Лікування фімозу

Фімоз - це вроджена патологія крайньої плоті, яка проявляється частковим або повним її звуженням. У новонароджених хлопчиків це є нормою, і може спостерігатися до кінця статевого дозрівання. Але для чоловіків дорослого віку це патологічний стан несе загрозу здоров'ю і дискомфорт під час статевого акту.

Причини виникнення фімозу

Фімоз є вродженою патологією, але все ж є ряд факторів, які впливають на його розвиток:

 • наслідок травм пеніса;

 • несвоєчасне лікування баланопостита - запалення крайньої плоті;

 • генетична схильність;

 • наявність інших системних захворювань (цукровий діабет, вовчак).

Недотримання правил особистої гігієни також впливає на розвиток фімозу.

Стадії фімозу

Фімоз повільно прогресує і можна виділити кілька стадій цього захворювання:

 • 1 стадія - безпроблемне оголення головки в стані спокою, але під час ерекції з цим виникають труднощі.

 • 2 стадія - головка розкриються в стані спокою з прикладанням  чималих зусиль, а під час ерекції це зробити практично неможливо.

 • 3 стадія - головка оголюється з прикладанням  зусиль тільки в стані спокою.

 • 4 стадія - оголення головки пеніса неможливо, що призводить до здавлення сечовипускального каналу і порушення відтоку сечі.

Будь-яка зі стадій даного захворювання є причиною звернення до уролога.

Діагностика фімозу

Для проведення діагностики необхідно звернутися на консультацію до уролога. Лікарю достатньо провести ретельний огляд пацієнта. Але для виключення ускладнень, можуть бути призначені наступні діагностичні процедури:

 • ультразвукова діагностика;

 • аналізи крові;

 • аналіз сечі.

Після постановки остаточного діагнозу лікар визначає подальший хід лікування.

Лікування фімозу в МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці»

Фімоз не лікується медикаментозно або за допомогою фізпроцедур. Єдиний варіант лікування - це хірургічне втручання. Це може трохи налякати чоловіків, але ми запевняємо, що в МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці» створені всі умови, для того, що б ця процедура пройшла з максимальною ефективністю і з мінімальним дискомфортом для пацієнта. Суть процедури полягає в обрізанні частини шкіри, яка заважає оголяти головку. Спеціаліст використовує радіохвильової скальпель, завдяки якому процедура проходить швидко і безкровно. Процес загоєння після застосування радіохвильової терапії проходить швидко.

Ускладнення фімозу

Ігнорувати фімоз не варто, так як це може привести до ускладнень:

 • порушення процесу сечовипускання;

 • зрощення головки пеніса і крайньої плоті;

 • порушення сексуального характеру;

 • парафимоз - стиснення пеніса рубцевої шкірною складкою, що супроводжується больовими відчуттями і набряком. Небезпека захворювання в тому, що порушений кровообіг тканинах головки призводить до їх відмирання.

Профілактика фімозу

Спочатку ситуація повинна бути під контролем батьків. Необхідно стежити за хлопчиком з самого народження і при необхідності відвідувати уролога. У більш дорослому віці чоловікам потрібно приділяти достатньо часу особистій гігієні, своєчасно лікувати захворювання пеніса і інші хвороби.

При наявності симптомів фімозу необхідно негайно звернутися за допомогою до кваліфікованого уролога.

Запис на прийом проводимо в телефонному режимі 0372 93 18 93 або через форму зворотного зв'язку на нашому сайті.

( Рейтинг: 4.47, голосів: 45 )

відгуки
Іван 22-01-2014 Доброго дня! Звернувся з проблемою урологї в державну поліклініку. Це просто жах….. Не вірте в чудо безкоштовної медицини. Платив всім, стояв по дві годині в черзі, і залишився з тим з чим прийшов! Побачив на борді рекламу Оксфорд Медікал, був у Тимчука Сергія Ауреловича, хороший спеціаліст у своїй галузі та просто прекрасна людина. Він уважний до проблем своїх пацієнтів. Я залишився дуже задоволений, а найголовніше лікування мені допомогло!!!

відділення: Урологія

-Денис 21-01-2014 Хотів подякувати клініці, за професійну організованість з індивідуальним підходом до пацієнта. Хоча діагноз не дуже задовільний, та все зроблено професійно. Відчувається дружелюбне відношення до пацієнта, я був шокований таким відношенням, такого нема ні в одній поліклініці, аж настрій піднявся. Так тримати МОЛОДЦІ.....

відділення: Урологія

Петро 27-12-2013 Мені порадили звернутися в клініку «Оксфорд медікал», так, як там працює найкращий уролог в Чернівцях. Я в цьому переконався на власному досвіді. В один день я зміг зробити повне урологічне обстеження, по приходу аналізів мені зателефонували та назначили дату наступного прийому, що дуже зручно. Лікар майстер свого діла. Він мені описав весь процес лікування та назначив дати контрольних перевірок. За рахунок новітніх технологій ми вклались в дуже короткій термін, результат на обличчя, я щасливчик. В додаток отримав сертифікат на косметологічні послуги – дружині Новорічний подарунок!

відділення: Урологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом