записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0372) 90 90 10
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Чернівецької клініки

Вибрати інше місто
 
 

Лікування короткої вуздечки

Коротка вуздечка

Для чоловіка, який живе активним статевим життям, великою проблемою може стати коротка вуздечка статевого члена. Найчастіше, коротка вуздечка крайньої плоті є вродженою патологією, проте в ряді випадків - може виникнути через травмування голівки або шкірної складки. Як правило, про наявність даної проблеми стає відомо тільки після початку статевого життя чоловіка.

Симптоми короткої вуздечки

Коротка вуздечка статевого члена з'єднує крайню плоть і голівку пеніса. Під час ерекції, вуздечка натягується і не дає крайній плоті повністю відкритися. Таке натягнення призводить до яскраво виражених больових відчуттів, не дає можливості здійснювати повноцінний статевий акт і може провокувати передчасну еякуляцію. Чим інтенсивніше буде секс, тим сильніше буде розтягуватися вуздечка і тим сильніший біль відчуватиме чоловік. Втім, у жодному разі не можна сподіватися що проблема « сама вирішиться ». Тільки вузькопрофільні фахівці можуть підказати, яким чином привести цей важливий орган в норму.

Записатися на прийом до кваліфікованого лікаря - уролога клініки «Оксфорд Медікал - Чернівці» можна за телефоном (0372) 90 90 10 , або ( 050 ) 988-11-56 .

До чого призводить відсутність лікування короткої вуздечки

Не дивлячись на те, що розміри вуздечки досить малі, вона добре забезпечується кров'ю. Різкі рухи під час статевого акту здатні спровокувати надриви, а то й зовсім її розрив, у результаті чого починається кровотеча, яку важко зупинити. Саме в такій ситуації, найчастіше,  молоді люди потрапляють до лікаря.

На жаль, проблема короткої вуздечки не закінчується на больових відчуттях під час статевого контакту і кровотечею під час її розриву. Після того, як розрив загоюється, на його місці з'являється грубий рубець. Він містить в собі багато підшкірних нервів, в наслідок чого еякуляція у чоловіка настає буквально після кількох фрикцій. Подібна ситуація не дає можливості задовольняти партнерку. Раннє сім'явиверження, в даному випадку, може викликати прояви еректильної дисфункції на психологічному рівні, а надалі навіть ІМПОТЕНЦІЇ .

Ще одним наслідком цієї патології можуть стати запальні процеси чоловічих статевих органів. Так як, коротка вуздечка не дає можливості повністю відкривати голівку статевого члена, це ускладнює якісну гігієну статевих органів. В складках крайньої плоті скопичується смегма ( секрет залоз крайньої плоті), яка послужить відмінним середовищем для розвитку бактерій і запальних процесів.

Лікарі-урологи клініки «Оксфорд Медікал - Чернівці» рекомендують молодим людям заздалегідь проводити лікування цієї анамалії, тобто усувати причину проблеми, і не чекати наслідків. Записатися на прийом до уролога можна в будь-який зручний для Вас день і час за телефоном (0372) 90 90 10 , або (050) 988-11-56 .

Лікування короткої вуздечки в « Оксфорд Медікал - Чернівці»

Коротка вуздечка легко виправляється в ході нескладної пластичної операції , яка проводиться під місцевим наркозом! Урологічне відділення медичного центру «Оксфорд Медікал - Чернівці» оснащено сучасним європейським обладнанням, яке максимально знижує ризик виникнення ускладнень. Кваліфіковані лікарі-урологи на первинній консультації чітко проконсультують Вас про необхідні підготовчі заходи перед операцією, дадуть відповіді на всі ваші запитання. Головне що від Вас вимагається - провести ретельні гігієнічні процедури.

Після проведення операції, спеціальним радіохвильовим інструментом, лікар накладає на кілька годин пов'язку. Хірургічне втручання, яке здійснюється таким апаратом, повністю виключає виникнення кровотеч. А радіохвилі додатково стерилізують місце розрізу. Коротка вуздечка - проблема, від якої ми позбавляємо за 30 хвилин!

Записуйтеся прямо зараз на прийом до лікаря-уролога за телефоном (0372) 90 90 10 , або (050) 988-11-56! І будьте здорові!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки