(Лабіопластика) пластика статевих губ в Чернівцях

Лабіопластика – це хірургічна корекція розміру та форми статевих губ.

Вона дозволяє:

 • усунути провисання, асиметрію та гіперпігментацію малих статевих губ;
 • позбутися післяпологових та вікових змін;
 • збільшити об'єм та підвищити пружність великих статевих губ.

Головною метою інтимної пластики є повернення жінці впевненості в собі, любові до свого тіла, а також нових, яскравих відчуттів, які могли бути втраченими з часом внаслідок дії різноманітних факторів. У будь - якому разі, все, чого на сьогодні досягла інтимна хірургія, спрямоване на покращення жіночого життя не тільки повсякденного, але і статевого.

ОСОБЛИВОСТІ ЛАБІОПЛАСТИКИ

 • операція триває від 30 до 60 хвилин;
 • проводиться під місцевою анестезією або наркозом;
 • не вимагає госпіталізації;
 • дозволяє повернутися до повсякденних справ через 2-3 дні;
 • має короткий реабілітаційний період – в середньому 2-3 тижні.

Чому ПРОВОДЯТЬ ЛАБІОПЛАСТИКУ?

Лабіопластику проводять переважно в естетичних цілях. Але збільшення статевих губ може викликати й фізичний дискомфорт. Багато жінок відчувають незручність та біль при носінні обтягуючої білизни та штанів, тривалому сидінні, під час ходьби та їзди на велосипеді. При цьому у значно більшій мірі жінки страждають від психологічного дискомфорту, вважаючи себе непривабливими для чоловіків, відмовляючись від близькості та не дозволяючи собі розслабитися.

Показання до Лабіопластики:

 • збільшення розміру малих або великих статевих губ;
 • розтягнення статевих губ та втрата пружності;
 • асиметрія;
 • провисання малих статевих губ за межі великих;
 • гіперпігментація статевих губ;
 • вроджене зрощення статевих губ (синехії);
 • анатомічні аномалії;
 • вікові зміни.

Ці порушення найчастіше відбуваються після вагітності, пологів та в результаті вікових змін – зменшення еластичності та пружності шкіри та м'язів. Але причиною збільшення статевих губ та появи інших естетичних недоліків також можуть бути травми, гормональний дисбаланс, різка зміна маси тіла, запальні захворювання тощо.

ПІДГОТОВКА ДО ЛАБІОПЛАСТИКИ

Перед проведенням лабіопластики жінка обов'язково відвідує гінеколога та проходить стандартні передопераційні обстеження. Вони потрібні, щоб виключити протипоказання до операції та застосування наркозу або місцевої анестезії.

Під час попередньої консультації пластичний хірург проводить огляд, вислуховує побажання пацієнтки з естетичної корекції та розповідає все про майбутню операцію.

Пластику статевих губ проводять під загальним наркозом або місцевою анестезією. Під час операції хірург видаляє частину тканин, щоб зменшити розмір та змінити форму статевих губ.

У деяких випадках лабіопластику поєднують з вагінопластикою – звуженням та корекцією піхви, а також кліторопластикою.

Також в "Оксфорд Медікал Чернівці " проводиться ін'єкційна контурна пластика статевих губ. Її застосовують для усунення асиметрії статевих губ, збільшення об'єму та відновлення пружності.

ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ ЛАБІОПЛАСТИКИ

Лабіопластика не вимагає госпіталізації. Вже через кілька годин після її проведення пацієнтка може покинути клініку. Відвідати хірурга для першого контрольного огляду потрібно на 3-й день після операції. Оскільки під час лабіопластики використовують саморозчинні нитки, знімати шви не потрібно. Завдяки цьому реабілітаційний період скорочується.

В перші дні після операції не рекомендують довго ходити або сидіти. Також на 2-3 тижні потрібно відмовитися від занять спортом,  підняття важких предметів, відвідування лазень та статевого життя.

Повернутися до звичного способу життя можна після повного загоєння тканин.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення ГінекологіяЦіна
Лабіопластика з місцевою анестезією 9900.00 грн
Лабіопластика із загальною анестезією 12900.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Daria Serokurova 27-05-2024 Для мене важливо мати лікаря, який не лише компетентний і справді лікує, але й вміє створювати комфортну атмосферу для своїх пацієнтів. Доктор Кондря Олена Олександрівна - саме такий фахівець. Її професіоналізм і уважне ставлення до мене створило довірливу атмосферу, де можна відкрито обговорювати будь-які проблеми та тривоги в процесі лікування, що не завжди зустрічається на прийомі у гінеколога. Компетентність лікаря не викликає жодних сумнівів.

відділення: Гінекологія

Кarolina Melnychuk 19-05-2024 Хочу від щирого серця подякувати та порекомендувати гінеколога Кондрю Олену Олександрівну- чудова лікарка та професіоналка своєї справи. Компетентність на найвищому рівні!❤️Приїжджаю до Олени Олександрівни з-за кордону, і ще ні разу не пошкодувала, адже Олена Олександрівна завжди підтримує та дає чітке розуміння, що та як лікуємо.Однозначно рекомендую!

відділення: Гінекологія

Марина 01-07-2021 Дуже вдячна Катерині Анатоліївні за професіоналізм, довіряю їй та рекомендую рідним і друзям!!! Завдяки якісному обстеженню зберегла вагітність і народила свою донечку! Дякую клініці Оксфорд медікал за гарних спеціалістів!!!!

відділення: Гінекологія

Людмила 08-06-2021 Щиро рекомендую Кондрю Олену Олександрівну! Чудовий спеціаліст і приємна жінка) Дуже задоволена що потрапила саме до неї!) Також дуже приємні і привітні інші працівники;)

відділення: Гінекологія

Анастейша 13-03-2020 Клиника мне очень понравилась. Хочу поблагодарить гинеколога Любовь Алексеевну, за то что помогла мне вылечить проблему, которую лечу уже 2 года безуспешно у троих врачей. Зато теперь могу быть спокойна за свое женское здоровье, так как буду ходить к этому врачу постоянно. В целом в клинике очень чистенько, персонал в холе очень приветливый! Я пришла раньше назначенного мне времени, и администратор Алина предложила мне кофе, пока я ожидаю свое время. В кабинет к врачу, меня так же провела администратор , и это было очень любезно, так как не пришлось самой искать кабинет. Еще хочу заметить, что цены очень доступные! Возможно они мне показались такими после безуспешных лечений, на которые я тратилась на протяжении последних двух лет. Ведь начиналось это с доступной цены за консультацию, а потом возрастали цены по мере дополнительных анализов и лечения. Вобщем гинеколога теперь советую всем своим подругам. И уверена что все врачи здесь работают компетентные и им можно доверить свое здоровье. Большое спасибо!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом