Відгуки клієнтів про напрям Дерматологія
Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.
Відгуки пацієнтів
Тетяна 25.11.2025
була на прийомі у дерматолога Снітко Тетяни Олександрівни. Задоволена. Чуйна, привітлива, професіонал своєї справи. Видаляла родимку, а також отримала кваліфіковану консультацію по догляду за обличчям в літній період, так як є проблеми. Дякую.
Mandzyuk Galina Vasilevna 24.11.2025
Тільки найкращі враження !!! Який він класний!!! Дякую 🤗 дерматологу, Чорнопиському Ю.М.
Aleona Vacarciuc 30.10.2025
Я хочу висловити величезну подяку лікарю-дерматологу Тетяні Олександрівні! Я приїхала до мами з Цюріха, і, на жаль, зіткнулася з гострою алергічною реакцією. Друзі, які вже мали позитивний досвід лікування у Тетяни Олександрівни, гаряче мені її рекомендували, і я жодного разу не пошкодувала, що звернулася саме до неї. З перших хвилин відчувається високий професіоналізм та глибоке знання своєї справи. Лікар провела дуже детальну і ґрунтовну діагностику мого стану. Мені особливо сподобалося, що Тетяна Олександрівна не просто призначила стандартне лікування, а ретельно пояснила причини моєї алергії та механізм дії кожного препарату. Крім лікування, я отримала цінні та вичерпні рекомендації щодо догляду та профілактики. Щиро дякую за Ваш професіоналізм, уважність та чуйне ставлення! Я однозначно рекомендую Тетяну Олександрівну як висококласного фахівця-дерматолога! Звертайтеся до професіоналів!
Зубенко Мирон 05.09.2025
Дуже сподобався візит в цю клініку. Швидко і безболісно видалили бородавку, а також все досконально розповіли про неї та відповіли на інші мої питання
Руслан 08.06.2024
Чудовий та першокласний лікар, дуже обізнаний у своїй галузі. Завдяки її рекомендаціям, я швидко побачив результат. Рекомендую цього спеціаліста всім, хто шукає кваліфікованого дерматолога!
Анжела 06.06.2024
Дуже вдячна лікарю-дерматологу Чорнопиському Ю.М. за професіоналізм своєї справи. Лікар привітний, уважний, консультація пройшла легко. Зібравши анамнез моїх проблем, призначив лікування, яке виявилося ефективним, і я вдячна за швидке полегшення. Дякую за вашу працю.
Записатись через кол-центр
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр