Ниткова перінеопластика в Чернівцях

Нитковий ліфтинг промежини ( ниткова перінеопластика)- сучасна технологія "підтяжки" та відновлення м'яких тканин промежини. Цей малоінвазивний метод став гарною альтернативою класичним хірургічним втручанням на ранніх стадіях пролапсу статевих органів, дозволяє скоротити час перебування в стаціонарі, час операції та післяопераційної реабілітації.

Корекція зяяння статевої щілини допомагає уникнути опущенню стінок піхви, сечового міхура, кішківника, проникненню у піхву інфекцій із оточуючого середовища, подальшого розвитку пролапсу піхви та супутнім порушенням.

В результаті проведення хірургічного ліфтингу підтягуюються м'язи промежини, звужується вхід у піхву, зовнішній вигляд статевих органів стає більш естетичним. Візуальний ефект ліфтингу проявляється одразу після процедури та зберігаєтся до 8-10 років.

 Нитковий ліфтинг може бути як самостійною процедурою так і в комплексі з іншими методами естетичної гінекології (введення препаратів на основі гіалуронової кислоти, лазерної реконструкції тканин, плазмотерапії та ін.)

Показання до операції:

  • Зяяння статевої щілини;
  • деформація промежини;
  • пролапс геніталій 1ступеня;
  • зниження тонусу м'язів тазового дна;
  • сексуальна дисфункція.

Протипоказання до операції:

  • гострі запальні захворювання статевих органів;
  • ступінь чистоти піхви 3-4;
  • важкі екстрагенітальні захворювання;
  • вагітність та період лактації.

Підготовка

Перед операцією проводиться консультація гінеколога( вагінальний огляд, забір мазків на флору, пап тест),  та додаткові обстеження( загальний аналіз крові, сечі, коагулограмма та ін).

Операція проводиться під місцевою анестезією, не потребує госпітлізації.

Реабілітаційний період триває до 2-3 тижнів ( обмеження фізичного навантаження, статевого життя).

( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )

відгуки
Daria Serokurova 27-05-2024 Для мене важливо мати лікаря, який не лише компетентний і справді лікує, але й вміє створювати комфортну атмосферу для своїх пацієнтів. Доктор Кондря Олена Олександрівна - саме такий фахівець. Її професіоналізм і уважне ставлення до мене створило довірливу атмосферу, де можна відкрито обговорювати будь-які проблеми та тривоги в процесі лікування, що не завжди зустрічається на прийомі у гінеколога. Компетентність лікаря не викликає жодних сумнівів.

відділення: Гінекологія

Кarolina Melnychuk 19-05-2024 Хочу від щирого серця подякувати та порекомендувати гінеколога Кондрю Олену Олександрівну- чудова лікарка та професіоналка своєї справи. Компетентність на найвищому рівні!❤️Приїжджаю до Олени Олександрівни з-за кордону, і ще ні разу не пошкодувала, адже Олена Олександрівна завжди підтримує та дає чітке розуміння, що та як лікуємо.Однозначно рекомендую!

відділення: Гінекологія

Марина 01-07-2021 Дуже вдячна Катерині Анатоліївні за професіоналізм, довіряю їй та рекомендую рідним і друзям!!! Завдяки якісному обстеженню зберегла вагітність і народила свою донечку! Дякую клініці Оксфорд медікал за гарних спеціалістів!!!!

відділення: Гінекологія

Людмила 08-06-2021 Щиро рекомендую Кондрю Олену Олександрівну! Чудовий спеціаліст і приємна жінка) Дуже задоволена що потрапила саме до неї!) Також дуже приємні і привітні інші працівники;)

відділення: Гінекологія

Анастейша 13-03-2020 Клиника мне очень понравилась. Хочу поблагодарить гинеколога Любовь Алексеевну, за то что помогла мне вылечить проблему, которую лечу уже 2 года безуспешно у троих врачей. Зато теперь могу быть спокойна за свое женское здоровье, так как буду ходить к этому врачу постоянно. В целом в клинике очень чистенько, персонал в холе очень приветливый! Я пришла раньше назначенного мне времени, и администратор Алина предложила мне кофе, пока я ожидаю свое время. В кабинет к врачу, меня так же провела администратор , и это было очень любезно, так как не пришлось самой искать кабинет. Еще хочу заметить, что цены очень доступные! Возможно они мне показались такими после безуспешных лечений, на которые я тратилась на протяжении последних двух лет. Ведь начиналось это с доступной цены за консультацию, а потом возрастали цены по мере дополнительных анализов и лечения. Вобщем гинеколога теперь советую всем своим подругам. И уверена что все врачи здесь работают компетентные и им можно доверить свое здоровье. Большое спасибо!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом