Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

Лікування фімозу

За різними оцінками, таке захворювання як фімоз, зустрічається у 1-5 % чоловіків. Розрізняють вроджений і набутий. Фімоз проявляється звуженням крайньої плоті статевого члена і перешкоджає оголенню головки пеніса. На початковій стадії цього захворювання головку складно оголити тільки при ерекції. Але це вже повинно послужити приводом для звернення за кваліфікованою допомогою до лікаря-уролога.

Особливість фімозу у чоловіків полягає в тому, що він, як правило, придбаний і потребує лікування. На відміну від фімозу у хлопчиків, коли звуження крайньої плоті фізіологічно, і самостійно ліквідується протягом перших 6-7 років життя з моменту народження. У чоловіків неможливість оголення головки пеніса перешкоджає здійсненню гігієнічних заходів. Це служить причиною до застою смегми ( секрету залоз крайньої плоті ). Таке накопичення може призвести до формування запального процесу в статевих органах. Але крім цього, фімоз може бути однією з причин розвитку такого грізного захворювання, як рак статевого члена.

Запис на консультацію до лікаря-уролога медичного центру «Оксфорд Медікал - Чернівці» проводитися в будь-який зручний для Вас час за телефоном (0372) 90 90 10 , або (050) 988-11-56

ОСНОВНІ СИМПТОМИ ФІМОЗУ

Захворювання фімоз погіршує якість статевого життя чоловіка і створює ідеальні умови для розвитку інфекцій. Основними симптомами вважаються:

 • Неможливість відкриття голівки статевого члена ;
 • Скарги на дисфункцію сечовипускання, коли сеча потрапляє в порожнину, утворену крайньою плоттю, вона роздувається, і сеча виходить цівками або крапельками;
 • Скарги на тягнучий біль в районі статевих органів, рясні гнійні виділення, якщо починається запальний процес;
 • Збільшуються лімфовузли, внаслідок чого неминуче піднімається температура.

При розвиткові фімозу, чоловіки скаржаться на зниження потенції, під час статевого акту у них виникають хворобливі відчуття. На одній зі стадій фімозу, відкрити голівку навіть у спокійному стані проблематично, а при ерекції вона взагалі не відкривається. Щоб не допустити подібної ситуації, лікарі-урологи рекомендують негайно звертатися за медичною допомогою, і ні в якому разі не займатися самолікуванням.

Записатися на прийом кваліфікованого лікаря-уролога медичного центру «Оксфорд Медікал » у місті Чернівці можна в будь-який зручний для Вас час за телефоном (0372) 90 90 10 , або (050) 988-11-56 .

ПРИЧИНИ РОЗВИТКУ ФІМОЗУ

НАБУТИЙ ФІМОЗ ЧАСТО РОЗВИВАЄТЬСЯ:

 • На тлі цукрового діабету ;
 • Після травматизації крайньої плоті статевого члена, в результаті якої формується рубцева тканина, що і призводить до звуження крайньої плоті ( рубцевий фімоз ) ;
 • Після погано виконаних хірургічних операцій на статевому члені.

ЛІКУВАННЯ ФІМОЗУ

Лікування фімозу у дорослих чоловіків рекомендують проводити хірургічним шляхом. Але не варто боятися операції. У медичному центрі «Оксфорд Медікал» застосовують тільки сучасні лазерні технології для лікування фімозу, які дозволяють проводити маніпуляції ШВИДКО і БЕЗБОЛІСНО!

Безболісне кругове висічення крайньої плоті радіохвильовим ножем :

Тривалість операції 30 хвилин

Після операції немає обмежень у пересуванні

Немає необхідності перебування в стаціонарі

Повне загоєння 2-3 тижні

Після операції тривалість статевого акту збільшується, а сексуальні відчуття стають яскравішими. Адже найбільш чутлива частина статевого члена - це голівка, а при фімозі вона щільно закривається крайньою плоттю !

УСКЛАДНЕННЯ ВІД ФІМОЗУ:

 1. перешкода для природного відтоку сечі - крайня плоть роздувається, сеча виділяється по краплях, що призводить до порушень відтоку сечі з сечового міхура і до виникнення проблем в уретрі ;
 2. виникнення парафімозу під час статевого акту - при спробі відкрити голівку статевого члена, голівка стискується звуженою крайньою плоттю, починає синіти, і з'являються різкі болісні відчуття. Такий стан вважається екстреним і вимагає невідкладного медичного втручання ;
 3. крайня плоть може прирости до голівки статевого члена - тоді утворюється зрощення - синехії . Ділянка зрощення розширюється і ущільнюється у зв'язку з тривалістю і відсутністю хірургічного лікування.

Якщо у Вас виникли підозри на фімоз, запишіться прямо зараз на прийом до уролога за телефоном (0372) 90 90 10 , або (050) 988-11-56, і ми Вам обов'язково допоможемо !

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиінформація про лікаря

 • 2009 р. – закінчив Чернівецький медичний коледж за спеціальністю «лікувальна справа»
 • 2015 р. – закінчив Буковинський державний медичний університет за спеціальністю «лікувальна справа»
 • 2015 – 2017 р. – інтернатура на кафедрі БДМУ за спеціальністю «урологія»
 • З 09.2017 р. – лікар-уролог в МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці»
показати повний текст
Рожок Роман Васильович Лікар уролог І категорії

інформація про лікаря

1997р. - 2003р. - Буковинська державна медична академія, факультет «Лікувальна справа», диплом спеціаліста.

2003р. - 2005р. - інтернатура - спеціальність «Урологія».

2006р. - 2011р. - Львівський національний медичний університет, факультет «Фармація».

Березень - квітень 2009р. - цикл стажування по урології, Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

2011р. - 2012р. - інтернатура - спеціальність «Провізор».

Лютий - березень 2013р., цикл тематичного удосконалення «Актуальні аспекти трансуретральних операцій на органах сечостатевої системи», Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Вересень 2013р., цикл тематичного удосконалення «Діагностика і лікування пухлин органів сечостатевої системи», Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Вересень - жовтень 2013р., передатестаційних цикл з урології, Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Березень 2014р. атестація з урології, привласнення ІІ категорії з урології.

Вересень 2017р., цикл тематичного удосконалення «Діагностика і малоінвазивне лікування пухлин органів сечостатевої системи», Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Лютий 2018 р., цикл тематичного удосконалення «трансуретральне ендоскопічні оперативні втручання при урологічній патології», Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Жовтень 2018 р., передатестаційних цикл з урології, Буковинська державна медична академія, м Чернівці.

Листопад 2018 р. Атестація з урології, привласнення І категорії з урології

P 2019 р. - лікар уролог МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці»

показати повний текст

Акції
актуальна інформація

Текстові відгуки

22-01-2014 Доброго дня! Звернувся з проблемою урологї в державну поліклініку. Це просто жах….. Не вірте в чудо безкоштовної медицини. Платив всім, стояв по дві годині в черзі, і залишився з тим з чим прийшов! Побачив на борді рекламу Оксфорд Медікал, був у Тимчука Сергія Ауреловича, хороший спеціаліст у своїй галузі та просто прекрасна людина. Він уважний до проблем своїх пацієнтів. Я залишився дуже задоволений, а найголовніше лікування мені допомогло!!!

відділення: Урологія

21-01-2014 Хотів подякувати клініці, за професійну організованість з індивідуальним підходом до пацієнта. Хоча діагноз не дуже задовільний, та все зроблено професійно. Відчувається дружелюбне відношення до пацієнта, я був шокований таким відношенням, такого нема ні в одній поліклініці, аж настрій піднявся. Так тримати МОЛОДЦІ.....

відділення: Урологія

27-12-2013 Мені порадили звернутися в клініку «Оксфорд медікал», так, як там працює найкращий уролог в Чернівцях. Я в цьому переконався на власному досвіді. В один день я зміг зробити повне урологічне обстеження, по приходу аналізів мені зателефонували та назначили дату наступного прийому, що дуже зручно. Лікар майстер свого діла. Він мені описав весь процес лікування та назначив дати контрольних перевірок. За рахунок новітніх технологій ми вклались в дуже короткій термін, результат на обличчя, я щасливчик. В додаток отримав сертифікат на косметологічні послуги – дружині Новорічний подарунок!

відділення: Урологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом