Лікування бронхіту в Чернівцях

Лікування бронхітуБронхіт – це запалення органів дихання, під час якого вражаються бронхи людини. Часто супроводжується кашлем та виділенням мокротиння. Розрізняють бронхіт гострий і хронічний.Гострий – це гостре запалення бронхів, яке супроводжується їхнім набряком та подразненням. Основний симптом – кашель і виділення мокротиння. Кашель спочатку сухий, а потім - вологий. Бронхіт вважають хронічним, якщо кашель триває три і більше місяців на рік протягом тривалого часу – двох і більше років.

СИМПТОМАТИКА БРОНХІТУ

Гострий інфекційний бронхіт зазвичай виникає взимку. Спочатку він може нагадувати звичайну застуду:

 • з’являється кашель;
 • підвищення температури тіла;
 • в’ялість, ослаблення сил;
 • дискомфорт в грудній клітині;
 • наявність віддишки.

Під час хронічного бронхіту кашель та виділення мокротиння можуть повторюватися щороку, і щоразу період хворобливого стану може збільшуватися. Хронічний бронхіт може бути результатом неадекватного лікування гострого бронхіту. Часто виникає у курців та людей, які працюють із хімічними та шкідливими речовинами.

ДІАГНОСТИКА БРОНХІТУ

Якщо кашель не минає, варто звернутися до лікаря – терапевта, сімейного лікаря, пульмонолога чи інфекціоніста. Це важливо зробити якнайшвидше тому, що лікар

 • поставить правильний діагноз. А від цього залежить адекватність лікування і те, наскільки швидко ви одужаєте.
 • скерує вас на рентгенологічне дослідження грудної клітки. Це потрібно, щоб з’ясувати, чи немає ускладнень бронхіту, зокрема запалення легень.
 • призначить правильне лікування. Лише лікар може визначити, чи варто вам приймати той чи інший препарат, чи потрібні у вашому випадку знеболювальні, жарознижувальні, антибіотики чи противірусні препарати.
 • дасть необхідні саме вам рекомендації. А серед них: лежати в ліжку, пити багато теплого, не пити чорний чай та каву. Також, варто відмовитись від паління. Саме куріння – основна причина хронічного бронхіту.

ЛІКУВАННЯ БРОНХІТУ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Багато хворих намагаються самостійно лікувати вдома бронхіт за рекомендацією знайомих або використовують розрекламовані ліки. Лікарі зауважують: це не зовсім правильно. Тільки спеціаліст після ретельного огляду  та збору анамнезу, назначить лікування, з урахуванням особливостей саме вашого організму. При гострій потребі, коли необхідно проводити комплексне лікування, є можливість скористатися послугами денного стаціонару. Всі маніпуляції проводяться під наглядом кваліфікованного медичного персоналу, та під постійним контролем лікуючого лікаря.  Ефективніть лікування залежить від своєчасного звернення до спеціаліста. 

Що допоможе швидше одужати:

 • дихальна гімнастика;
 • масаж грудної клітки;
 • їжа, збагачена вітамінами;
 • позитивний настрій.

Як не захворіти:

Можно уникнути захворювання, якщо притримуватися простих правил:

 • не палити;
 • не спілкуватися з людьми, які застуджені;
 • вчасно звертатися до лікаря, якщо у вас бронхіальна астма або алергія;
 • одягати спеціальну захисну маску, якщо під час роботи контактуєте зі шкідливими речовинами.

 

Запис на консультацію до сімейного лікаря здійснюємо за телефоном

0372 90 90 10.

( Рейтинг: 4.74, голосів: 39 )

відгуки
Мedpred CV 10-06-2024 Неодноразово звертався в оксфорд медікал по страховці до різних спеціалістів, завжди залишався задоволений компетенцією лікарів та ставленням персоналу.
Инга Шяучюлите 02-06-2024 Була неодноразово. Залишилась дуже задоволена.
Оксана 24-10-2021 Хочу щиро подякувати Яні Миколаївні Кавлак за професіоналізм, уважність і чуйність. Завжди на зв’язку, завжди готова допомогти. Наша сім’я в надійних руках)
Yuliana Tsykal 13-03-2020 В Клинике Oxford Medical работают специалисты на Европейском уровне. Высокое качество лаборатории.
Любов 28-01-2020 Лікар Тимчук Сергій Аурелович і в державній лікарні працює на "відмінно". Лікує мого батька. Це прекрасний фахівець своєї справи і просто хороша людина! Дякую!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом