Лікування грипу в Чернівцях

Лікування грипуГрип – це одне із найпоширеніших інфекційних захворювань. Щороку в осінньо-зимовий період спостерігається зростання захворюваності. Кожні 30-40 років фіксують пандемію грипу. Віруси, що провокують грип, дуже швидко змінюються (мутують), саме тому на грип можна хворіти багато разів протягом сезону. Вірус поширюється надзвичайно швидко повітряно-крапельним шляхом на відстані 2,5 метра від хворої людини.

ПЕРШІ СИМПТОМИ ГРИПУ

Під час гострого періоду захворювання спостерігається:

  • висока температура тіла;
  • лихоманка;
  • головний біль;
  • ломота у м’язах та суглобах;
  • закладеність носа;
  • кашель;
  • першіння у горлі.

 Хворобливий стан може тривати п’ять днів – тиждень. Бронхіт або запалення легень – це небезпечні ускладнення недолікованого грипу. Тому не варто зволікати із зверненням до лікаря.

ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ ГРИПУ

Саме лікар зможе відрізнити грип від звичайного ГРВІ і призначити відповідне лікування. Грип небезпечний своїми ускладненнями, відомі навіть смертельні випадки. Тому щойно відчули нездужання, негайно викликайте лікаря додому.

 

Фахівець відкриє вам лікарняний, щоб ви мали час на спокійне одужання і не наражали на небезпеку інших людей.

 

Грип – вірусне захворювання, тому лікувати його антибіотиками недоречно. Антибіотики лікар може призначити лише у тому разі, якщо виникають бактеріальні ускладнення.

 

Постільний режим. Доки не знизиться температура тіла, краще дотримуватися постільного режиму.


Більше води. Протягом дня потрібно багато пити води, трав’яних чаїв із медом та лимоном, соків. Від солодких газованих напоїв краще утриматися, не варто зловживати і солодощами. На час недуги варто забути про міцний чай та каву, алкоголь. Біль у горлі допоможуть вгамувати свіжий лимонний сік, змішаний із медом, цибуля, перемелена з медом, тепле молоко із медом. Їсти потрібно лише легку їжу і тільки тоді, коли ви дійсно відчуваєте, що зголодніли.


Прийміть ліки. Порадившись із лікарем, прийміть ліки, які знеболюють та знижують температуру тіла. Однак не варто забувати, що дітей у жодному разі не можна лікувати так само як дорослих , краще замінити дитячими препаратами, який порадить педіатр.

ПРОФІЛАКТИКА ГРИПУ

Найкраща профілактика грипу – вакцинація, яку проводять, як правило, у жовтні-листопаді. Вона не дає 100% гарантії, що ви не захворієте, але суттєво зменшує цей ризик. А якщо грип вас все-таки не омине, то симптоматика захворювання буде менш виражена.

 

Особливо варто вакцинуватися людям, які у зв’язку зі своєю професією контактують із великою кількістю людей: медичні працівники, вчителі, вихователі дитячих садків, полісмени тощо.

 

В особливій групі ризику – діти та люди похилого віку, курці. Тому щодо їхнього вакцинування варто порадитися з лікарем. Залежно від сезону та поширення того чи іншого вірусу, що провокує грип, вакцини щороку змінюються. Ліцензовану вакцину можна придбати у аптеках вашого міста, а здійснити вакцинацію у будь-якому спеціалізованому медичному кабінеті.

 

Кому вакцину робити не можна

Не можна вакцинуватися дітям віком до шести місяців та особам, у яких є алергія на курячий білок. Також слід бути обережними людям, у яких раніше була реакція на вакцинацію проти грипу.

 

Викликати лікаря на дім, або записатися на зручний час в медичному центрі можна за номером телефону 0372 93 18 93

( Рейтинг: 4.73, голосів: 40 )

відгуки
Мedpred CV 10-06-2024 Неодноразово звертався в оксфорд медікал по страховці до різних спеціалістів, завжди залишався задоволений компетенцією лікарів та ставленням персоналу.
Инга Шяучюлите 02-06-2024 Була неодноразово. Залишилась дуже задоволена.
Оксана 24-10-2021 Хочу щиро подякувати Яні Миколаївні Кавлак за професіоналізм, уважність і чуйність. Завжди на зв’язку, завжди готова допомогти. Наша сім’я в надійних руках)
Yuliana Tsykal 13-03-2020 В Клинике Oxford Medical работают специалисты на Европейском уровне. Высокое качество лаборатории.
Любов 28-01-2020 Лікар Тимчук Сергій Аурелович і в державній лікарні працює на "відмінно". Лікує мого батька. Це прекрасний фахівець своєї справи і просто хороша людина! Дякую!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом