записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0372) 90 90 10
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Чернівецької клініки

Вибрати інше місто
 

Лікування фімозу

Що таке фімоз ?

За різними оцінками, таке захворювання як фімоз, зустрічається у 1-5 % чоловіків. Розрізняють вроджений і набутий. Фімоз проявляється звуженням крайньої плоті статевого члена і перешкоджає оголенню головки пеніса. На початковій стадії цього захворювання головку складно оголити тільки при ерекції. Але це вже повинно послужити приводом для звернення за кваліфікованою допомогою до лікаря-уролога.

Особливість фімозу у чоловіків полягає в тому, що він, як правило, придбаний і потребує лікування. На відміну від фімозу у хлопчиків, коли звуження крайньої плоті фізіологічно, і самостійно ліквідується протягом перших 6-7 років життя з моменту народження. У чоловіків неможливість оголення головки пеніса перешкоджає здійсненню гігієнічних заходів. Це служить причиною до застою смегми ( секрету залоз крайньої плоті ). Таке накопичення може призвести до формування запального процесу в статевих органах. Але крім цього, фімоз може бути однією з причин розвитку такого грізного захворювання, як рак статевого члена.

Запис на консультацію до лікаря-уролога медичного центру «Оксфорд Медікал - Чернівці» проводитися в будь-який зручний для Вас час за телефоном (0372) 90 90 10 , або (050) 988-11-56

Основні симптоми фімозу

Захворювання фімоз погіршує якість статевого життя чоловіка і створює ідеальні умови для розвитку інфекцій. Основними симптомами вважаються:

  • Неможливість відкриття голівки статевого члена ;
  • Скарги на дисфункцію сечовипускання, коли сеча потрапляє в порожнину, утворену крайньою плоттю, вона роздувається, і сеча виходить цівками або крапельками;
  • Скарги на тягнучий біль в районі статевих органів, рясні гнійні виділення, якщо починається запальний процес;
  • Збільшуються лімфовузли, внаслідок чого неминуче піднімається температура.

При розвиткові фімозу, чоловіки скаржаться на зниження потенції, під час статевого акту у них виникають хворобливі відчуття. На одній зі стадій фімозу, відкрити голівку навіть у спокійному стані проблематично, а при ерекції вона взагалі не відкривається. Щоб не допустити подібної ситуації, лікарі-урологи рекомендують негайно звертатися за медичною допомогою, і ні в якому разі не займатися самолікуванням.

Записатися на прийом кваліфікованого лікаря-уролога медичного центру «Оксфорд Медікал » у місті Чернівці можна в будь-який зручний для Вас час за телефоном (0372) 90 90 10 , або (050) 988-11-56 .

Причини розвитку фімозу

Набутий фімоз часто розвивається:

  • На тлі цукрового діабету ;
  • Після травматизації крайньої плоті статевого члена, в результаті якої формується рубцева тканина, що і призводить до звуження крайньої плоті ( рубцевий фімоз ) ;
  • Після погано виконаних хірургічних операцій на статевому члені.

Лікування фімозу

Лікування фімозу у дорослих чоловіків рекомендують проводити хірургічним шляхом. Але не варто боятися операції. У медичному центрі «Оксфорд Медікал» застосовують тільки сучасні лазерні технології для лікування фімозу, які дозволяють проводити маніпуляції ШВИДКО і БЕЗБОЛІСНО!

Безболісне кругове висічення крайньої плоті радіохвильовим ножем :

Тривалість операції 30 хвилин

Після операції немає обмежень у пересуванні

Немає необхідності перебування в стаціонарі

Повне загоєння 2-3 тижні

Після операції тривалість статевого акту збільшується, а сексуальні відчуття стають яскравішими. Адже найбільш чутлива частина статевого члена - це голівка, а при фімозі вона щільно закривається крайньою плоттю !

Ускладнення від фімозу:

  1. перешкода для природного відтоку сечі - крайня плоть роздувається, сеча виділяється по краплях, що призводить до порушень відтоку сечі з сечового міхура і до виникнення проблем в уретрі ;
  2. виникнення парафімозу під час статевого акту - при спробі відкрити голівку статевого члена, голівка стискується звуженою крайньою плоттю, починає синіти, і з'являються різкі болісні відчуття. Такий стан вважається екстреним і вимагає невідкладного медичного втручання ;
  3. крайня плоть може прирости до голівки статевого члена - тоді утворюється зрощення - синехії . Ділянка зрощення розширюється і ущільнюється у зв'язку з тривалістю і відсутністю хірургічного лікування.

Якщо у Вас виникли підозри на фімоз, запишіться прямо зараз на прийом до уролога за телефоном (0372) 90 90 10 , або (050) 988-11-56, і ми Вам обов'язково допоможемо !

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки