів лікування почуваюсь добре, щоправда м’яч роботу Ярослава Івановича ще не екзаменував, на щастя :)Рекомендую саме цього спеціаліста всім спортсменам та іншим людям, чиї травми зубів пов’язані із заняттям спортом чи фізкультурою.

відділення: Стоматологія

22.01.2014

Я сьогодні була у свого лікаря стоматолога Перч А.І. знову залишилась дуже задоволеною! З радістю рекомендую її. По при зайнятий графік, вона приймає нових пацієнтів. Взагалі вона єдиний лікар до якого я ходжу і не боюся, робить все дуже якісно та акуратно, а ціни в них доступні. З повагою Ніна

відділення: Стоматологія

27.12.2013

Мій лікар стоматолог в якого лікувалась багато років, покинув  нашу країну, довелось шукати заміну, як на зло, ще й пломба випала. По  радіо  почула  рекламу  про  приватну клініку «Оксфорд медікал».  Думаю раз така реклама, значить відгуки  про  неї  повинні бути хороші, нажаль відгуків  в Інтернеті знайшла мало, але вирішила ризикнути. Супер, ціни майже не відрізняються, але сервіс та професіоналізм ні з чим не рівняються! Рекомендую!!!

відділення: Стоматологія

27.12.2013

Перед Новим  Роком зробила собі косметологічний подарунок та отримала сертифікат на безкоштовну ультразвукову чистку зубів. Побільше таких пропозицій, це зручно та ефективно!!!!

відділення: Стоматологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки