Лікування мікозу

Мікоз - це одне з найпоширеніших грибкових захворювань на сьогоднішній день. Особливу небезпеку становить те, що це захворювання інфекційне і передається через одяг, взуття, рушник і предмети які контактують зі шкірою.

Статистика свідчить про те, що кожна п'ята людина на землі стикається з даним захворювання.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ МІКОЗУ

  • Контакт з хворим.
  • Недотримання правил гігієни.
  • Зниження імунітету
  • Тривалий прийом медикаментів
  •  Не правильне харчування

Основна проблема в необізнаності населення про шляхи зараження, заходи профілактики та основних симптомах. Це призводить до того, що люди які зіткнулися з цією проблемою, затягують з звернення до фахівця і з часом захворювання переходить у хронічну форму.

Основні симптоми:

  • Поява плям на шкірі
  • Утворення бульбашок
  • Почервоніння шкіри
  • Сверблячка і лущення пошкоджених ділянок шкіри

Важливо пам'ятати, що при появі перших симптомах необхідно звернутися за консультацією до лікаря - дерматолога. Так як самостійно, в домашніх умовах Ви тільки усунете видимі симптоми, але саме вогнище захворювання залишиться, що може викликати рецидиви захворювання у вже ускладнених формах.

ЛІКУВАННЯ МІКОЗУ

Лікування призначає лікар-дерматолог після ретельного огляду і забору анамнезу. В МЦ «Оксфорд Медікал» Вам буде надано комплексне лікування. Поєднання засобів місцевого спектру дії з різними протигрибковими препаратами - це гарантія ефективного лікування. Не варто відкладати вирішення проблеми на тривалий термін, адже окрім дискомфорту і естетичних проблем, дане захворювання може спричинити за собою незворотні наслідки.

( Рейтинг: 4.81, голосів: 31 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар дерматолог: Мудряк Людмила Октавіанівна

інформація про лікаря

2009 р. - закінчила Буковинський державний медичний університет, спеціальність: лікувальна справа;

2009-2011 рр. - інтернатура по дерматовенерології на базі Буковинського державного медичного університету;

2011 р. - пройшла курси косметології (навчальний центр «Космотрейд», м.Київ);

З 2015 р. - лікар дерматолог в МЦ «Оксфорд Медікал»

2016 р. - присвоєння  II кваліфікаційної категорії 

2021 р. - присвоєння I кваліфікаційної категорії

показати повний текст

відгуки
Іванна 22-10-2021 Дякую класному дерматологу, Чорнопиському Ю.М. Ми з дитиною лікувалися у різних лікарів, проте ситуація не вирішувалася, а після відміни препаратів навпаки погіршувалася. Юрій Миколайович вивчивши нашу проблему, призначив грамотне лікування, і те, що не могли вилікувати протягом року, було вирішено за 3 прийоми. До речі, ми уникли непотрібних дороговартісних аналізів, що вимагали попередні лікарі. Тепер дитина живе повноцінно, без гормональних мазів, на котрі підсадили дерматологи з поліклініки. Дякую!

відділення: Дерматологія

Тетяна 13-10-2021 Дуже подобається обслуговуння у клініці Оксфорд Медікал.Завжди привітний персонал.Була на візиті у лікаря дерматолога Мудряк Л.О. дуже сподобся підхід до лікування видно,що досвідчений професіонал своєї справи.Призначила хороше лікування,через тиждень після лікування симптоми зникли.Дуже задоволена,буду рекомендувати своїм знайомим.

відділення: Дерматологія

Ілона 21-09-2021 Словами не передати, як я вдячна лікарю-дерматологу Мудряк Людмилі Октавіанівні, проблему, яка мене турбувала на протязі пів-року, не давала жити нормальним життям та змушувала плакати майже щоразу коли я дивилася на своє відображення, Ви допомогли мені вирішити всього за 1 тиждень. Безмежно вдячна усьому колективу медичного центру Oxford Medical, за високий рівень професіоналізму, толерантність та турботу, яку, Ви проявляєте до своїх пацієнтів )))

відділення: Дерматологія

Артур 27-11-2019 Всім рекомендую лікаря дерматолога Чорнописького Ю М, який за одну консультацію виявив правельний діагноз, та назначив препарати від яких я почав виздоровлювати. До цього звертався на протязі двух місяців до чотирьой різних лікарів, які ставили неправельні діагнози абсурдні, та стан лише погіршувався. Дякую Оксфорд Медікал!

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом