записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0372) 90 90 10
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Чернівецької клініки

Вибрати інше місто
 

Протезування

Протезування та його види

Протезування зубів несе в собі мету відновити основні функції зуба, як і декількох, і, звичайно ж, зубного ряду цілком.

Сучасне зубне протезування в медичному центрі «Оксфорд Медікал» дозволяє за допомогою найрізноманітніших методик, підібрати для кожного пацієнта ті способи установки і види протезів, які найкращим чином відповідають його індивідуальним анатомічним особливостям, естетичним запитам та фінансовим можливостям.

Види протезування:

  • металокерамічні коронки;
  • коронки на основі оксиду цирконію;
  • пластмасові коронки;
  • зубні мости;
  • прямі і непрямі вініри;
  • бюгельні та інші знімні протези.

Коронки - найпоширеніший вид протезування зубів. Вони бувають метало-керамічні, пластмасові (тимчасові) і на основі оксиду цирконію. Можуть кріпитися, як на корінь рідного зуба, так і на імплантований в кісткову тканину титановий імплантат.

Протезування на імплантатах

Методика протезування на імплантатах розглядається як особлива техніка відновлення зубного ряд навіть при повній втраті зубних коренів!

Така сучасна методика незнімного протезування, повністю виключає необхідність обточування здорових зубів, сприятливо позначається на їх стані. Більше того, імплант нерухомо зафіксований, під нього не потрапляють залишки їжі, що не вимагає яких-небудь додаткових гігієнічних процедур. Він є повноцінною заміною здорового зуба.

Зубний міст найчастіше застосовується у випадках, коли відсутній один, рідше 2-3 сусідніх зуба. У цьому випадку в якості опори мостоподібного протеза використовуються свої зуби, які відмежовують з обох сторін дефект зубного ряду. Даний вид протезування є найбільш економічним і не вимагає великих тимчасових витрат.

Прямі вініри при естетичних недоліках зубів

Вініри - це тонкі накладні пластини. Їх використання дозволяє добитися високого косметичного ефекту при жовтизни зубів, відколотих краях зуба, коригуванні його форми, усунення щілини між зубами і назавжди відмовитися від відбілювання зубів.

Перевагою прямих вінірів є їх моделювання відразу на зубах пацієнта. Тобто на поверхню зуба по черзі наносяться шари композиту (пломби), а потім шліфуються. Крім того, лікар зможе їх зняти в будь-який час, і вони не залишать на зубах ніяких слідів.

Непрямі вініри виготовляються з кераміки або медичного порцеляну, що робить їх більш довговічними. Однак, встановивши непрямі вініри одного разу, доведеться носити і міняти їх постійно. При установці сточується зубна емаль, що робить рідні зуби вкрай неестетичними.

Бюгельні протези

У випадках, коли пацієнт має медичні протипоказання до незнімних видів протезування, або він хоче скоротити фінансові витрати, ми пропонуємо бюгельне протезування.

Бюгельний зубний протез - зручна, міцна і довговічна конструкція. Її дуговий каркас дозволяє рівномірно розподілити жувальне навантаження по всій щелепи.

Не вимагаючи обов'язкового зняття на ніч, бюгельні протези спрощують їх практичне застосування в повсякденному житті. Матеріал, з якого виготовляється основа протеза, підбирається залежно від побажань пацієнта.

Запишіться на БЕЗКОШТОВНУ консультацію в медичний центр «Оксфорд Медікал», і наші стоматологи підберуть найкращу конкретно для Вас форму протезування.

Довірте свою посмішку професіоналам!

Текстовые отзывы

22.01.2014

Я сьогодні була у свого лікаря стоматолога Перч А.І. знову залишилась дуже задоволеною! З радістю рекомендую її. По при зайнятий графік, вона приймає нових пацієнтів. Взагалі вона єдиний лікар до якого я ходжу і не боюся, робить все дуже якісно та акуратно, а ціни в них доступні. З повагою Ніна

відділення: Стоматологія

27.12.2013

Мій лікар стоматолог в якого лікувалась багато років, покинув  нашу країну, довелось шукати заміну, як на зло, ще й пломба випала. По  радіо  почула  рекламу  про  приватну клініку «Оксфорд медікал».  Думаю раз така реклама, значить відгуки  про  неї  повинні бути хороші, нажаль відгуків  в Інтернеті знайшла мало, але вирішила ризикнути. Супер, ціни майже не відрізняються, але сервіс та професіоналізм ні з чим не рівняються! Рекомендую!!!

відділення: Стоматологія

27.12.2013

Перед Новим  Роком зробила собі косметологічний подарунок та отримала сертифікат на безкоштовну ультразвукову чистку зубів. Побільше таких пропозицій, це зручно та ефективно!!!!

відділення: Стоматологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки